Залізна пані• 28 октября 2025
Зачем люди вешаются и режут вены, если есть таблетки?
Я не знаю про какие идет речь
Но помню говорила с медсестрой, она сказала, есть таблетки, зачем люди подставляют врачей или медсестер, делая это в больнице например
Оскорбляю всячески• 28 октября 2025
Ответ дляПьяная вишня
Жизнь тут не возможно вынести. Проще свести счёты
не проще, новую-то никто не даст
Пьяная вишня• 28 октября 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
не проще, новую-то никто не даст
Все сначала начнётся. Думаете это не цикл?
Оскорбляю всячески• 28 октября 2025
Ответ дляПьяная вишня
конечно нет, я трезво смотрю на вещи, мы - песчинки во вселенной, и выиграли в лотерее шанс на жизнь. кто мы, чтобы запускать нас в цикл и зачем? дальше ничего нет, только пустота, как и до
Пьяная вишня• 28 октября 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Поздравляю.
Ms. Искренность• 28 октября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Не знецінюйте
Це дійсно буває дуже важко і страшно, особливо коли молодість і здоровʼя положила на мудака, коли розчинилась у чоловіку, коли потребуєш того кохання і близькості, а тобі ніж в спину
Фу для
Краще б вона сина свого ’не знецінювала’, а не мудачіну якусь. А як така шиза в башкі дебільній - то шуруй до психіатра!
В мене є знайомий такий, друг чоловіка, в якого мама так вчинила. Йому 30, це було в глибокому дитинстві. Якось сказав: я все одно ніколи не зможу нормально жити через це.
А такі чувирли огородні тільки про яйця висячі свого чма думають, і про свою боооооль у зв´язку із втратою вищеозначеного багатства. А не про дитину, якій усе життя потім жити із тим.
Залізна пані
• 28 октября 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Что-то похоже на Доккинза) Как оно будет на самом деле, никто не знает
Оскорбляю всячески• 28 октября 2025
Ответ дляЗалізна пані
но можно строить предположения, глядя на законы вселенной. для вечного цикла нужен строитель, я в него не верю, это было бы слишком сложно, и для чего - спасать жизнь (дух) букашки? тогда и каждую амебу, каждого червя ждет перерождение, чем они хуже
Залізна пані
• 28 октября 2025
Ответ дляMs. Искренность
Фу для
Чувства каждого важны
Не все могут быть идеальными, молодые мамы часто страдают депрессиями, это же не говорит что они плохие
У каждого своя психика, тут не только психиатр, но и окружение должно помочь
Ms. Искренность• 28 октября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Чувства каждого важны
Син після такого в 90% стане алкашом чи наркашом, і теж проживе недовго.
Мудак видихне, що нарешті ні про що думати, скаже собі, правильно вчинив, що пішов від психічно хворої. А шалава, що поруч із ним, ще й винця пригубить із подругами за це діло, та постібуться.
Прекрасні перспективи з усіх боків.
Залізна пані
• 28 октября 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Я тоже об этом задумывалась
И нас всегда разное количество людей на земле, для перерождений
Хотя у меня есть ооочень странное воспоминание с самого младенчества ( насколько это возможно, не знаю) как женщина в ночь стоит в окне и грозится выкинуться и потом воспоминание обрывается. Оно было очень яркое и часто всплывало. Я была уверена, что это мама и это было наяву, но кому не рассказываю все клипают и говорят что не было такого
Откуда оно - загадка, может фильм, может еще что
Но +- в таком же возрасте как женщине с воспоминания, мне стало эмоционально очень плохо
Оскорбляю всячески• 28 октября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Я тоже об этом задумывалась
возможно кто-то в раннем детстве об этом Вам рассказал, и подсознание запомнило образ, ну или фильм в том же возрасте, память многое хранит
Конфиденциальность• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
18 років брехні. Відчуваю себе облитою брудом. Парадокс, але на вулицю соромно виходити мені. Хоча син дивується цьому. У цієї гидоти все чудово.
І мене зрадили, і під кінець облив брудом. І з дітьми важко дуже самі, особливо фінансова, а в нього все отлічно, вже нова сім´я, але щоб я через це чмо життя своє завершувала, та пішов він....І ви живіть, відвідайте лікаря, пийте таблетки...відчуйте, що крім всього піздеца навколо, є щось прекрасне....те ж блакитне небо, спів птахів, наскільки різнобарв´я листочків на деревах цього похмурого дня.. . Живіть
Конфиденциальность• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Абсолютно з Вами згодна. Я ніколи не зраджувала. В мене нормальна зовнішність, але я ніколи не фліртувала і т.д. Діва за знаком Зодіаку))) Важко знайти людину в такому віці. Ще й робота в мене не для знайомств- вчителька початкових класів.
А накуй вам ті знайомства...живіть для себе
Налогообложу• 28 октября 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Вспомнился фильм Лиля навсегда.
Все идет от родителей и семьи. До ужаса жаль детей, которые не нужны своим родителям
В моей смерти прошу винить Клаву К.
Конфиденциальность• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
О, ні. Та йому байдуже. Це не для нього, а щоб полегшити свої муки.
А в сина сильний характер, я вже йому і не треба, якщо чесно. Тим паче гроші будуть
Вони здаються в підлітковому віці такі дорослі і самостійні, але їм так потрібна мама, чи то їм 16 чи 20 чи 40 чи 60
Мрії у вирії• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Я два роки на АД. А потім стався тригер, який перевернув усе моє життя. Ні, нічого не тримає. В сина буде фінансова подушка та й квартира залишиться
Пропьет все, и потом сам с жизни уйдет, вот что будет с ребенком, если мать покончит с собой. У него земля уйдет из под ног, остальное станет не важно
Треба ось так• 28 октября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Так хочу підтримати і сказати, що жоден козел не вартий такого вашого стану, але я сама неймовірно боюсь покинення і зради
Не можу дати ради з цим почуттям
Але я точно певна, що людина хоч з краплиною самоповаги не буде зраджувати
Не можу дати ради з цим почуттям
Пропрацьовувайте з психологом. Мене зрадили вперше в житті рік назад. Я одразу пішла, нічого не вислуховувала. Рік я мучилася бо зрада це не тільки довіра, а самооцінка, самоповага, все розмазано. Зараз нормально. Тригер був як почала зустрічатися з новим, а він ну дуже соціальний. І мене почало накривати. Але після відвертої розмови з ним відпустило. Все залежить від людини. Ніхто нікого не тримає, але зраджувати низько
Харчовий тріль• 28 октября 2025
Ответ дляИнста_Богиня
В мене взагалі перший чоловік був першим і єдиним до моїх 40. Заміж за нього вийшла в 20 років. Бібліотекарка. Він заробляв добре. А потім не просто пішов в нове життя, а повністю від дітей відмовився, ще й ходив зі своєю новою і розповідав всім родичам, сусідам, знайомим, що це я гуляща, діти нагуляні, тому він і покинув в від дітей відмовився, подлянки різні робив. Та таке тільки в кіно показують. Буває й погірше ніж у Вас. Але жити треба! Вигребла. І все в мене добре. На відміну від нього, хоч і багато років пройшло, поки життя розставило все на свої місця.
А що з ним сталось?
Допоможіть знайти• 28 октября 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Я вас сейчас подниму. У меня не нормотипичный, он никогда не будет, как все. С ним тяжелее в миллион раз. Но! Никто не будет о нем заботиться, кроме меня. Я обязана жить. И я говорю, жизнь короткая. К сожалению, гораздо короче, чем мы себе думаем. В ваших руках сокровище. Пожалуйста, задумайтесь. Вы формируете его жизнь.
У меня ещё хуже Вашей ситуация, больна я сама, муж и ребенок ментально не здоровы. Но у меня крепкая психика, в отличии от ребенка, а когда психика нарушена,никакие советы не помогают. Сама с ужасом думаю,как мой ребенок будет выживать в этом состоянии- жизнь это бесконечный стресс и борьба, и поэтому цепляюсь за каждый день своей жизни.
Бжоли-бандерівці• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Мені 43, все життя позаду. Щасливою була до 6 років, поки жила у бабусі з дідусем і потім 4 роки навчання в університеті. Тому це для мене поки єдиний вихід
Мені теж 43. Часто маю думки, подібні вашим. Щасливою себе не відчувала ніколи. Хіба що якісь фрагменти з дитинства дають мені уявлення про щастя.
Скажений гудзик• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Вам так здається . Я теж так думала про сина, коли йому було 14-16 років. Вже підробляв, мав свої інтереси, розумний, впевнений цікавий. Сьогодні сину 22 роки . Коли розказує про свої думки в ті часи : виявилося, що це була ще незріла дитина зі своїми образами та вразливістю …
Тому зрозумійте , шо все набагато глибше, ніж здається . Невже ви хочете лишити свою дитину самісіньку у цьому світі з мільйоном проблем ? Вас лишили в свій час . Не робіть цього зі своєю дитиною . Ви найближча та найрідніша людина .
А ще, маю кількох подруг заміжніх з дітками , що втратили своїх мам . І мого чоловіка, який втратив маму у своїх 28 рочків( маючи родину та дитину). Пройшли роки, десятиліття, а втрата болить . Діти ростуть.
А подумки все ще хочеться поділитися з мамою своїми радостями та бідами, успіхами та невдачами . Купити тортик та квіти без приводу і порадувати .
ШанельКуКу• 28 октября 2025
Потому что организм яростно сопротивляется таблеткам, он их выдрищет и выблюет пока вы будете в отключке. И вас спасут.
Зліпок ступні• 28 октября 2025
Ответ дляMs. Искренность
Фу для
Так ваш знайомий теж думає лише про свою біль. За вашими словами це ж так просто, взяв та й вимкнув біль
Зліпок ступні• 28 октября 2025
Ответ дляМрії у вирії
От ви така обізнана в цьому питанні. А якщо мати помре від хвороби чи трагічна обставина то це інше? Просто цікаво?
Вся в кредитах• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Згодна, трохи є. Знаєте, я так довго жила для всіх, що тепер хочу зробити хоч щось для себе. Батьки люблять мене, але принижують до тепер іноді. Це важко все
Так делайте что-то для себя. А Вы просто сдаться хотите. Даже если у Вас прохладные отношения с сыном - самоубийство матери - это травма на всю жизнь. А для того козла подтверждение, что без него Вы жить не смогли, потешит свое эго. Я бы только назло ему выкарабкалась и стала счастливой, пусть выкусит. Ищите хобби - спортзал, танцы, групповые занятия типа йоги, рисуете, пойте, играйте на муз инструменте (смотря что нравится). Сначала будет жесть как не хотеться, но потом легче должно стать.
Последний вагон• 28 октября 2025
Та ну, меня тоже предавали да так, что я 15 лет уже без мужчин живу, не хочу. Но есть сын, ради него и живу, и не просто, а стараюсь при нем быть лучшей версией себя. Даже думать не могу, что он бы почувствовал реши я уйти. Та и никто кроме меня его на ноги не поставит
НуКаНаКа• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Слава Богу в сина інший характер; він не такий тонкошкірий, як я. Знаю, що переживе. Я не хочу своїм виттям і далі псувати йому життя. Всім стане легше без мене.
Не хочете псувати?? А те що всі апріорі будуть його рахувати - мьяко кажучи трохи психом, бо якщо мати таке зробила, то який син, тех не дружить з головою - такі будуть висновки. Люди злі і навіть він з сильним характером, буде з ношою, і оно той , що мати самогубця....
Попадалочка• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Если вы это сделаете, вы сыну всю жизнь поламаете. Где грань нашей психики непонятно заранее. Ломаются люди и со стальным характером. Выходите из образа жертвы. Жить нужно для себя в первую очередь, а не кончать свою жизнь и ломать жизнь сыну из-за какого-то куска дерьма или что не с кем или негде познакомиться. Вы что, психологически готовы к новым отношениям? Или опять ждете принца, который спасет? У вас есть только вы - та которая вас сможет вытащить из этого болота. И начинайте потихоньку. Не нужно хвататься сразу за все и много. Начните с малого, чего-то одного, постепенно расширяя то что делаете. Подумайте что вам нравилось делать для себя, что-то одно, и начните это делать регулярно. Да хоть гулять по вечерам, собираться листя, рисовать каракули, что угодно. И делайте.
ПультОт_БМВ• 28 октября 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
Як я Вас розумію