Залізна пані• 28 октября 2025

Зачем люди вешаются и режут вены, если есть таблетки?

Я не знаю про какие идет речь
Но помню говорила с медсестрой, она сказала, есть таблетки, зачем люди подставляют врачей или медсестер, делая это в больнице например
ПультОт_БМВ• 28 октября 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Вам так здається . Я теж так думала про сина, коли йому було 14-16 років. Вже підробляв, мав свої інтереси, розумний, впевнений цікавий. Сьогодні сину 22 роки . Коли розказує про свої думки в ті часи : виявилося, що це була ще незріла дитина зі своїми образами та вразливістю …
Тому зрозумійте , шо все набагато глибше, ніж здається . Невже ви хочете лишити свою дитину самісіньку у цьому світі з мільйоном проблем ? Вас лишили в свій час . Не робіть цього зі своєю дитиною . Ви найближча та найрідніша людина .
А ще, маю кількох подруг заміжніх з дітками , що втратили своїх мам . І мого чоловіка, який втратив маму у своїх 28 рочків( маючи родину та дитину). Пройшли роки, десятиліття, а втрата болить . Діти ростуть.
А подумки все ще хочеться поділитися з мамою своїми радостями та бідами, успіхами та невдачами . Купити тортик та квіти без приводу і порадувати .
Як Ви тепло написали
ПультОт_БМВ• 28 октября 2025
Ответ дляШанельКуКу
Потому что организм яростно сопротивляется таблеткам, он их выдрищет и выблюет пока вы будете в отключке. И вас спасут.
Неправда. Велика доза- це сон
ПультОт_БМВ• 28 октября 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Не хочете псувати?? А те що всі апріорі будуть його рахувати - мьяко кажучи трохи психом, бо якщо мати таке зробила, то який син, тех не дружить з головою - такі будуть висновки. Люди злі і навіть він з сильним характером, буде з ношою, і оно той , що мати самогубця....
У мене подруги тато вчинив, нічого такого про неї ніхто не думав. І сказати, що це її турбує- теж не можу. Хоча між ними були гарні стосунки
ОхиИВздохи• 28 октября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Не знецінюйте
Це дійсно буває дуже важко і страшно, особливо коли молодість і здоровʼя положила на мудака, коли розчинилась у чоловіку, коли потребуєш того кохання і близькості, а тобі ніж в спину
Тому не треба ніколи ні в кому розчинятись і кидати чоловікам своє життя під ноги. Ти в себе завжди маєш бути на першому місці, ці жертви ніколи не оцінять
ПультОт_БМВ• 28 октября 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Так, повністю згодна. Ніколи нікому не можна довіряти
Ковбой Хагис• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
О, ні. Та йому байдуже. Це не для нього, а щоб полегшити свої муки.
А в сина сильний характер, я вже йому і не треба, якщо чесно. Тим паче гроші будуть
Вы сейчас думаете, как законченная эгоистка, только о себе. Ему не все равно. И будет травма на всю жизнь, если мама покончит с собой. И не успокаивайте себя финансовой подушкой. Никакая подушка мать не заменит.
Сорока-ворона• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Ой, я сама шукала пігулки ці місяць тому. Хотіла випити десь в парку чи біля озера, бо на все інше зважитись не можу. А ще не хочу, щоб залишилась погана згадка про квартиру, що в ній щось було для дитини. Там одразу викидає службу підтримки, але ті чат-боти не працюють
Можна зняти готель і там люди роблять. Сама думаю про це часто
ТрамвайGirl• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
18 років брехні. Відчуваю себе облитою брудом. Парадокс, але на вулицю соромно виходити мені. Хоча син дивується цьому. У цієї гидоти все чудово.
Пройдет это все. Будьте сильной, вы нужны сыну. Вы себе нужны, на самом деле. Не для того вы появились на этот свет, чтобы так зависеть от подлых действий какого-то одного человека. Узнали про измену, так и хорошо, что уже это открылось. Пусть предатель несёт свою ношу, а не вы. Вам жить и жить, ребенка на ноги поставить, внуков ждать.
Попадалочка• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Как вы определили, что ее это не беспокоит?
У меня старший ребенок умер больше 10 лет назад. Со стороны, наверное, тоже многие думают что меня это не беспокоит. Я не люблю плакаться или обсуждать эту тему. Внешне хорошо выгляжу, активна социально. Но та травма и пустота образовавшаяся никуда не девается. 16 лет это вообще очень ранимый возраст. Только внешне кажется что уже взрослый. Боже, я себя вспоминаю даже в 22-25, была уверена что взрослая...
Бабайко• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Зрада
Треби жити і радіти життю, ніякі штани не варті вашого життя
Барабан для дорослих• 28 октября 2025
Я завжди раджу на війну відправитися в гарячу точку.
А до 14 року обмотатися поясом смертника і проникнути в Верхну Раду.
Указка• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Погано. Так, є син-незабаром 16
И кому будет нужен ваш сын , если вы уйдёте из жизни?
Сон і дрімота• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Так. Все добре. Але йому не пощастило з батьками
Якщо Ви так вважаєте, значить ще не все втрачено. Син у Вас ще малий, щоб лишитись один. 16 років це ще дитина.
Моя подруга була сама по собі з 18 років і не витягнула, а Ви хочете лишити одного в 16 років!
Указка• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Зрада
Серьёзно ? Бл.. из - за измены таблетками травиться?
Указка• 28 октября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Не знецінюйте
Настолько страшно , чтобы бросить несовершеннолетнего ребёнка одного ? Ведь папе он скорей всего тоже не будет нужен. Зачем такие женщины вообще детей рожают. Мне тут только ребёнка жалко.
аромат Жука• 28 октября 2025
Такие таблетки, которые обеспечат спокойную смерть не так просто достать.
А так можно много часов мучаться.
Скажений гудзик• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Як Ви тепло написали
Дякую . Бо це не спроба вмовити не скоїти дурницю видуманими аргументами , а те, що я бачу та відчуваю . Мій чоловік сильний та впевнений по своїй натурі. Завжди йде напролом не боячись нічого, в тому числі ризикувати, коли інші тільки думають - він вже робить . І я бачу, як йому болить ця втрата . Я читаю його думки про те , як шкода, що сьогодні його мама( бабуся наших дітей) не бачить їх успіхів і наших досягнень . Як він відвертаючись ховає скупу сльозу у її день народження …
Нам майже 50 років , біль втрати нікуди не зникла
Скажений гудзик• 28 октября 2025
Ответ дляУказка
Так тато цю дитину вже зрадив, а тепер і мама готується вчинити так само
Бабульція• 28 октября 2025
Напишите рецепт какие таблетки пить, что бы я знала когда захочу вешаться
Указка• 28 октября 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Именно. Бедный ребёнок. Ему только 16 . Мама с психическими расстройствами и ей пофиг на ребёнка, папе тоже. А дальше выживай и крутись как хочешь.
Ку-кусик• 28 октября 2025
Ответ дляКто крайний?
Пережила заради дітей.
Я ще не все описала, він як дізнався що захворіла серйозно, зраджував і перестав давати гроші, кидаючи ще й насміхався, що як же я хвора знайду собі шматок хліба, а він мені не дасть і копійки, зате вже скрізь постив фото з молодшою кралею, на яку витрачав купу грошей. Ба більше, навіть моя мати мене не пожаліла і сказала що я сама винна що не втримала чоловіка, і що нам нема що їсти то її не обходить, шоб сама вибиралась. Хоча могла хоч закруток з огороду підкинути.
А мама не подумала про те, що колись вона теж буде потребувати Вашої допомоги
КоКоКоКоКоКо...• 28 октября 2025
Підіть санітаркою у військовий госпіталь, будуть зайняті голова і руки. Побачите реальний біль, а допомога іншим зніме тягар вашого. І так, життя не справедливе. Але своїм виходом ви нічого не зміните, крім шкоди для психіки вашого сина. Тобто примножите зло
Соня-сонятко• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Абсолютно з Вами згодна. Я ніколи не зраджувала. В мене нормальна зовнішність, але я ніколи не фліртувала і т.д. Діва за знаком Зодіаку))) Важко знайти людину в такому віці. Ще й робота в мене не для знайомств- вчителька початкових класів.
Ну так може час почати фліртувати.) Я також Діва.
15 років жила собі буденне життя, робота-дім-вагітність-діти, все як уві сні.
Потім познайомилася з мамою, син якої ходив на тренування з моїми дітьми. Вона завжди на каблуках, при макіяжі і укладці, гарно пахне. Комунікабельна, усміхнена. І понеслась.) Спочатку я купила каблуки, взула. Без макіяжу на каблуках якось не айс, почала фарбуватися. Вкладати волосся. Спілкуватися з цією мамою стали частіше, ходити на каву, поки діти займаються. З часом до нас доєдналися ще дві мами, почали постійно спілкуватися, періодично зустрічатися, ходити друг до друга у гості, виїджати на дівишники. Товаришуємо з дівчатами вже четвертий рік, хоча частина дітей покинула тренування.
До речі, одна з мам розлучена, і в одну з наших зустрічей у кафе познайомилася з чоловіком, який сидів з товарищем за сусіднім столком. Вже півроку разом і планують одружуватися.)
котопёс• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Зрада
Боже
котопёс• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Начните АД и хватит циклится на этом. Он освободил вас для чего-то нового. Ау... садитесь на самолет и поезжайте на полгода на Гоа. Посмотрите мир наконец-то и поймите, что раньше вы просто не жили
котопёс• 28 октября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Не знецінюйте
А кто просил эти жертвы? Женщины научитесь любить себя и зарабывать деньги сами. Обычно страдания у диванных собачек, что варили борщи и прислуживали хозяину - их просто меняют на более молодую собачку
котопёс• 28 октября 2025
Ответ дляКто крайний?
У меня не только изменял, но еще и бросил меня больную в войну, и женился уже на той, и сорит деньгами, ездя по всему миру, пока я голодала и лечилась
Ну бросил и бросил, забейте и научитесь жить не оглядываясь на него
котопёс• 28 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Вот читаю и офигеваю. У меня подруга дева - уже треиий раз замужем - но она управляет сетью заправок по всей Украине. Мужья ее разные, от всех дети и 7 кошек и вертит она мужиками как чорт солнцем. Женщина должна крепко стоять на ногах. Страдания не за мужиком обычно, а за прошлой жизнью, которую прожила без ответственно наплевав на свое будущее
фан L.O.S.T.• 28 октября 2025
Ответ дляИнста_Богиня
В мене є знайома, мама якої зробила це, коли тій було вже десь 30. Зараз їй за 60, а й досі болить, а кілька років тоді була в такій депресії , що ледве вижила, добре що в неї на той час чоловік був який підтримував і дитина. Ви своїй дитині хочете страждань?
Мій батько - самогубець. Мені було 34....вже 13 років страшенно болить. А як підлітку це пережити - не уявляю ((
ПультОт_БМВ• 28 октября 2025
Ответ дляПопадалочка
Не рівняйте батька і дитину.