Я таке знаю• 27 октября в 01:01

Меблі в отакому стилі

Сьогодні шукали собі диван, натрапили на величезний магазин отаких меблів. Скажіть будь ласка , ви таке купили б? Чи хоча б знаєте тих , хто купив ?Я просто не розумію, на який контингент покупців це розраховано
Результат:
вже голосів: 361
196 (54.29%) Жахіття
92 (25.48%) Подобається таке
73 (20.22%) Свій варіант
Оцененная• 27 октября в 03:37
Ответ дляЯ таке знаю
Согласна , лучше уж Икея
Правильно, треба по ’одёжке протягивать ножки’
Оцененная• 27 октября в 03:41
Ответ дляПлакалаВАвто
Да, утром за такой стол в спортивном костюме и пуховой жилетке не сядешь с чашкой кофе, и на стул с ногами...🤷
Не виправдовуюсь• 27 октября в 05:10
Ответ дляБЦАшка
Перше посилання шик.. Мені подобається такий стиль, ось була б я багачкою один із будинків був би такий))
Особенно смешно это цыганское барокко смотрится с низенькими потолочками
НаБалКоніХодять• 27 октября в 05:20
Ответ дляЯ таке знаю
Согласна , лучше уж Икея
Так, і керамограніт, як у всіх.
Виктория -5d66• 27 октября в 05:33
Живу в Казахстане,это их стиль ,казахи это очень любят ! Дорого - багато!
Ошеламиссимо• 27 октября в 06:09
У мужа бывшего родителей такой стиль . Там мама царица. Поэтому ей такое нравится
Chaterbox• 27 октября в 06:13
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
яник ще любив таке
Вы у него в гостях были?
Борщик• 27 октября в 06:59
Как в музее, не моё.
Вишнёвая Леди• 27 октября в 07:02
Ответ дляПлакалаВАвто
Там нужна прислуга и есть серебряными приборами, не меньше.
Соображалочка• 27 октября в 07:10
Ответ дляPrervana
Не китч, а эклектика) Китч это если посередине китайского болванчика посадить, рядом статую Христа поставить, а в углу повесить триптих с Мерлин Монро. И цветочки пластиковые из Авроры
👍
Эклектика может быть очень стильной.
Соображалочка• 27 октября в 07:15
Ответ дляСколько_мне_лет?
У нас не совсем прям такой стиль, но в чем-то близкий)
Хорошая мебель
автор Я таке знаю • 27 октября в 07:18
Ответ дляPrervana
Обычно ценник там в евро)
Любой ценник может быть в евро. На фото недорогая мебель и покупают её обычные люди
Неновая почта• 27 октября в 07:19
У меня в Украине дом в таком стиле был. Мне нравилось
sur_sur• 27 октября в 07:19
Ответ дляPrervana
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/domovladenie-na-pi...

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/prodazh-budinku-90...

https://rieltor.ua/houses-sale/view/12052631/?utm_...

И это не уровень той недвижимости, к которой мы все привыкли)
Та да)
Есть и другие интересные экземпляры, хотя совершенно в ином стиле)) например вот этот, на 8 сотках)) это же какой мозг нужно иметь))

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/domovolodnnya-n...
автор Я таке знаю • 27 октября в 07:20
Ответ дляПлакалаВАвто
Ну садятся же
автор Я таке знаю • 27 октября в 07:23
Ответ дляLacrimo
Купила, якби мала замок. Такі меблі в інтерєрі вимагають площі і відповідної підтримки стилістики. Для банкетних залів взагалі клас, але дорого. Якби було бабок неміренно : дорогі особняки то і таке купила б. Десь в глибині мене живе чи то принцеса ,чи то мінімалістка .
Навряд чи, маючи гроші ви б купили такі дешеві меблі
автор Я таке знаю • 27 октября в 07:24
Ответ дляБЦАшка
Та такі люди хто може собі це дозволити побудувати і утримувати в атб не ходять
В нашому місті ходять, і в атб , і на город (а куди їм ще ходити ?)
автор Я таке знаю • 27 октября в 07:25
Ответ дляКраля-Галя
Не купила бы, на такую мебель нет денег
Якщо є на звичайну , така вам теж по кишені
Попихтю та й годі• 27 октября в 07:26
Ответ дляЯ таке знаю
Тиждень в готелі - так. Але зробити таке вдома 🙄
Ну якщо кухня 5 кв м , то дивно робити таке. Але якщо там 100кв м- то вже зовсім інше . Ну стиль барокко багато хто любить. Просто для нього потрібно мати достатньо площи та певний смак. Щоб не перейти до циганщини
вкрации• 27 октября в 07:40
Ответ дляЯ таке знаю
И вы бы согласились в таком жить ?
Якщо хтось буде прибирати інший, то не бачу проблем. Це ж не лофт. І не життя на коробках між коробками. Є на що подивитись.
ПлакалаВАвто• 27 октября в 07:41
Ответ дляЯ таке знаю
Ну садятся же
Во мне 55 кг, и этот стул меня не выдержит, если я залезу с ногами. Я просто йоп .. ой, простите, свалюсь на этот плиточный пол :)
автор Я таке знаю • 27 октября в 07:44
Ответ длявкрации
А що там прибирати ? Це ставлять у звичайних квартирах. Ви ж своє житло якось прибираєте
вкрации• 27 октября в 07:52
Ответ дляЯ таке знаю
Ці меблі не для звичайних квартир. Вони потребують більшої площі. На 18 квадратів гостинну ви такий комплект не поставите. І оці вензелі треба пил довше протирати. І стільці чистити хімчисткою. Тому це не для бідних.
автор Я таке знаю • 27 октября в 07:53
Ответ дляПопихтю та й годі
ось звичайна трикімнатна квартира обласному центрі https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/orenda-3-km-nov...
nabludatel• 27 октября в 08:18
Ответ дляОшеламиссимо
В мого чоловіка так само. Тільки свекри в такому стилі меблі в квартиру чоловіка порадили обрати. Я коли з ним жити почала, ледве вмовила його їх замінити.
Хочу в БАНю• 27 октября в 08:23
Зачем вам это понимать. Для вас новость, что у людей свои вкусы и предпочтения?
Подтяжка• 27 октября в 08:29
Ответ дляСколько_мне_лет?
Это у вас там коллекция пивных бутылок под столом?😆
жінка незаміжня• 27 октября в 08:52
Я працювала в меблевому магазині. Ви не уявляєте скільки охочих на цей дизайн. Я б сказала, серед замовлень, це топові моделі.
Чучело-Мяучело• 27 октября в 08:53
Ответ дляChaterbox
Вы у него в гостях были?
https://travelblog.lv/rezidentsiya-yanukovicha/
http://sergii.me/2015/10/17/mizhgirya-honka/
можете и Вы побывать.
Межигорье, туда пускают
Морковна• 27 октября в 08:58
Ответ дляНапланетянка
Знаю. Пшонка.
І купа теперішніх зелених корупціонерів