Ку-кусик• 25 октября в 01:10

Підкажіть, як краще діяти, якщо дитина стикнулася з булінгом у школі?

Сьогодні ввечері син (11 років) розсказав, що з вересня місяця до нього чіпляється учень з паралельного класу. Він ігнорував.
Але у середу той хлопець вперше застосував фізичну силу, коли перестрів мого у коридорі.

Моя реакція була дуже бурхливою, хочеться, як кажуть, порвати на шмаття того силача. І усе в такому роді. Адже мені дитина сказала, що боїться через нього тепер іти після канікул в школу.

Підкажіть, як вчинити правильно. Писати заяву директору, викликати батьків, звертатися до поліції, переглядати камери спостереження..

Усім вдячна за поради!!
Стефанія• 25 октября в 09:01
Ответ дляdahashutka19
По перше, дзвоніть вашому класному керівнику та щоб вона повідомила класного керівника того хлопця. В понеділок йти до директора та казати , що будте писати заяву на булінг. Директор вже буде викликати батьків того хлопця та з ними розмовляти.
Эти разговоры безсмысленны. Видела, что творится в школе. Даже перевод в другую школу ничего не решит(
Стефанія• 25 октября в 09:02
Ответ дляКу-кусик
Завтра збираюся писати повідомлення та просити розмову. Щоб у понеділок бути в прийомній директора. Не хочу переступати через класного керівника, спочатку доведу її до відома
Какая вы порядочная. Я бы сразу к директору, хотя не верю что он что-то решит...
Мій не такий• 25 октября в 09:10
В классе моей дочери мальчики постоянно с 5го класса ещё буллили девочку. Сначала вещи ее топтали, выбрасывали. Потом уже бить стали. Мама ее и к директору, родителям, полицию ходила. Все подключала. Ничего не помогло. Родители 2х обидчиков объединились за своих бубочек и отбили все атаки.
по 9й класс это все равно продолжалось... Потом мы уехали из-за войны в другой регион.
Так что, сильно зависит от адекватности родителей того мальчика

Пусть вам поможет беседа со всеми и подготовьтесь к тому, что должны быть четкие доказательства
Миловидна леді• 25 октября в 09:22
Ответ дляКу-кусик
Чоловік, звичайно, каже відповісти такою ж силою. Але мій іншого складу характеру. Не мямля, але і битися не буде
Послухайте пораду. Переводьие одразу в іншу школу... ми пожалкували що ’шукали варіанти´
Просериарила молодость• 25 октября в 10:29
Ответ дляКу-кусик
Хотіли попросити племінника, але зараз просто так у школу не зайдеш. А він в іншому ліцеї навчається. І зміни однакові, заняття не пропустить, строго з цим
Во-первых, в школе наверняка есть штатный психолог. Иди к классруку, просить встречи с ним, потом к директору тоже идти. Проблему решать комплексно. Заявление в полицию тоже не помешает написать,о том, что ребенок боится идти в школу из-за боязни физической расправы.
Как раз неделя каникул, есть время везде спокойно сходить пообщаться.
Бутерброд з ікрою• 25 октября в 12:40
Ответ дляМиловидна леді
Так в другой школе тоже найдется твкой чувак. Пока ему только 12 его можно хорошо запугать, что будет он бояться в школу ходить.
автор Ку-кусик • 25 октября в 15:02
Ответ дляАноним ФЕЯ
Завжди вважала , що допомагати потрібно, якщо булінг зі сторони дорослих, вчителів, старших дітей або групи однолітків. У вас один на один, одного віку, вчіть дитину комунікації, я впевнена він зможе вирішити цей конфлікт без вашого втручання.
Дитина після 2 місяців зрозуміла, що не може впоратися самостійно. І нарешті розсказав. Впевнена, що тепер потрібно втрутитися дорослому. Якби вам ваш сказав, що боїться ходити в школу тепер, які ваші дії?
автор Ку-кусик • 25 октября в 15:03
Ответ дляТримаю свічку
У меня похожая ситуация была в школе,что меня один момент булила девочка старше. И я просто стала избегать ее в школе, узнала с какого она класса, расписание ее уроков. Если видела в каком кабинете ее класс, то просто старалась не ходить рядом. И она ходила постоянно в один и тот же туалет и я туда никогда не ходила. Специально она меня никогда не выискивала, а только если случайно сталкивались могла толкнуть,обозвать и даже ударить. И постепенно булинг сошел на нет.
А цей вишуковує навмисно.
автор Ку-кусик • 26 октября в 19:53
Ответ дляPORKA
Отпишитесь пожалуйста чем все закончилось
Завтра запрошують в школу на 16 годину
PORKA• 26 октября в 20:35
Ответ дляКу-кусик
Завтра запрошують в школу на 16 годину
Отпишитесь после заседания
автор Ку-кусик • 27 октября в 20:01
Ответ дляPORKA
Отпишитесь после заседания
Добрий вечір! На засіданні було присутньо ледве не півшколи: три поліцейських, заступники, психолог, класні керівники, мама і тато дитини. Питання розглядалося з усіх боків, спочатку серед дорослих, далі запросили дітей по черзі. Хлопець виявився нормальним, не відчайдушним хуліганом. Попросив вибачення у дитини. Після довгих розмов вирішили, що це не булінг, а конфлікт. Підписали протоколи та розійшлися
автор Ку-кусик • 27 октября в 20:05
Ответ дляPORKA
Отпишитесь после заседания
Але трохи давили на мене, що поспішила з висновками та не розібрала ситуацію більш полюбовно. Особливо тикали тим фактом, що я сама педагог і зробила поспішні кроки. Я зауважила, що коли твоя дитина каже, що боїться ходити в школу через цей конфлікт, то уся присутня в мені толерантність вивітрилася. Тепер полощать, напевно, мене, адже моя школа знаходиться поруч зі школою сина.
PORKA• 27 октября в 20:35
Ответ дляКу-кусик
скажите ну какой блин конфликт.... просто чем-то раздражал ваш ребенок того мальчика. Наш случай: у нас соединили 2 класса в этом году. школа онлайн. и дети в реале встретились в 1 раз в музее с новыми детьми. то есть моего ребенка один мальчик видел в 1 раз в жизни и вот сразу чем то он ему не понравился. они группой ходили с экскурсрводом от экспоната к экспонату и тот моего то толкнут то специально зацепит..... на ровном месте. конфликта не было. Я свидетелем была. может и в вашем случае тоже так.......
PORKA• 27 октября в 20:36
Ответ дляКу-кусик
а как вы идентифицировали обидчика? как нашли?
автор Ку-кусик • 27 октября в 20:42
Ответ дляPORKA
На сайті закладу були фото, на яких була ця дитина. Я її надіслала нашому класному керівнику. Та в свою чергу - класним керівникам 5 класів. І вже потім вона зв´язалася з батьками. Тому настільки швидко знайшли.
автор Ку-кусик • 27 октября в 20:43
Ответ дляPORKA
Я навіть сама не очікувала настільки швидкої реакції, думала, що поки з´ясують, поки викличуть. Але вже в понеділок були усі
PORKA• 27 октября в 20:44
Ответ дляКу-кусик
это выходит повезло. не все ученики попадают на фото сайта школы. И вообще если бы вы не были педагогом думаю они так бы тщательно не подготовились
PORKA• 27 октября в 20:45
Ответ дляКу-кусик
вот ещ1 интересно как вам нужно было полюбовно ситуацией рпзобраться? какие варианты возможны были с их точки зрения?
автор Ку-кусик • 27 октября в 20:46
Ответ дляPORKA
Там якраз заняття з булінгу проходило. Тому кожен клас з паралелі було зафіксовано
автор Ку-кусик • 27 октября в 20:47
Ответ дляPORKA
Ну,не одразу до директора, а спочатку розмови з класним керівником тієї дитини, з батьками хлопця
PORKA• 27 октября в 20:48
Ответ дляКу-кусик
ну ничего зато вашего будет 10 дорогой обходить...
автор Ку-кусик • 27 октября в 20:50
Ответ дляPORKA
Х одного боку я розумію, що ми усі в одному середовищі варимося, типу, колегіальність та усе таке.. але я пояснила на засіданні, що якби ваша дитина сказала вам про щелбан та те, що боїться тепер в школу ходити, то, напевно, ви також діяли рішуче. А не воду у ступі товкли
PORKA• 27 октября в 20:51
Ответ дляКу-кусик
я думаю вы правильно сделали ...присекли на корню....
автор Ку-кусик • 27 октября в 20:51
Ответ дляPORKA
Дякую, тому що трохи давили, що поспішила з висновками та усе таке
PORKA• 27 октября в 20:53
Ответ дляКу-кусик
поспешили??? это типа вам или вашему ребенку показалось, что его обижали? треш...жопу свою прикрывают
автор Ку-кусик • 27 октября в 20:54
Ответ дляPORKA
А ще я надто хвилююся за його стан, тому що в обидвох очах дитини є імпланти, штучні кришталики. Які надто чутливі до будь-якого фізичного впливу. Просто напросто можуть обірватися і знову ми в ОХМАТДИТі на лікуванні будемо. Проходили. Знаємо. Я комісії принесла усі документи, включно із заключенням інклюзивно-ресурсного центру про те, що дитина виховувалася у спеціалізованому закладі для дітей з порушенням зору
автор Ку-кусик • 27 октября в 20:55
Ответ дляPORKA
Так, тисли на це
PORKA• 27 октября в 20:56
Ответ дляКу-кусик
тем более вы правы.......
автор Ку-кусик • 27 октября в 20:56
Ответ дляPORKA
тем более вы правы.......
Дуже вам вдячна за слова підтримки!!❣️