дама_из_декрета• 25 октября 2025

Така ситуація. Ви б повернули?

Жили собі чоловік з дружиною, народили 2 дітей.
Працював лише чоловік.
Чоловік закохався та пішов до іншої через 5 років шлюбу, коли дітям було 2 й 4 рочки.

В шлюбі вони дали в борг достатньо суттєву суму другу родини, і той через роки повернув борг дружині, а не чоловіку.
Дружина кошти залишила собі, бо аліментів не отримує;
чоловік вимагає віддати як мінімум половину, але щиро вважає що мала б віддати все, адже то були зароблені ним кошти, а значить вони його особисті.

Цікавить стороння думка.
ДлинноНожка• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Вже дорослі, я ніц не зміню) В поточній ситуації та з набутим за ці роки досвідом подавала б і не сумнівалась.
15 років тому це було безсенсовні витрати, тому не подавала, та й він благав того не робити, повелася.
Ну то напишіть, що з вашої легкої руки він не в реєстрі боржників. Тому хай завалить хлєбало і не розраховує ні на що.
ДлинноНожка• 25 октября 2025
А борг в гривнях чи в грошах?
Меряю от 0• 25 октября 2025
А свого часу де залишилися жити діти та дружина? Чому не подавали на аліменти?
автор дама_из_декрета • 25 октября 2025
Ответ дляДлинноНожка
Казала) Там стіна непробивна. Тільки блокувати таких і все.
Він в принципі багато років і був заблокований, а тут як дізнався пару тижнів тому що мені борг повернули - так навіть номер десь новий взяв, щоб до мене пробитися та тиснути на почуття сорому - ти на моїй шії сиділа, я вас утримував, відладав, а ти моє вкрала .. ппц, вистачає ж нахабства в людей(

Я реально ще й винною почуватися почала від такого тиску.
автор дама_из_декрета • 25 октября 2025
Ответ дляДлинноНожка
А борг в гривнях чи в грошах?
долари
Меряю от 0• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Які витрати? Просто подати на аліменти та й по всьому. Ви точно не отримували від нього грошей неофіційно? Те, що пішов - так буває, це краще, аніж тріпав би Вам нерви коханкою всі ці роки. Козел, що не цікавився власними дітьми
ДлинноНожка• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета

Відставити почуття вини.
Нагадую: ви пахали як коняка, щоб забезпечити дітей, не спали коли вони хворіли, розривалися між роботою і гуртками. Що ще я забула написати?
автор дама_из_декрета • 25 октября 2025
Ответ дляМеряю от 0
Треба було купувати реєстрацію на себе й дітей, тоді це дуже дорого для мене було, ледь виживали.

Гршей ні, інколи подарунок міг зробити на ДН дітям, або 50-100 євро надіслати їм, і то не щороку.
Кондуктор автобуса• 25 октября 2025
Ответ дляГолодаю
Якщо жінка не подавала на аліменти, то самадуравинувата. Не розумію і ніколи не зрозумію таких.
Гроші має повернути половину або за мінусом аліментів, які має порахувати по закону.
Аліменти нараховують з моменту рішенея суду так що поки що він їй нічого не винен
автор дама_из_декрета • 25 октября 2025
Ответ дляДлинноНожка
Відставити почуття вини.
Та нічого не забули, все правильно пишете. Я тому і блокувала його кілька років втому, що усвідомлювала що не в стані цим маніпуляціям протистояти, тож відповідь завжди була одна - пшел нах і в блок.

А тут через роки з´явився, я думала ну може змінилася людина, нове щось скаже .. де там.
ДлинноНожка• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета

В мене є улюблена приказка для таких ситуацій: ’нема ручок, нема канфєток’.
Дуже чорний гумор, але якраз доречний для вашого колишнього.
Творог для розжига• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета

Аргумент- ты работал, а я вам жрать готовила, убирала, обстирывала, полностью все бытовые вопросы закрывала, чтобы ты пришёл домой и отдыхал. Так что это тоже работа. Ни о каком сидении на шеи не может быть и речи. Подавайте на алименты сейчас, его и за бугром прижмут. Деньги не отдавайте.
Бандитка Сью• 25 октября 2025
Нет
МеняАЖтрусит• 25 октября 2025
Я бы и эти деньги не отдала и на алименты подала сразу бы. Непонятно чего женщина тянет , если БМ алименты не платит ? И на все выходные детей папке отдавала бы , потому что он обязан участвовать в их воспитании, как отец.
Продаю витрішки• 25 октября 2025
Ну він аліменти за ті роки, що не платив, а я все одно не віддала .в мене діти, про них потрібно думати
КротоТо• 25 октября 2025
Ответ дляДлинноНожка
Якщо дружина не подала на аліменти то вона ....не дуже розумна. Така може залишити все собі.
Бывшая жена брата моего мужа подала на алименты. А он их не платит, хотя бабки есть. В сбережениях. Но при этом он все время сидит дома и никуда не выходит, нигде не работает. Какой толк с таких алиментщиков 🤷🏻‍♀️ тут подавай-не подавай.

Но при этом, он в в старости будет иметь право требовать алименты со своего ребенка. Именно по этому моя мама не подавала на алименты в свое время, на тот случай, если вдруг с годами отец объявиться и захочет что-то требовать от своих детей.
Покращена• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Міцний мужик сидить за кордоном)
Тот, кто не платит алименты и не принимает участие в жизни детей, для мен не мужик. Поэтому и отдавать некому
Если бы платил алименты, отдать половину
Маска-0b9f• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Друг родини повернув борг аж через 15 років?Ого
Маска-0b9f• 25 октября 2025
Ответ дляКротоТо

Требовать то он может,но если не платил алименты детям,то кто ж его требования удовлетворит?
Лия-dc17• 25 октября 2025
Якщо не платить аліменти, то не віддала би, якщо платив то віддала б половину
Ivan.Ka• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Ця сума була б намагато більша за суму боргу) Але для татуся то не є аргументом.
Його аргумент - то його особисті кошти, бо працював лише він.
Так дітям 2 і 4 роки... мама в декреті ...як вона мала працюваьи ці 5 років?
маска Ілона• 25 октября 2025
Скиньте йому закон про обов*язок утримувати дітей.
Він його не виконував.
То хай заспокоїться.
І збирайте чеки витрат дітей,хоч частково.
Або скиньте йому оплату комунальних за всі роки.
От туди і пішов отриманий борг.
А житло він вам не залишав?
ДлинноНожка• 25 октября 2025
Ответ дляКротоТо

Аліменти в старості не залежать від сплати їх в період батьківства.
І раніше не було реєстрів боржників. Зараз є і функціонує. Якщо ж борги то рахунки заблокують і кошти з них спишуть примусово.
Нічна ненажера• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
На що це впливає?
на все
Бронетапці• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Тому що вони живуть з мамою. Не шукайте логіки, її немає.
Він щиро переконаний, що якщо утримував родину перші 5 років, то решту життя то має робити мама, раз вона з дітьми живе
ому ви не подаєте на аліменти? В деяких країнах ще і дружину чоловік після розлучення утримує.
долой_лама• 25 октября 2025
Ответ дляГолодаю
Ніхто не знає, як повернеться життя. І ви не знаєте.
жизнь несправедлива, пора бы и ему это узнать
Нічна ненажера• 25 октября 2025
отдала б половину если он согласится выплачивать алименты официально и там будет не 3000
Нічна ненажера• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
якщо діти дорослі, то не повертала б нічого
автор дама_из_декрета • 25 октября 2025
Ответ длямаска Ілона
Він його не виконував.
То хай заспокоїться.
От туди і пішов отриманий борг.
А житло він вам не залишав?
Не залишав, знімали. А мені б це дуже допомогло колись, якби було де жити)
Голодаю• 25 октября 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
По закону - так. Але по закону він також не зможе змусити її повернути гроші, так що тепер це питання справедливості, а не закону.