Аноним_Русалка• 26 октября в 19:49
Чи можна знову захотіти чоловіка?
Після багатьох років шлюб, коли накопичилося багато образ і непорозумінь
Результат:
вже голосів:
21 (36.84%)
Можливо
20 (35.09%)
Це кінець
16 (28.07%)
Результати
Аноним_Русалка
• 26 октября в 19:52
Ответ длявсе по ГОСТу!
Все возможно
Главное - желание
Я не знаю як повернути бажання
Аноним_Русалка
• 26 октября в 19:52
Ответ дляЛепешечка
Конечно можно. Только не этого, а нового.
Нового теж не хочу , якось всі набридли
Наивная Хо• 26 октября в 19:52
Ответ дляАноним_Русалка
Я не знаю як повернути бажання
А чоловік хоче??? Бажає?
Лепешечка• 26 октября в 19:53
Ответ дляАноним_Русалка
Нового теж не хочу , якось всі набридли
Старого к едрене фене гоните. А для души кота завести, да и всё.
Аноним_Русалка
• 26 октября в 19:54
Ответ дляНаивная Хо
А чоловік хоче??? Бажає?
Так, але в мене це не викликає ніяких емоцій
младокошкина• 26 октября в 19:55
Образи і непорозуміння пропрацювати і тоді або захочеться в ліжко, або захочеться попрощатись
Зараз на дієті• 26 октября в 19:59
Если у обоих есть желание, многое можно повернуть в другое русло.
Полонянка SexShop-а!• 26 октября в 20:01
А зачем вам его хотеть? Абсолютно нормально, что это прошло. Зачем себя ломать и выдавливать желание? Это насилие над собой.
Всех анонимов аноним• 26 октября в 20:02
Можна. Але починати треба не з сексу, а з роботи над цими образами. А далі вже дивитись, що з того вийде.
Аноним_Русалка
• 26 октября в 20:04
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Просто стосунки це пішли в глухий кут, таке враження, що біля мене якась по стороння людина
Аноним_Русалка
• 26 октября в 20:04
Ответ дляВсех анонимов аноним
А як над ними працювати? Вони ж вже відбулися, а я ніколи нічого не забуваю
Обращеница• 26 октября в 20:05
Ответ дляАноним_Русалка
він вас хоче?
якщо ні, то для чого вам його хотіти?
Обращеница• 26 октября в 20:06
Ответ дляАноним_Русалка
ну, може, поговорити, вияснити, чому він так чи так зробив. може, там і злого умислу не було)
Аноним_Русалка
• 26 октября в 20:06
Ответ дляОбращеница
він вас хоче?
якщо ні, то для чого вам його хотіти?
Так, хоче
Всех анонимов аноним• 26 октября в 20:07
Ответ дляАноним_Русалка
Психолог. Самостійно вивчати літературу. Вчитись прощати, якщо той, хто образив дійсно шкодує про свої вчинки і більше не повторює скоєного. Насправді варіантів для « зберегти»- немало, але всі вони потребують бажання і роботи двох людей.
Аноним_Русалка
• 26 октября в 20:08
Ответ дляВсех анонимов аноним
В житті є цікавіші речі, ніж годувати психологів. В мене такий характер, що пробачати не вмію нікому . І хороше, і погане, все зберігається в памʼяті назавжди
Трусиковед• 26 октября в 20:10
Ответ дляАноним_Русалка
Почему не разведетесь?
Аноним_Русалка
• 26 октября в 20:10
Ответ дляТрусиковед
Почему не разведетесь?
Думаю над цим
Всех анонимов аноним• 26 октября в 20:11
Ответ дляАноним_Русалка
Думаю, що набільше від цього характеру страждаєте ви самі. Але, якщо вам ок з тим багажем жити, то про що тема..
Полонянка SexShop-а!• 26 октября в 20:11
Ответ дляАноним_Русалка
Я с мужем не сплю 6 лет. Не хочу. И у нас прекрасные отношения. Прошло то время, когда хотелось, и я себя не заставляю. Муж сейчас мне друг и самый близкий человек. Наши отношения держатся не на сексе. Мы говорим обо всем, с удовольствием проводим время вместе, гуляем, развлекаемся. Если же у вас всё держится на том, что вам приходится быть в роли ’дырки’ (извините), для удовлетворения половых потребностей мужа, то я не могу представить, зачем такое нужно.
Аноним_Русалка
• 26 октября в 20:13
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
А секс у вас з кимось іншим?
Жена сантехника• 26 октября в 20:16
Ответ дляАноним_Русалка
А секс у вас з кимось іншим?
ей дырку зашили, а у него не стоит. оба больные...ментально