дама_из_декрета• 25 октября 2025
Така ситуація. Ви б повернули?
Жили собі чоловік з дружиною, народили 2 дітей.
Працював лише чоловік.
Чоловік закохався та пішов до іншої через 5 років шлюбу, коли дітям було 2 й 4 рочки.
В шлюбі вони дали в борг достатньо суттєву суму другу родини, і той через роки повернув борг дружині, а не чоловіку.
Дружина кошти залишила собі, бо аліментів не отримує;
чоловік вимагає віддати як мінімум половину, але щиро вважає що мала б віддати все, адже то були зароблені ним кошти, а значить вони його особисті.
Цікавить стороння думка.
Працював лише чоловік.
Цікавить стороння думка.
Невісточка ж• 25 октября 2025
Що означає фраза ’аліментів він не платить’? І як так вийшло, що ’через роки’ боржник прийшов саме до жінки?
Чи ви ще не придумали?
ДлинноНожка• 25 октября 2025
Ответ дляНевісточка ж
Чи ви ще не придумали?
Бо жінка в Україні, а колишній давно ні.
На аліменти Автор не подавала, бо не було грошей на суди і перспектив щось отримати. Колишній же закордоном.
Автор це все писала.
Невісточка ж• 25 октября 2025
Ответ дляДлинноНожка
Автор це все писала.
Автор такого в своєму сценарії нахуєвертила, що тепер як би їй самій не заплутатися в цьому серіалі
Які ’гроші на суди’ по несплаті аліментів???
ДлинноНожка• 25 октября 2025
Ответ дляНевісточка ж
А Ви ж не читали ні тему, ні повідомлення Автора? Просто свою експерДну думку вивалили)))
Оце фіфа• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
На що це впливає?
А у кого одалживал друг семьи, у мужа или у жены?
Суда по тому, что вернул жене, то у неё?
Тогда БМ пусть расслабится, то были её добрачные накопления, она одолжила и получила обратно свои средства. Доказательств нет, пусть идет лесом.
П.С. А почему он алименты не платит? Вы не подавали или он всячески уклоняется от них?
Невісточка ж• 25 октября 2025
Ответ дляДлинноНожка
Я не буду вам заважати. Бачу, вас цей серіал захопив щирими переживаннями!
ДлинноНожка• 25 октября 2025
Ответ дляНевісточка ж
Злив зараховано.
Оце фіфа• 25 октября 2025
Ответ дляГолодаю
Якщо жінка не подавала на аліменти, то самадуравинувата. Не розумію і ніколи не зрозумію таких.
Гроші має повернути половину або за мінусом аліментів, які має порахувати по закону.
я не подавала, но мой бывший сам платил, хотя я предлагала написать отказ и разрешение сменить фамилию. не захотел.
Оце фіфа• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Тому що вони живуть з мамою. Не шукайте логіки, її немає.
Він щиро переконаний, що якщо утримував родину перші 5 років, то решту життя то має робити мама, раз вона з дітьми живе
Тогда включайте режим снежинка, говорите какие деньги, денег нет, всё потратила на детей. Пока, не звони мне больше. И в блок.
Мишка-шалунишка• 25 октября 2025
Дружина мали би віддати все, бо жодного стосунку до тих грошей не мала і не має, хіба, що вона вона закінчене чмо, то залишить собі
Срочнокпсихологу• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
щось середнє між озвученими вами сумами
Тоді його напрямок , як у російського корабля
ДлинноНожка• 25 октября 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Все це що? Дітей, квитанції за оренду і комуналку, чеки на їжу дітей?
Грамотний хвіст• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Та нехай собі думає, є закон і є його обов´язок. А свої думки він нехай новій дружині озвучує.
Подавайте на аліменти на дітей і на себе. Нехай накопичується борг. Це в інтересах ваших дітей
дама_из_декрета
• 25 октября 2025
Ответ дляОце фіфа
Він просив саме в нас обох, виїздив тоді в Ізраїль як репатріант.
Кошти дійсно були чоловіка, я не працювала) Але ми ніяк це не закріпляли документально і коли в перші роки еміграції не повернув, вже з ними попрощалися.
А про аліменти я вже писала вище.
дама_из_декрета
• 25 октября 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Ну думаю, така дружина нічим не гірша за чоловіка, що кидає власних дітей напризволяще
Помаранчова душа• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Ця сума була б намагато більша за суму боргу) Але для татуся то не є аргументом.
Його аргумент - то його особисті кошти, бо працював лише він.
Так а как жена могла работать? Она рожала и в декрете была то с первым, то со вторым. Более того в браке нет его денег, не зависимо от того, что только он работал, деньги общие, если бы он делил обязанности и алименты платил после развода, то да, помолам, а раз там нет ни того, ни другого, то деньги все жене и детям. Хорошо, что друг адекватный, молодец, что так поступил.
Помаранчова душа• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Чоловік за кордоном живе)
То не чоловік, то жмот ущербный, который не заботится о своих детях. Просто фу…..
Голодаю• 25 октября 2025
Ответ дляОце фіфа
Це не про автора зовсім
Голодаю• 25 октября 2025
Ответ длядолой_лама
насчет утримання- дожить еще надо. и почему все считают, что это очень большая проблема? как будто утримання- это английский завтрак с видом на море. у нас всем минималку платят, что там с нее отсчитать можно.
Ну так є люди, які запобігають появі проблем у своїх дітей, а є люди, які спеціально створюють умови для їхнього виникнення, а потім кажуть: так я ж не знала, що так буде. Хто з них розумний, ясно всім.
Голодаю• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Тут на жаль все зрозуміло - вони його все одно утримуватимуть якщо так станеться і він того потребуватиме(
Через вашу недалекоглядність.
Викупана• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
мудло полное)))
а друг семьи - молодец
Ответ длядама_из_декрета
Казала) Там стіна непробивна. Тільки блокувати таких і все.
Він в принципі багато років і був заблокований, а тут як дізнався пару тижнів тому що мені борг повернули - так навіть номер десь новий взяв, щоб до мене пробитися та тиснути на почуття сорому - ти на моїй шії сиділа, я вас утримував, відладав, а ти моє вкрала .. ппц, вистачає ж нахабства в людей(
Я реально ще й винною почуватися почала від такого тиску.
Долг был много лет ? И много лет он не платит алименты ?
дама_из_декрета
• 25 октября 2025
Ответ дляМиззери
Ну это странно
Давал в долг муж а вернули вам после развода через много лет ? Должник странный
Він адекватний якраз. Один з небагатьох наших друзів, хто перестав спілкуватися з чоловіком після того як той покинув родину.
З нами стосунки підтримував, інколи вітав з ДН раз на кілька років.
Питання боргу я ніколи не піднімала, бо по перше не думала що маю право на щось претендувати, по друге - була впевнена що він давно повернув чоловікові ще коли ми були в шлюбі, просто мені про те не сказали.
дама_из_декрета
• 25 октября 2025
Ответ дляМиззери
Если по честному то высчитайте с этой суммы алименты за все годы с учетом инфляции и о дайте
Якщо по чесному, то цією сумою не погаситься навіть половина заборгованості по аліментах, якби вони нараховувалися всі ці роки.