Сумка з негодою• 25 октября 2025
Следует ли читать классику, если она кажется устаревшей и сложной?
Викасикрет• 25 октября 2025
я вважаю, що є те, що застаріло. а є дійсно вічні проблеми)
англійських, американських класиків я читаю, а всяких кацапських - ні.
з української ж літератури нам в школі напхали всякого лайна, підібраного комуняками, а про справжніх своїх письменників ми тільки зараз дізнаємося. Я от прочитала автобірграфію Докії Гуменної, дуже мені сподобалася. а хто коли чув про таку літераторку.
Ленивица-красавица• 26 октября 2025
Ответ дляВикасикрет
Проблема литературы в школе - старые кошелки в МОН ставят свои устарешие книги.
В зарубежке - зачем школоте - Мадам Бовари? У ребенка учительница убрала, Достоевского оставила.