Мати драконів• 28 октября в 00:26
Ваші найдорожчі труси?
Напишіть ціну, фірму, де брали. Не маю нині ані якісного, ані фірмового, не вмію вибирати, можливо, навчусь. Дякую
Я в дамках• 28 октября в 14:32
Ответ дляШвендяю містами
Як це немає, в Англії це якраз всі ліфчики з відрами. В Англії багато повних жінок, і всі дуже грудасті, прям занадто. Я таких ліфів ніколи в житті не бачила, особливо вибір. Це тупо всі моделі як по два відра. І до речі скажу, дуже якісно і круто виглядає.
Ну дивіться, в мене 72Ф, як думаєте лгко знайти бюст на такі параметри? От якщо 90-100Ф то без питань