Залізна пані• 28 октября 2025

Зачем люди вешаются и режут вены, если есть таблетки?

Я не знаю про какие идет речь
Но помню говорила с медсестрой, она сказала, есть таблетки, зачем люди подставляют врачей или медсестер, делая это в больнице например
автор Залізна пані • 28 октября 2025
Дівчата, мені іноді самій так боляче і образливо, але я собі нагадую:
в мене ще є шанс себе зібрати, ще спробувати, а якщо я захочу піти - то вже не буде ніяких шансів
Лапка• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
О, ні. Та йому байдуже. Це не для нього, а щоб полегшити свої муки.
А в сина сильний характер, я вже йому і не треба, якщо чесно. Тим паче гроші будуть
це ж треба так через мужика перейматися, що й на рідну дитину насрать. лікуйте голову, а там і душа вилікується
ПультОт_БМВ• 28 октября 2025
Ответ дляпостою_послушаю
У вас еще есть шанс это не усугубить.
Не успокаивайте свою совесть тем, что квартиру и финансовую подушку сыну оставляете, это не о чём вообще. Вы испортите ему всю жизнь, если не возьмёте себя в руки, не начнёте снова лечение и не выбросите из головы мысли о самоубийстве. Возможно стоит в стационар лечь.
Слава Богу в сина інший характер; він не такий тонкошкірий, як я. Знаю, що переживе. Я не хочу своїм виттям і далі псувати йому життя. Всім стане легше без мене.
Кто крайний?• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Як Ви це пережили? Мій теж у війну проявився)))) Наволонтерив з іншою волонтеркою. І це часті випадки)
Сину не допомагає зовсім. Квартира та заощадження мої (я одна в батьків)
Пережила заради дітей.
Я ще не все описала, він як дізнався що захворіла серйозно, зраджував і перестав давати гроші, кидаючи ще й насміхався, що як же я хвора знайду собі шматок хліба, а він мені не дасть і копійки, зате вже скрізь постив фото з молодшою кралею, на яку витрачав купу грошей. Ба більше, навіть моя мати мене не пожаліла і сказала що я сама винна що не втримала чоловіка, і що нам нема що їсти то її не обходить, шоб сама вибиралась. Хоча могла хоч закруток з огороду підкинути.
Кто крайний?• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
заради себе і дітей. Я хочу вижити назло тим всім гівнюкам
Кто крайний?• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
тримайтесь, миленька 🫂
автор Залізна пані • 28 октября 2025
Ответ дляКто крайний?
Пережила заради дітей.
Оце ви сильна
Я вам серйозно кажу, ваша психіка витримала такі тортури і не скотилась у психічний розлад
Іноді у людей кукуха їде і від невеликих потрясінь
ПультОт_БМВ• 28 октября 2025
Ответ дляСонья09
І ви їдьте за кордон, можливо там знайдете своє щастя. Зміните обстановку, і не буде вам соромно на вулиці. У вас все життя попереду і ви можете його змінити на 180 градусів. Нащо такі трагічні думки.
Про це теж думала, але малий в 10 класі, ми у більш-менш спокійному місті, він не хоче нікуди їхати. З початку повномасштабної не виїжджали
ПультОт_БМВ• 28 октября 2025
Ответ дляКто крайний?
Пережила заради дітей.
Як страшно….
ЕлькиПальки• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Так ви ж помирати зібрались і залишити його, то їдьте одна на рік-два, раз він у вас такий самостійний.
ПультОт_БМВ• 28 октября 2025
Ответ дляКто крайний?
тримайтесь, миленька 🫂
І Ви!❤️
Кто крайний?• 28 октября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Оце ви сильна
Я просто віддала усі сили на виживання заради дітей. Нажаль здоров´я невиправно втрачене, бо не було коштів щоб нормально лікуватись. Виглядаю кепсько, фізична робота чи особисті стосунки навряд чи по силам, але я дуже вдячна за можливість обійняти дітей, що ще можу бачити, ходити, говорити. Це дуже багато. Зараз їм смаженого хека, п´ю чай, порадниця, це моя годинка відпочинку
постою_послушаю• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Вы эгоистка. Не бывает такой толстой кожи у людей, чтобы смерть матери не нанесла огромную травму на всю жизнь.
ПультОт_БМВ• 28 октября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Оце ви сильна
Підтримую кожне слово. Ви варті найкращого
Кто крайний?• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Як страшно….
Так. Страшніше було саме розуміння, наскільки моє життя неважливо для цих двох ’близьких’ людей, але свої сльози я виплакала, і зрозуміла, прийняла, що ну так буває, буває що чоловік зраджує кидає в біді чи мати не любить. Я не одна така, безліч таких людей
ПультОт_БМВ• 28 октября 2025
Ответ дляЕлькиПальки
Ой, Ви мене розсмішили) Дякую! То я ж не хочу гроші його витрачати.
ПультОт_БМВ• 28 октября 2025
Ответ дляКто крайний?
І моя. Я нікому з подруг таке не кажу. Вони не зрозуміють. Мовляв, він давно мав знайти жінку собі під стать -нікчемну
Кто крайний?• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
І Ви!❤️
Знаєте, я коли прийняла нелюбов зрадників, повністю прийняла, стало легше. Вже нема образи, я просто викреслила цих чужих людей зі свого життя та думок, не витрачаю емоції, час та енергію на спілкування чи думки про них. Концентруюсь лише на тому що мене тримає на плаву.
ПультОт_БМВ• 28 октября 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Згодна, трохи є. Знаєте, я так довго жила для всіх, що тепер хочу зробити хоч щось для себе. Батьки люблять мене, але принижують до тепер іноді. Це важко все
Кто крайний?• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Дякую, люба 🫂🩷
ПультОт_БМВ• 28 октября 2025
Ответ дляКто крайний?
Сильна позиція
Кто крайний?• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Знаходьте плюси..Вони є, робіть усе що не могли коли були з ним. Спіть до обіду, їжте щось жирне смачне, ходіть як вам зручно, ви вільна! Вам більше не треба під нього підлаштовуватись, подобатись завжди, тепер ви вільна від цього, можете дивитись серіали хоч усю ніч чи підстригтись коротко що він не хотів абощо
Кто крайний?• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Сильна позиція
Я зрозуміла що в мене купа недороблених справ, діти негодовані, підлога немита, капуста неквашена, речі не вийняті з пральної машини тощо :)
Я не можу піти, ніяк, тільки не зараз, і не завтра, от колись, коли дороблю усе усе, коли діти виростуть і буде в них все добре, то якщо прийде мій час...а поки ні
Меряю линейкой• 28 октября 2025
А я очень боюсь боли. И такие таблетки это был бы выход. Но скорее всего если бы они мне попались то я бы их уже выпила.
Девочки всем вам сочуствую, и желаю сил и толику желания жить, у вас есть для кого.
Кто крайний?• 28 октября 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Можно завести питомца 🩷 или пообщаться с детками сиротами, им так одиноко, их не предали, хуже, их с рождения или с детства никто не любил и даже не делал вид что любит 🥲
Меряю линейкой• 28 октября 2025
Ответ дляКто крайний?
Как раз и живу пока жив кот.сложилось что война забрала всех кроме него. А дети... я не такая сильная я не смогу больше
Кто крайний?• 28 октября 2025
Ответ дляМеряю линейкой
обнимаю 🫂 надо держаться. Мурчик сам себя не покормит и кому они нужны, кроме нас? Никому.
Налогообложу• 28 октября 2025
1. Это пафосно и наглядно, если уж принято решение - сильные люди (по своему).
А теперь история из школьного периода.
Не знаю, что и как, но резать лезвием руки было популярно. Возможно, был клан и братание кровью. Но девчёнок было больше.
Мой знакомый старшеклассник, который провожал в школу, покончил с собой в 9 классе. 3 попытки таблетками, и он сумел. Печаль(
Одноклассник, после окончания школы выбросился с 9 этажа(
Наверное психика у них была подорвана...
Налогообложу• 28 октября 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
А я вот прожила 40 лет и поняла, что это капец как мало. А осталось может и ещё меньше. Буду барахтаться изо всех сил. Здесь нам выделено очень маленькое время.
Говорят, в старости, люди начинаю про себя говорить: устала и жить не хочется...
Шальная коклетка• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Погано. Так, є син-незабаром 16
Подумайте про сина, перш за все.
І зверніться до психіатра. Не бійтеся. Нічого стидного в цьому немає. Ось побачите, що все налагодиться.