Карусель-весель• 27 октября 2025
Родичі чоловіка....
Може то я така людина, не знаю.....але по гостях ходити не люблю, і не люблю коли часто ходять до мене....я вже змучилась від того....кожні 2 тижні: то батько, то брат, то тітка, буває з ночівлею....вже й натякала чоловіку, і прямо казала....я на роботі 5 днів на тиждень, зранку до вечора. З подругою на каву 1 раз у півроку не можу вийти.....бо увесь час хтось припаше.....зла і виснажена вже від того
Шопингмонстр• 27 октября 2025
Ответ дляjoulia_nova
Ой девы, ну причем тут чия хата. У меня такие же. Одна девочка выше писала, что пришли родственники, когда она с ребенком в больнице лежала.
А у меня было тоже, но круче или печальнее.
Я лежала в отделение недоношенных с дочкой на грани. А моя свекровь приехала с Турции, где отмечала др, и в нашей квартире решила отметить повторное свое др с родственниками мужа и прилет с морей.
Но вот как так. Они что совсем без чувств беспордонные.
А если что скажешь ей или другим, так плачут сразу и я плохая сразу, как могу таких святых людей обежать.
Может и мне кто совет даст.
П.С. квартира не ее, куплена в браке.
Может и мне кто совет даст.
П.С. квартира не ее, куплена в браке.
Тогда разбираться с мужем.
Ms. Dolly• 27 октября 2025
Ответ дляКарусель-весель
я не можу так сказати
’Коханийий, сходи за тістечками та кавою, в мене сьогодні плани....
Гарно вам провести час!’
Цемчик йому і красива на зустріч із подругою.
Гарно вам провести час!’
Пузата Хата• 27 октября 2025
Ответ дляКарусель-весель
та ви шо...ну і який це матиме вигляд
Думайте про себе, а не як бути зручною
Завжди мало• 27 октября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Та ладно вы на следующий день. А у меня картина, родила первого ребенка, забрали из роддома и через час нарисовалась свекровь с родней, у них так принято, чтобы в день выписки стол накрыли
Это был мой крайний раз с такими обычаями, при рождении двух младших детей я сразу сказала, чтобы дома никаких гулянок, пока я не захочу пригласить кого-то)
Це походу всі свекрові такі, моя теж приходила кожного дня при тому що я казала що не треба
Люблю порядок• 27 октября 2025
Ответ дляКарусель-весель
та вони попереджують, але мені від цього не легше)
А чому ви не скажите в мене плани заздалегідь заплановані, міняти не буду
ДлинноНожка• 27 октября 2025
Ответ дляПенсіонер
Сіла і поїхала по своїх справах
Родичі чиї,той і приймає
Хто запрошував той і приймає
Родичі чиї,той і приймає
Хто запрошував той і приймає
Так автор просто хоче побутовими справами займатись чи лягти ноги задерти. Нафвг треба шататься, бо вдома людно
Карусель-весель
• 27 октября 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Муж тоже живет в этом доме, почему не может принять своих родственников? Занимайтесь своими делами, не участвуйте во встрече. Сделали из мужиков рабов . У собак больше прав
якби мої родичі так часто заходжували, а він скакав навколо них, то подивилась би на нього який був би щасливий
Завжди мало• 27 октября 2025
Ответ дляКарусель-весель
це жах просто. Як ви з цим справились? Наш дуже назойливий: нате мене і няньчіть; при тому моя мама ніколи зайвий раз не потурбує, рік тому якщо була і то недовго, бо зазвичай ми до неї...і я так навчена, що завжди купа роботи, а ці би ходили як неприв´язані, дратує страшне
Так нехай і ваша мама почне в ці дні їздити
Луноходик_Ик• 27 октября 2025
Ответ дляКарусель-весель
з чоловіком не розлучились? бо я геть зла
Та, нет.
Я тоже была злая, конечно.
Карусель-весель
• 27 октября 2025
Ответ дляДон Пэдро
Скільки ви в шлюбі?
Складається враження, що тільки одружились
3 роки, дітей ще нема....а що далі гірше буде?
Карусель-весель
• 27 октября 2025
Ответ дляТишком_нишком
Удивительно, но все назойливые родственники, которые любят приехать переночевать, всегда в темах на Советчице приезжают именно в однокомнатную квартиру.
Совпадение или один и тот же автор?
я вперше пишу, не знаю....мабуть то такі всюди
Карусель-весель
• 27 октября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Чиє житло?
моє дошлюбне з ремонтом
Карусель-весель
• 27 октября 2025
Ответ дляПопадалочка
Пока Вы не можете сказать родственникам решительное ’нет’, Вы жертвуете собой. Зачем? Для меня между пожертвовать родственниками и собой выбор очевиден - если речь не идёт о чем то важном, то логично выбирать себя. Не стоит зря страдать, этого никто не оценит
я це розумію, але як мякше сказати не знаю. Чоловіку 100 разів казала, що в мене ні часу ні бажання когось няньчити
Карусель-весель
• 27 октября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
це жахливо. Добре, що ви змогли припинити це
Карусель-весель
• 27 октября 2025
Ответ дляСтрахованная
Тато давав гроші на квартиру?
ні, квартира тільки моя, куплена задовго до шлюбу
Карусель-весель
• 27 октября 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Такие традиции у семьи вашего супруга. Я б никуда из дома не уходила, а то начнут шариться по шкафам. Делайте вид что у вас много дел. Можете не стесняясь ходить в халате и пилить ногти на ногах. Люди ходят к вам развлекаться, поэтому отменяйте церемонии и прочее.
Але я мушу йти на роботу, а він залишається, бо якась зустріч запланована на вечір у місті і так цілий день в квартирі....почуваюся жахливо: минулий раз засікла, що дивився мої документи (огляди в гінеколога)....я до такого не звикла, в моїй сімї так не було
Попадалочка• 27 октября 2025
Ответ дляКарусель-весель
Просто перестать нянчить. Если не можете прямо сказать, скажите голова болит, Вам надо лежать, отдыхать, в наушниках под шум дождя. Как родственники приходят - так голова и болит, ничего не можете с этим поделать.
Вообще, есть уйма способов забить и ничего не делать, но тогда надо принять, что для кого то Вы будете плохой.
Карусель-весель
• 27 октября 2025
Ответ дляДлинноНожка
я, звісно, знала, що таке буває, але минулої зими, чоловік подзвонив до батька, і каже, що в мене температура 39 з натяком не приїжджати цього разу, це була неділя...він сказав, що нічого страшного....я лежала, не могла навіть встати, то чоловік цілий день його по магазинах і кафе вигулював....я з цього в шоці як так можна
Карусель-весель
• 27 октября 2025
Ответ дляЗавжди мало
а їй пропонувала🤣 не хоче
Карусель-весель
• 27 октября 2025
Ответ дляПопадалочка
Страхованная• 27 октября 2025
Ответ дляКарусель-весель
Так.на шию сяде.
Виставляйте кордони.
Ідіть тупо з дому під любими варіантами.
Виставляйте кордони.
Панна Кота• 27 октября 2025
В мене така думка, що всі ці наярювальники в гості - це вампіри, які живляться вашою сімейною енергетикою. Добробутом, благополуччям, і фінансовим у тому числі, здоров´ям... А те, що ви при цьому ще й нервуєтеся і виснажуєтеся, то це відкриває прямий канал від вас до них, бо в спокійної людини не так-то просто поживитися. Може, вони це й несвідомо роблять, але результат для вас і вашої сім´ї недобрий, якщо не присікти. Ніяких ввічливих натяків вони не будуть чути, зрозумійте, їм у вас як медом намащено, тільки гнати в шию силовими методами, якщо ви своє життя цінуєте.
Панна Кота• 27 октября 2025
Ответ дляКарусель-весель
Бляха, сам у приймах і свій циганський табір за собою водить
Техпаспорт на медузу• 27 октября 2025
Ответ дляКарусель-весель
Так не скачите . Занимайтесь своим делом, пусть муж общается
Гарнюнька• 27 октября 2025
Ответ дляПенсіонер
Сіла і поїхала по своїх справах
Родичі чиї,той і приймає
Хто запрошував той і приймає
Родичі чиї,той і приймає
Хто запрошував той і приймає
Та іноді в вихідний день хочеться просто полежати. Буває, що й з дому не хочеться виходити.
Гарнюнька• 27 октября 2025
Ответ дляКарусель-весель
моє дошлюбне з ремонтом
Таааа, тоді сміливо шліть їх подалі.
Навчіться говорити «ні». Вам ще життя жити.
Гарнюнька• 27 октября 2025
Ответ дляКарусель-весель
Ви йому щось сказали? На кшталт:
— Хто Вам дозволяв ритися в наших речах?
Це мусить бути однією з причин не пускати тих родичів.