Залізна пані• 28 октября в 02:19

Зачем люди вешаются и режут вены, если есть таблетки?

Я не знаю про какие идет речь
Но помню говорила с медсестрой, она сказала, есть таблетки, зачем люди подставляют врачей или медсестер, делая это в больнице например
Налогообложу• 28 октября в 04:06
Ответ дляЗалізна пані
И не понятно, какое-то не здесь нам еще отведено или нет
Что была та жизнь что не было, если честно, как одно мгновение
’И не понятно, какое-то не здесь ’
Что вы имеете ввиду?
А жизнь, да пролетает, смотришь и год прошёл, не говоря о неделях(
Цвірінь• 28 октября в 04:16
Ответ дляПультОт_БМВ
18 років брехні. Відчуваю себе облитою брудом. Парадокс, але на вулицю соромно виходити мені. Хоча син дивується цьому. У цієї гидоти все чудово.
Не давайте ему себя погубить. Я после 20 лет брака ушла и не секунды не пожалела. А то да, хотела в окно выйти.
Он того не стоит.
Мамина корзиночка• 28 октября в 05:31
Любят драму или цирк
Кудлата хмаринка• 28 октября в 06:06
Ответ дляЗалізна пані
Не знецінюйте
Це дійсно буває дуже важко і страшно, особливо коли молодість і здоровʼя положила на мудака, коли розчинилась у чоловіку, коли потребуєш того кохання і близькості, а тобі ніж в спину
Не можна розчинятись ні в кому: ні в чоловіку, ні в дітях. Вони нам не належать. Нам належить тільки наше життя і потрібно бути самодостатньою людиною, люблячою себе, цікавою для себе в першу чергу.
Allein74999• 28 октября в 06:20
Ответ дляПультОт_БМВ
Так. Все добре. Але йому не пощастило з батьками
Я вот думала так, как вы последние мес 8, бо уже задолбало все. Но.. моему 13, мне не на кого его оставить. Отец где-то там, за горизонтом, бабушка старая и не совсем адекватная в моральном плане, отчиму его не отдадут, а обречь его на 5 лет дет дома рука не подымается. Плюс я не уверена, что за эти пять лет от квартиры и сбережений ему что-то останется, люди сейчас страшные. Вот и надо протянуть еще хотя бы лет 5-7 ради него.
Самохвалова• 28 октября в 06:22
Ответ дляПультОт_БМВ
Я два роки на АД. А потім стався тригер, який перевернув усе моє життя. Ні, нічого не тримає. В сина буде фінансова подушка та й квартира залишиться
У Вас диагноз депресiя? АД підійшли? Вибачте, тригер стосовно чоловіка?
Самохвалова• 28 октября в 06:24
Ответ дляПультОт_БМВ
Зрада
Так вони всі зраджують, ще бʼють, принижують, вбивають..
Инста_Богиня• 28 октября в 06:24
Ответ дляПультОт_БМВ
Погано. Так, є син-незабаром 16
І маючи сина підлітка, який без Вас пропаде, Ви про таке думаєте??? Це ж такий вік, що треба бути поряд.Нема права про таке навіть думати поки дитина на ноги не стане.
Самохвалова• 28 октября в 06:30
Ответ дляПультОт_БМВ
Мене зрадив і покинув чоловік після 20 років шлюбу, нашій дитині тоді було 16, досі для неї травма велика. Він пішов до молодшої на 18 років за нас с чол, все у них добре і навіть там дитина є.
Але потім я зустріла коханого і облітала весь світ, мій екс мені не зміг би того дати.

Ви ще молода, зустрінете свою людину.
Самохвалова• 28 октября в 06:32
Ответ дляПультОт_БМВ
Абсолютно з Вами згодна. Я ніколи не зраджувала. В мене нормальна зовнішність, але я ніколи не фліртувала і т.д. Діва за знаком Зодіаку))) Важко знайти людину в такому віці. Ще й робота в мене не для знайомств- вчителька початкових класів.
Змініть роботу, кудись поїдьте.
Хоча не думайте що Ваша робота не для знайомств, судьба она и за печкой найдет.
Ноу коммент• 28 октября в 06:32
Ответ дляПультОт_БМВ
Зрада
Мені з вас смішно, жодна зрада не дорівнює смерті. Хай мене зрадять 100 разів, але не забирають найдорожче.
Думайте про це, у вас дитина.
Самохвалова• 28 октября в 06:34
Ответ дляAllein74999
Дорогая, Вы что 😭😭😭
Как у Вас со здоровьем? Как головокружения? На АД не вернулись?
Инста_Богиня• 28 октября в 06:36
Ответ дляПультОт_БМВ
Блін, ще й через мужика. Та навпаки, на зло йому стати щасливою, а не щоб він потім куражився й розповідав всим, що тому й кинув, що вона несповна розуму була.
Якщо що, мене перший чоловік покинув через 18,5 років шлюбу, й не просто покинув, а намагався відібрати все нажите, судився, пакості робив, доки вкрав, дітей оставив ні з чим і т. д.
Автор не треба щоб ця скотина раділа, а Ваша дитина потім все життя мучилась через Ваш вчинок. Треба жити! Гоніть ці думки. Зверніться до лікаря, якщо самі не можете віднайти себе.У Вас є син, у Вас є Ви. Все буде добре.
Самохвалова• 28 октября в 06:37
Ответ дляНоу коммент
Думайте про це, у вас дитина.
Не обесцінюйте, для мене теж зрада вже обыденная вещь, мені так часто зраджували, що я звикла.
Але людина не може того витримати, це страшно..Вона б сама хотіла виключити це все..
Самохвалова• 28 октября в 06:41
Ответ дляИнста_Богиня
Так, мій екс теж забрав у моїх батьків певну суму, щоб залишити нам квартиру з дитиною..
Он мерзок до ужаса.. Старый козел, сейчас такой страшный, постарел, гидота..
Мне психотерапевт сказала написать ему письмо с матами и всеми чувствами и сжечь..
Відірву та викину• 28 октября в 06:43
Ответ дляЗалізна пані
Не знецінюйте
.
Инста_Богиня• 28 октября в 06:44
Ответ дляПультОт_БМВ
В мене взагалі перший чоловік був першим і єдиним до моїх 40. Заміж за нього вийшла в 20 років. Бібліотекарка. Він заробляв добре. А потім не просто пішов в нове життя, а повністю від дітей відмовився, ще й ходив зі своєю новою і розповідав всім родичам, сусідам, знайомим, що це я гуляща, діти нагуляні, тому він і покинув в від дітей відмовився, подлянки різні робив. Та таке тільки в кіно показують. Буває й погірше ніж у Вас. Але жити треба! Вигребла. І все в мене добре. На відміну від нього, хоч і багато років пройшло, поки життя розставило все на свої місця.
Лепетун• 28 октября в 06:45
Ответ дляПультОт_БМВ
Слава Богу в сина інший характер; він не такий тонкошкірий, як я. Знаю, що переживе. Я не хочу своїм виттям і далі псувати йому життя. Всім стане легше без мене.
Знали б Ви яке лайно земля носить і по ній носиться, а Вам соромно ходити...
Инста_Богиня• 28 октября в 06:47
Ответ дляПультОт_БМВ
О, ні. Та йому байдуже. Це не для нього, а щоб полегшити свої муки.
А в сина сильний характер, я вже йому і не треба, якщо чесно. Тим паче гроші будуть
В мене є знайома, мама якої зробила це, коли тій було вже десь 30. Зараз їй за 60, а й досі болить, а кілька років тоді була в такій депресії , що ледве вижила, добре що в неї на той час чоловік був який підтримував і дитина. Ви своїй дитині хочете страждань?
Инста_Богиня• 28 октября в 06:51
Ответ дляКто крайний?
Я просто віддала усі сили на виживання заради дітей. Нажаль здоров´я невиправно втрачене, бо не було коштів щоб нормально лікуватись. Виглядаю кепсько, фізична робота чи особисті стосунки навряд чи по силам, але я дуже вдячна за можливість обійняти дітей, що ще можу бачити, ходити, говорити. Це дуже багато. Зараз їм смаженого хека, п´ю чай, порадниця, це моя годинка відпочинку
Обіймаю Вас, Ви неймовірна жінка! Ваші діти будуть завжди Вами пишатись і дякувати за те, що Ви для них зробили! Здоров´я Вам і всього найкращого у житті!
Ноу коммент• 28 октября в 06:56
Ответ дляСамохвалова
Якщо людини переживе смерть близького, тоді все зрозуміє, щось вам казати немає сенсу.
В моєму житті була зрада, я думала конець світу. А от він конець мого світу , смерть це все
Инста_Богиня• 28 октября в 06:57
Ответ дляКто крайний?
Можно завести питомца 🩷 или пообщаться с детками сиротами, им так одиноко, их не предали, хуже, их с рождения или с детства никто не любил и даже не делал вид что любит 🥲
Да, меня в самый трудный период, первые месяцы, спасла подобранная на улице измученная кошка. Она уже не мяуеалп, а хотела на морозе. И оказалась беременной, пришлось выхаживать, потом растить четверых котят, следить чтоб с моей кошкой не дрались, потом пристроить всех малявок в хорошие руки. Именно эта кошка дала мне мысль, что мне не хуже всех в этом мире и что все может измениться в любой момент к лучшему.
Allein74999• 28 октября в 07:00
Ответ дляСамохвалова
Дорогая, Вы что 😭😭😭
Здравствуйте) сейчас все более-менее нормально) помирать уже не охота. Пришлось брать себя в руки и налаживать здоровье. Не вернулась, но и пока вижу, что вроде и не нужно. Всегда пластинка ад лежит в загашнике.
Инста_Богиня• 28 октября в 07:02
Ответ дляМеряю линейкой
А я очень боюсь боли. И такие таблетки это был бы выход. Но скорее всего если бы они мне попались то я бы их уже выпила.
Девочки всем вам сочуствую, и желаю сил и толику желания жить, у вас есть для кого.
Миленькая, держитесь, больно Вас читать. Вы совсем-совсем одна? Подруги есть? Работаете? Сколько Вам лет?
Сонячний зайчик• 28 октября в 07:05
Ответ дляНалогообложу
1. Это пафосно и наглядно, если уж принято решение - сильные люди (по своему).
А теперь история из школьного периода.
Не знаю, что и как, но резать лезвием руки было популярно. Возможно, был клан и братание кровью. Но девчёнок было больше.
Мой знакомый старшеклассник, который провожал в школу, покончил с собой в 9 классе. 3 попытки таблетками, и он сумел. Печаль(
Одноклассник, после окончания школы выбросился с 9 этажа(
Наверное психика у них была подорвана...
Вспомнился фильм Лиля навсегда.
Все идет от родителей и семьи. До ужаса жаль детей, которые не нужны своим родителям
Перловая Кашка• 28 октября в 07:08
Ответ дляПультОт_БМВ
Зрада
та ну вы шо
из-за мужиков кидать в этом мире одного ребенка 16 лет?
какая материальная подушка? рассказать вам про сиротскую жизнь?
Доктор Хаос• 28 октября в 07:09
Ви з якою ціллю тему підняли? Особисті плани?
Доктор Хаос• 28 октября в 07:12
Ответ дляПультОт_БМВ
Зрада
Нє ну ніколи не було, і тут знов... Вам чого соромно, ви чого вбиваєтесь? У вас дитина, житло і своє життя, яке треба жити. Коханця знайдіть, котика заведіть чи собаню. У вас любові неміряно в середині, подаруйте комусь. Собі подаруйте нарешті.
Оскорбляю всячески• 28 октября в 07:28
Ответ дляЗалізна пані
Дівчата, мені іноді самій так боляче і образливо, але я собі нагадую:
в мене ще є шанс себе зібрати, ще спробувати, а якщо я захочу піти - то вже не буде ніяких шансів
’когда ты летишь с моста, то помни, все проблемы решаемы, кроме одной - ты уже летишь с моста’
Пьяная вишня• 28 октября в 07:29
Жизнь тут не возможно вынести. Проще свести счёты