Эскиз бесконечности• 26 октября 2025

Я неліквід

Не пам´ятаю,коли останній раз була на побаченні, нормальні чоловіки зі мною не знайомляться, та вже й ніякі загалом, взагалі ніякої уваги від чоловіків на собі не відчуваю. А мені всього 32. Хтось дивується, чому я досі не заміжня, а хтось каже, що я страшна
Нетутешня• 26 октября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
маникюр с ястребиными когтями мужчинами не приветствуется.
достаточно аккуратных, ухоженных ногтей.
ну и одета должна быть со вкусом, не вульгарная, не в леопёрдах.
Я замужем второй раз. Я знаю что мужчины приветствуют а что нет. Лечите других
Нетутешня• 26 октября 2025
https://youtube.com/shorts/ZstkHUpkEwc?si=Y5ETy2qw...
Нетутешня• 26 октября 2025
Вот значение макияжа и прически
Дуже дуже вумна• 26 октября 2025
Ответ дляНетутешня
’Я замужем второй раз’ и оба удачно! ахаха
мужья повелись на ястребиные когти ))
это дело вкуса и меры, которая должна быть всегда.

и да, я тоже не с пальмы слезла.
в курсе что нравится мужчинам и от чего они плюются.
Проработник• 26 октября 2025
Я теж неліквід. Розумію. Вага в нормі? Основна маса чоловіків клюють на гарну фігуру і бабки, тож приведіть тіло в норму, якщо ні. Плюс шмотки, манік і все це, що зараз модно. Стадо клює на стадні інстинкти.

Якщо хочете саме людину відштовхуючтсь від душі, тут вже складніше . Треба працювати зі своїми бажаннями, душею і або пощастить або ні.

P.S. нік мені в тему
автор Эскиз бесконечности • 26 октября 2025
Ответ дляПроработник

P.S. нік мені в тему
З вагою все ок, хоч зі спортом не дружу, підтягнутою мене не назвеш, але зайвої ваги 0.
Так, цілком з вами згодна, що клюють саме на обгортку. Звичайно хочеться для душі, але навіть душевні філантропи, як ви кажете, теж керуються стадними інстинктами. Дякую вам.
Проработник• 26 октября 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
А ще пиз..іть їм. Те, що вони хочуть чути. Але себе не опускайте. На блиск, солодкі балачкі і самовпевненність вони і клюють. Може зберете навколо себе табір прихильників, що підніме самооцінку.
Вишня на торті• 26 октября 2025
Дело не во внешности вообще.
Українська Мрія• 26 октября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Я могу купить себе леоперда , с каких это пор он вульгарный??
Чаклунка-ведунка• 26 октября 2025
От не вірю я що в 2025 не можно зробити з себе цукерку, якщо захотіти. Я просто гарна і мені нічого не треба, но може вам зачіску зробити , вії, губи і будете як та, за яким це стадо й бігає. Вони всі якісь однакові, і ви така станете, якщо хочете. Навчіться робити макіяж. Просто на це треба час і бажання, але ну не існує зараз не красивих жінок.
Хвець-тець• 26 октября 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ні, просто накрило, на фоні всього вилазить. Чому ви так подумали?
автор, привіт)) ви з якого міста? давайте знайомитись.... пишіть на ajt258@ukr.net
Дуже дуже вумна• 26 октября 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
леоперд -дурной тон.
я не писала что он вульгарен.
а вот всякие мини шорты на макси жеппе и сверху свисающий голый пуз, как и нелепый яркий макияж это жах.
західний_діалект• 26 октября 2025
Ответ дляНетутешня
Знакомая есть - ходит а ля натюрель - полюби меня такой какая я есть. Офигенные ноги и блеклый фейс ещё и волос почти нет. Просто подчеркните достоинства и спрячьте недостатки
Черт возьми, будто меня описали. Ваша знакомая не из Киева часом?
Болтушка Му• 26 октября 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Немає нічого з цього, якщо чесно. Одяг просто зручний звичайний, бо вічно біжу кудись. А на макіяж і манікюр вже давно забила,бо що так що так мене не помічають.
Дуже багато чоловіків за природну красу, знайдете свого
Трохи злякана• 26 октября 2025
Ответ дляНетутешня
И я также делаю,ну и что
Нетутешня• 26 октября 2025
Ответ длязахідний_діалект
Я думаю вы не одна) да из Киева.
Не любовница• 26 октября 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Але називати себе ’неліквід’ то вже занадто....
Ответ дляНе любовница
Фактично так і є. У мене немає одиноких знайомих дівчат, я одна така, тому не можу підібрати більш підходящої характеристики.
Не любовница• 26 октября 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Та припиніть. Ось якби ваше фото побачити...впевнена, ви сама собі занизили самооцінку.
Я на хвилинку• 30 октября 2025
Ответ дляПсихологічка
Ой, ну тут сейчас начнутся теории... А на деле никто точно не знает. Бывает, что ни маникюра, ни гламура, ни харизмы, ничего из вышеперечисленного, а мужики липнут и наоборот.
а что значит ’липнут’ ? Цель-найти ж одного... Ну вот нашелся- остальным уже места нет