АяВсёЗнаю• 27 октября в 22:57
Чи треба дітям знати скільки у них грошей?
Задумалася чи правильно, що син в курсі балансу свого банківського рахунку. Він любить дивитися на дорогі речі в магазині і рахувати, що він може собі купити. Це дисциплінує чи навпаки розслабляє в плані подальшої фінансової грамотності?
Результат:
вже голосів:
22 (62.86%)
Потрібно знати
8 (22.86%)
Не потрібно
5 (14.29%)
Результат
0 (0%)
Інше
АяВсёЗнаю
• 27 октября в 23:00
Ответ дляSo_so
Сложно ответить. У меня у дочки появился свой баланс только когда она работать начала, до этого были наши деньги, там не было таких цифр, чтоб запутаться.
В мене дочка своїм рахунком цікавитися лише коли гроші закінчилися в платіж не проходить. А син - навпаки, все рахує , контролює
АяВсёЗнаю
• 27 октября в 23:01
Ответ дляSo_so
Мы, наверное, о разном говорим.
Не знаю, це банківські рахунки дітей
olushka-c61d• 27 октября в 23:06
Дивлячись скільки дитині років, наскільки вона розуміє цінність грошей.
І дивлячись що це за гроші, гроші які їй подарували, чи гроші наприклад від батька при розлученні на життя дитини.
Ласкове телятко• 27 октября в 23:09
я своей давала наличными, сначала она тратила все за неделю, но со временем научилась планировать и разумно вести траты, откладывать и т п Ну а когда научилась ’живыми’ деньгами разумно пользоваться, тогда карту банковскую сделала ей, Но сумму своих денег она знала всегда
АяВсёЗнаю
• 27 октября в 23:09
Ответ дляSo_so
Звучит очень пафосно, но Вы же понимаете, что любой у кого есть карта имеет привязанный к ней банковский счёт? )
С 14 лет может сам ребенок открыть, а до этого детская карта привязана к счету родителя.
Ні, навпаки. Ми за кордоном, рахунок можна відкрити в будь-якому віці , а картку підвʼязати - з 12 років
АяВсёЗнаю
• 27 октября в 23:14
Ответ дляSo_so
Как хорошо, что мы в Украине..
Суть від цього не змінюється. Якщо ви відкладайте дитині гроші під подушку, то їй краще знати скільки там чи ні, на вашу думку?
Ответ дляАяВсёЗнаю
Я не откладываю детям под подушку никаких денег. Мои деньги это мои деньги. У старшей дочери есть свои счета, своя зп.
Карманные деньги на карте - там всегда была известная сумма.
Додаю напруги• 27 октября в 23:22
Ответ дляАяВсёЗнаю
В сенсі? В 5 років дитина може піти в банк і відкрити власний рахунок? Чи як? І ви як законні представники ні слухом ні духом, які там кошти на тому рахунку і звідки вони там беруться?
Звезда в шоке• 27 октября в 23:22
Ответ дляАяВсёЗнаю
зачем им эта информация?
Как_б_не_так• 27 октября в 23:24
Вы не знаете что с вами завтра случится. Дети должны знать о всевозможных балансах, вкладах, холодных кошельках, паролях доступов и тд
АяВсёЗнаю
• 27 октября в 23:37
Ответ дляДодаю напруги
Ні, хтось з батьків може відкрити. Але це окремий рахунок дитини, а не картка до мого рахунку
Додаю напруги• 28 октября в 01:06
Ответ дляАяВсёЗнаю
І дитина має право особисто керувати ’своїм’ рахунком без вашого відома?
АяВсёЗнаю
• 28 октября в 08:25
Ответ дляДодаю напруги
Ні
любименькая• 28 октября в 11:10
фін грамотності навчають з дитинства - дитина вже має знати з малих років ціну грошей, що можна їх заощадити, а можна розтринькати і не купити бажаного.
АяВсёЗнаю
• 28 октября в 11:55
Ответ дляДодаю напруги
Ну, то ви контролюєте ці кошти)
Так, на разі контролюю. Але дитина знає скільки в нього грошей і я не впевнена, що пізніше зможу знаходити аргументи чому не варто купувати ту чи іншу дорогу річ, бо це ж його гроші
Додаю напруги• 28 октября в 12:48
Ответ дляАяВсёЗнаю
Навіщо класти на рахунок дитини велику суму коштів? Чому не відкрити накопичувальний рахунок на майбутнє, про який дитина не буде знати, і окремо рахунок на поточні витрати?
АяВсёЗнаю
• 28 октября в 12:52
Ответ дляДодаю напруги
Є окремо 2 рахунки, він знає баланс кожного. Сума накопичилася з маленьких
Додаю напруги• 28 октября в 12:55
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ну, тоді чекайте підліткового віку з усіма прєлєстями і доступом до грошей