Кредитная• 25 октября в 17:35

Человек не одевает на одеяло пододеяльник.

ЧТо б вы подумали о таком человеке?
Результат:
вже голосів: 96
76 (79.17%) Использую пододеяльник
20 (20.83%) Я сама такая
Ондатрова шуба• 25 октября в 23:07
Ответ дляЭмчЭндЭм
Теж читати не вмієте? Мова була про те що бабусі не мали постільний білизни. То вже наші мами прали білизну, але не так часто, бо пралок не було, руками багато не попреш. Це зовсім ніяк не впливає на нас сучасних. Бо за наявності пральних, та сушарок, білизну змінюють і кожен день і два рази на тиждень.
Извините за нескромный вопрос, сколько вам лет, что у ваших бабушек не было постельного белья? У моих бабушек и даже прабабушки постельное было. И стиралка у бабушки была.
ЭмчЭндЭм• 25 октября в 23:52
Ответ дляОндатрова шуба
Моя бабуся 1898 року народження.
Ондатрова шуба• 26 октября в 00:15
Ответ дляЭмчЭндЭм
Моя бабуся 1898 року народження.
И что? Моя прабабушка 1903 года рождения и постельное белье у нее было.
ИграйМойГормон• 26 октября в 01:07
Ответ дляЭмчЭндЭм
Моя бабуся 1898 року народження.
Йснує думка що старість треба поважати, але у вашому випадку не згодна з цим,- підстави немає
ЭмчЭндЭм• 26 октября в 06:31
Ответ дляОндатрова шуба
В її молодості?
ЭмчЭндЭм• 26 октября в 06:44
Ответ дляИграйМойГормон
Ви дуже погано знаєте як жили раніше, бо не вивчали це, ви не цікавились життям ваших предків. Ви все уявляєте в рожево фіолетових кольорах. Сходіть в музей, ще не пізно. Спитайте про побут людей яким зараз 90+. До війни не було підковдр. Тільки простирадла. На подушки вдень клали вишиті накидки. Їх прали, в подушки ні. Вкривались овеччими пряденими ковдрами і ніколи їх не прали. Бо фарби линяють. Ковдри постійно трусили, вибивали.
ИграйМойГормон• 26 октября в 08:34
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ок, а зараз що заважає гігієні? 100 років тому лікарі навіть руки не мили, ви б хотіли до такого на процедури?
ЭмчЭндЭм• 26 октября в 08:59
Ответ дляИграйМойГормон
Я не знаю що заважає вашій гігіені. Мені зараз нічого не заважає прати постіль, ковдри, і плєди без підковдр, та подушки.
ИграйМойГормон• 26 октября в 09:01
Ответ дляЭмчЭндЭм
То чого вчепилась, більше нема до кого?
ЭмчЭндЭм• 26 октября в 09:06
Ответ дляИграйМойГормон
То чого вчепилась, більше нема до кого?
Ви з двох акаунтів пишете? Щось переплутали?
Ондатрова шуба• 26 октября в 10:59
Ответ дляЭмчЭндЭм
В її молодості?
Я не обсуждала с ней постельное белье времен ее молодости. Пододеяльник, каким мы его знаем, появился в середине 20-го века, но простыни были. Или простыни это не постельное белье?
ЭмчЭндЭм• 26 октября в 16:56
Ответ дляОндатрова шуба
Людина не одягає на ковдру підковдру. То ви старша за мене, що вже зовсім не розумієте що це не про простирадло? Як ви мені написали про вік?
Ондатрова шуба• 26 октября в 23:05
Ответ дляЭмчЭндЭм
Извините, но вы очень нудная. Не пользовались ваши предки постельным, значит не пользовались. Вам виднее как они жили, мне это не интересно.
ЭмчЭндЭм• 27 октября в 07:18
Ответ дляОндатрова шуба
Ваги також не користувались підковдрою. Це історичний факт.