дама_из_декрета• 25 октября 2025

Така ситуація. Ви б повернули?

Жили собі чоловік з дружиною, народили 2 дітей.
Працював лише чоловік.
Чоловік закохався та пішов до іншої через 5 років шлюбу, коли дітям було 2 й 4 рочки.

В шлюбі вони дали в борг достатньо суттєву суму другу родини, і той через роки повернув борг дружині, а не чоловіку.
Дружина кошти залишила собі, бо аліментів не отримує;
чоловік вимагає віддати як мінімум половину, але щиро вважає що мала б віддати все, адже то були зароблені ним кошти, а значить вони його особисті.

Цікавить стороння думка.
Садоводница• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Ця сума була б намагато більша за суму боргу) Але для татуся то не є аргументом.
Його аргумент - то його особисті кошти, бо працював лише він.
Йде на куй
Латвийские_Номера• 25 октября 2025
Ну если бы каждый месяц давал на детей приличную сумму (я даже не говорю про алименты с минималки), то да я бы половину этой суммы ему вернула

А в вашем случае пусть идёт на юг
Ох и фрукт вам попался!
автор дама_из_декрета • 25 октября 2025
Ответ дляГолодаю
На борг це впливає. Так би у вашого чоловіка був борг, будь ви трохи розумніша, а тепер у нього його нема. Це і на спадщину теж повпливає. І на його право стягнути аліменти з дітей.
В нього ніц немає в Україні, і повертатися він сюди не буде, це реально безсенсовно. Цій історії багато років.
Садоводница• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
щось середнє між озвученими вами сумами
Тю. Нехай вспокоїттся скажіть
Prervana• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Тому що вони живуть з мамою. Не шукайте логіки, її немає.
Він щиро переконаний, що якщо утримував родину перші 5 років, то решту життя то має робити мама, раз вона з дітьми живе
Ну они могут жить и с папой. Дорогой, приезжай на границу, я тебе их передам
долой_лама• 25 октября 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
вы этот пострадавший мужчина или его новая жена?
пострадавший мужчина- это то мурло, что ставит свой негодующий смайл
Садоводница• 25 октября 2025
Ответ дляГолодаю
Ну і? Це якось відміняє право дітей на аліменти?
Хто їх стягне з нього?
автор дама_из_декрета • 25 октября 2025
Ответ дляСадоводница
Тю. Нехай вспокоїттся скажіть
Зранку вже заблокувала) Але тиждень останній мозок добряче виїдав.
Садоводница• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
В дітей є мама, питання до тебе чому в них нема зоштів/взуття/потрібне підкреслити
А тато шо висунув висунув і пішов
долой_лама• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
тем более, нашо вы тогда это достали. скажите, нет алиментов,закрыла деньгами дыры, все закончилось, нема
Садоводница• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
То його власні переконання і проблеми. В мами інші
автор дама_из_декрета • 25 октября 2025
Ответ дляСадоводница
А тато шо висунув висунув і пішов
В нашій ситуації - десь так і було. Коли закохався в іншу - то його дитиною стала її донька) Власні не потрібні.
Тролю як можу• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Автор ніколи не визнавайте в смс чи розмові що ви забрали той борг. Завжди переводить тему що вашим дітям потрібно.... Коли ти батько даш гроші на своїх дітей??
В якщо він хоче розібратися то щиро просимо додому. Ні?
Ну тоді логіка в ваших руках.
Подавайте на аліменти і не будьте героєм бо ви все одно будете винної
Садоводница• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Заблокуйте його і живіть щасливо. Ще можна позбавити батьківських прав
Тра Ля Ля• 25 октября 2025
Все натыканный вниз пальцы - муженек зашел?
По теме: нафиг его, не отдала бы при таких вводных. А друг семьи четко и свое отношение обозначил, молодец
Марс атакует• 25 октября 2025
Я б не віддала.
Чоловік - мудило
долой_лама• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
ну то все, выдыхайте.
гля яка цаца, что дети едят- не колышет, а тут вдруг деньги зажали
Biped• 25 октября 2025
Почему он не просит отдать половину сделанных им детей?
Как минимум.
А лучше всех двоих.
Он же старался, делал.
Наверное еще и во время свадьбы обещал любить, ценить и не изменять.
Что-то не так, видимо, у него пошло.
Долг ему тоже не вернут. Ни весь, ни половину.
Дети унаследовали при отъезде его за границу и за нарушение свадебных обещаний их маме.
Ещё и рискует этот вопрос поднимать.
Удивительные есть люди.
Ничего никому не давайте и можете смело отметать все доводы.
Голодаю• 25 октября 2025
Ответ дляСадоводница
Хто їх стягне з нього?
Ніхто. Зате був би борг.
Голодаю• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Ніхто не знає, як повернеться життя. І ви не знаєте.
Seehund• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Міцний мужик сидить за кордоном)
Тю сказать хочу лично отдать во избежание дальнейших проблем, пусть приезжает или ждёт до конца войны.
Инстагра_мерша• 25 октября 2025
Не отдала бы ничего. Говорю как мама, не получающая алименты
Чарівна патика• 25 октября 2025
Очень странно, что друг мужа отдал деньге бывшей жене, особенно, если в долг брал у друга 🤔
долой_лама• 25 октября 2025
Ответ дляЧарівна патика
может посмотрел на ситуацию вблизи
Клин_Кляйн• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Я бы отдала. И лишила бы его родительских прав.
Бабо-лебідка• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Подавайте на аліменти і буде вам щастя.
Що гроші будуть - не факт, але такі тупі предʼяви відпадуть точно.
Рената-я• 25 октября 2025
На подібну тему гарні поради є на каналі Пані в законі, там що серіали слухаєш
ДлинноНожка• 25 октября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Ото ж бо!
В нього ній немає. В був би афігітельний борг. Що рано чи пізно спричинить незручності.
Скільки зараз дітям?
автор дама_из_декрета • 25 октября 2025
Ответ дляДлинноНожка
Ото ж бо!
Скільки зараз дітям?
Вже дорослі, я ніц не зміню) В поточній ситуації та з набутим за ці роки досвідом подавала б і не сумнівалась.
15 років тому це було безсенсовні витрати, тому не подавала, та й він благав того не робити, повелася.
Кондуктор автобуса• 25 октября 2025
А члму вона не отримуе аліменти?