Бавовнятий Пупс• 25 октября 2025
Дитина скаржиться що пече в області ст.органів
От я і в тупіку. Як проводить огляд дитячий гінеколог? Як дитину показати? Вона ж не дасть.
КротоТо• 25 октября 2025
Мочу пошлет сдать, на узи может отправить и визуально осмотрит и возьмет снаружи мазок
Бавовнятий Пупс
• 25 октября 2025
Ответ дляSo_so
Возраст? Сдайте завтра общий анализ мочи
Хворіла недавно (під час хворрби будо здано. Там не ахті, я писала сюда. Но лікар (педіатр) сказала що нормальний. А скарги дитина припинила, но тимчасово, от сьогодні знов плачеться)
Я ще думаю може шкіра пече. Тобто самі б зовнішнішні подивилися
Бавовнятий Пупс
• 25 октября 2025
Ответ дляКротоТо
Ну от візьме мазок - я собі цю екзикуцію взагалі не уявляю😭
Бавовнятий Пупс
• 25 октября 2025
Ответ дляSo_so
Три роки
Ответ дляБавовнятий Пупс
Может опредлость? Раздражение какое-то?
Анализ не воспалительный.
КротоТо• 25 октября 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Прикоснуться к наружным половым органам ватной палочкой это экзекуция? Вы в себе?)
Мона Лиза• 25 октября 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Три роки
На ваших руках лікар візьме мазок зі слизової. Знімете трусики і піднімене ніжки. Просто попередьте дитину, що то є лікар і в присутності мами, тому правило трусиків не діє.
Бавовнятий Пупс
• 25 октября 2025
Ответ дляКротоТо
Та зі сторони дитини буде як наче екзикуція. Ор стоять буде дай боже
КротоТо• 25 октября 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ничего ей не будет. Поорет перестанет
КротоТо• 25 октября 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Обдурите, игрушку пообещайте
Бавовнятий Пупс
• 25 октября 2025
Ответ дляКротоТо
Ну краще до гінеколога, да? А сечу здати перед консультацію. Покажу
Бавовнятий Пупс
• 25 октября 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ви бачите почервоніння?
Так
Одна ст.губа наче на тон-два рожевіша. Всередині - важко сказати(
Полонянка SexShop-а!• 25 октября 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Так
Ви не можете дитину оглянути? Якщо їй боляче, то обережно. Причин може бути кілька. Від виділення з сечею речовин подразників (може нові солодощі, багато білку, новий фрукт), до цистіту або гостриків. Підмити ромашкою з календулою неміцним розчином хоча б.
Бавовнятий Пупс
• 25 октября 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Я завтра планую лікаря знайти і показати.
Просто більше тижня вона той раз поскаржилася, при цьому повторно казала вже що не пече. Пісяла і сміялася, казала не боляче. Потім через два дні знов, одинично, і потім знов не пече, каже. Я на цьому етапі здала сечу. Там таке собі. Педіатр сказала нормально. Скарг не було. Тиждень не було. І вот знов сьогодні ввечері( одинично поскаржилася під час миття. Повторила скаргу коли вдягалися (я перепитала - пече? Да.)
Ну і потім пісяла норм, спитала чи добре попісяла чи пече, - добре.
Непонятно, треба дивитися(
IQ 80• 26 октября 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Так
Ви не можете побачити вхід у вагіну і якого він кольору ? Ви дитину підмиваєте ? Чим?
Бавовнятий Пупс
• 26 октября 2025
Ответ дляIQ 80
Та можу. Мені злається світло-рожевого, нормального.
Попу милом. Геніталії дитячим гелем бюбхен, не нове, він був завжди
IQ 80• 26 октября 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ополосніть отваром з ромашки і череди або хоть ромашки і хай поголожопить , щоб були повітряні ванни. Вдома краще одягайте легкі штанці , а не трусики. Ще може бути так, що дитині нічого не болить , не пече, а дитина просто маніпулює, бо мама проявляє більше уваги і турботи.
IQ 80• 26 октября 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
таким?
Полонянка SexShop-а!• 26 октября 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ви хоч лише ззовні?
Бавовнятий Пупс
• 26 октября 2025
Ответ дляIQ 80
Ну маніпулює не схоже. Схоже або що пече періодами, епізодами; ну або промто морочить голову сочіняє
Бавовнятий Пупс
• 26 октября 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ви хоч лише ззовні?
Мию? Ввечері мию просто, рукою, без уникання внутрі.
А якщо протягом дня то я просто можу ополоснуть, без засобу взагалі
Мию внутрі - слизову теж, да. Неправильно?раз в день перед сном
Полонянка SexShop-а!• 26 октября 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Нащо слизову? Не можна