Дайте подуться• 26 октября в 09:54
Есть ли будущее? Ему 51, ей 19. Он женат, она свободна.
Летчица• 26 октября в 10:55
Ответ дляДайте подуться
Нет,она
Тогда вы не можете знать как там у него без таблеточки
Дайте подуться
• 26 октября в 10:56
Ответ дляЛетчица
Это неважно, есть чувства
Идеальная оптимистка• 26 октября в 10:56
Ответ дляДайте подуться
Жизнь совместная может сложиться?
Разные поколения, разные интересы, разные друзья..
Смайликівна• 26 октября в 10:57
Ответ дляДайте подуться
Сильные чувства
А что представляет из себя этот мужчина? Он супер интересная личность? К примеру, профессор философии на кафедре восточных языков? Внешность как у Бреда Питта? Сложно представить ситуацию….
Мне в 20 нравился мужчина 40 лет, но он препод ВУЗа, спортсмен с идеальным телом, бегал каждую неделю марафоны по 41 км, параллельно бизнесом занимался, интересный состоятельный холеный мужчина…и то не решилась на отношения. Вышла замуж благополучно за одногодку)
А в вашем случае зацепиться не за что
Летчица• 26 октября в 10:58
Ответ дляДайте подуться
Это неважно, есть чувства
Вы без отца росли, или он неблагополучный ?
Патріотка з дивану• 26 октября в 10:58
Ответ дляДайте подуться
Жизнь совместная может сложиться?
Нет
Смайликівна• 26 октября в 10:58
Ответ дляФима Собак
Мой муж стал дедом в 34 года)
Вы ж понимаете что это скорее исключение)
Смайликівна• 26 октября в 11:00
Ответ дляДайте подуться
Почему
Просто «нет», поверьте опытным взрослым женщинам
Дайте подуться
• 26 октября в 11:00
Ответ дляПатріотка з дивану
Это тема стёб чтобы поржать и повозмущать советчиц
Нет, это правда
Дайте подуться
• 26 октября в 11:01
Ответ дляЛетчица
Без отца
Смайликівна• 26 октября в 11:02
Ответ дляДайте подуться
Без отца
Идите к психологу, разбирайтесь в себе)
Хотите - просто потрахайтесь с 50 летним несколько раз, может попустит
Дайте подуться
• 26 октября в 11:03
Ответ дляСмайликівна
Идите к психологу, разбирайтесь в себе)
Зачем, если чувства взаимные
Фима Собак• 26 октября в 11:04
Ответ дляСмайликівна
Понятное дело, но и история в старпосте тоже из той серии
Дайте подуться
• 26 октября в 11:05
Ответ дляСмайликівна
Идите к психологу, разбирайтесь в себе)
У него могут быть чувства?
Патріотка з дивану• 26 октября в 11:06
Фу меня сейчас сташнит.
Если человек бедный, то он уже в 40 лет рассыпается и куча болячек
Патріотка з дивану• 26 октября в 11:06
Ответ дляДайте подуться
У него могут быть чувства?
Нет, оно старое похотливое мужичье, не думая о вас, только свои животные потребности выполнить
Дайте подуться
• 26 октября в 11:07
Ответ дляСмайликівна
А в вашем случае зацепиться не за что
Это любовь взаимная
Смайликівна• 26 октября в 11:10
Ответ дляДайте подуться
У него могут быть чувства?
Он хочет молодое тело, его понять можно. Вас - я не понимаю
Дайте подуться
• 26 октября в 11:11
Ответ дляСмайликівна
Любовь
Дайте подуться
• 26 октября в 11:15
Ответ дляСмайликівна
Как поступить с женой?
Запасная спина• 26 октября в 11:21
Ответ дляШанельКуКу
🜂 1. Його почуття (Карта: Король Кубків)
Він емоційно залучений, але намагається тримати себе в руках. Його приваблює молодість, щирість, енергія дівчини. Почуття є, проте вони швидше емоційно-естетичні, ніж глибокі. Король Кубків часто говорить про людину, яка вміє керувати емоціями і приховує справжню глибину переживань. Він може здаватися ніжним і турботливим, але при цьому не готовий ризикувати стабільністю свого життя.
⸻
🜁 2. Її почуття (Карта: Паж Кубків)
Вона бачить у ньому когось старшого, мудрого, захопливого — це перше сильне почуття або закоханість. Є ідеалізація, бажання, щоб її зрозуміли і підтримали. Паж Кубків — це початок емоційного досвіду, коли серце веде, а розум ще не ставить меж. Її почуття щирі, але наївні.
⸻
🜃 3. Стан справ зараз (Карта: Закохані)
Між ними справжній вибір. Є сильний потяг, взаємна симпатія, але ситуація потребує рішення: чи перейти межу, чи залишити все на рівні флірту або таємного зв’язку. Карта часто символізує кармічну зустріч, яка приходить, щоб навчити обох чомусь — не обов’язково для довгого спільного життя.
⸻
🜄 4. Його наміри (Карта: Диявол)
Тут явно пристрасть, спокуса, фізичне бажання. Він усвідомлює, що порушує моральні або соціальні межі, але не може повністю зупинитися. Диявол показує залежність від емоцій, сексу або гри у спокусу. Його наміри не ведуть до стабільних стосунків — радше до продовження прихованого зв’язку, поки це приносить задоволення.
⸻
🌙 5. Її очікування (Карта: Зірка)
Вона сподівається на диво — на те, що він зміниться, що зможе залишити минуле і почати нове життя з нею. Для неї він — світло, натхнення, мрія. Проте Зірка вказує на ідеалізацію та віддаленість: мрії прекрасні, але поки не мають реального ґрунту.
⸻
⚡️ 6. Потенціал розвитку стосунків (Карта: Вежа)
Неминучий кризовий момент, коли правда виходить назовні або обставини все руйнують. Вежа — це карта раптом і боляче, але очищує. Вона показує, що ці стосунки не можуть існувати довго в потаємності — рано чи пізно все стане відомим або хтось із них не витримає напруги.
⸻
🌞 7. Порада карт (Карта: Сонце)
Сонце закликає обрати ясність, правду, чесність перед собою. Якщо обидва зможуть говорити відкрито і не жити в тіні, вони вийдуть із цієї ситуації з розумінням, навіть якщо не разом. Для неї ця історія — досвід дорослішання, для нього — момент чесно подивитись на свої потреби й межі.
⸻
🔮 Висновок
Майбутнього як стабільного союзу карти не показують.
Є сильне емоційне та фізичне тяжіння, але водночас — нерівність, таємниці і небезпечна залежність.
Цей зв’язок може залишитися коротким, яскравим епізодом, який навчить обох глибше розуміти себе.
Для неї — це урок самоповаги й розпізнавання справжніх почуттів.
Для нього — дзеркало, що нагадує про наслідки спокус.
⸻
🜁 2. Її почуття (Карта: Паж Кубків)
⸻
🜃 3. Стан справ зараз (Карта: Закохані)
⸻
🜄 4. Його наміри (Карта: Диявол)
⸻
🌙 5. Її очікування (Карта: Зірка)
⸻
🌞 7. Порада карт (Карта: Сонце)
⸻
🔮 Висновок
Для этого вывода не надо было простыню строчить.
Я не чарівниця вам• 26 октября в 11:39
Дайте подуться
• 26 октября в 11:50
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Это реальная ситуация, хочу услышать мнение людей
Директор Пляжу• 26 октября в 11:51
Ответ дляДайте подуться
Как поступить с женой?
Сходіть до неї і запропонуйте всі свої гроші та прикраси щоб відпустила. Думаю це буде швидка угода))
Сільський ансамбль• 26 октября в 11:52
Ответ дляkissulichka
Да норм всё. Я по секрету скажу, что девушки в таком возрасте как раз таки метят на старших мужчин, это природа. Одногодки и мужики до 35 - мимо
Это что за окружение у вас? Среди моих знакомых у большинства была максимальная разница +5 лет. Семьи тоже создали с кем-то приблизительно своего возраста. Есть парочка девушек кто встречался с папиками, но они это делали именно для денег, уж точно не потому что физически старики их привлекали.
Дайте подуться
• 26 октября в 11:54
Ответ дляСільський ансамбль
Разве не может человек, который старше привлечь?
Мусик Пусик• 26 октября в 11:58
Якщо в 19 нема розуму( якщо виникають такі питання то вже й навряд буде) то в того кому 51 вже старечі проблеми, а то тривожний знак. Що мають один з одним робити? Яке майбутнє можна обговорювати 🤦🏽♀️🤷♀️