Морковна• 28 октября 2025
Ну як вам нові правила?
Що думаєте ті, хто здає житлову нерухомість?
Морковна
• 28 октября 2025
Ответ дляНічна ненажера
Нет, не привыкла.
Я еще жду зарплату учителей 4000$
А ви оптимістка, однако....
Щедрик• 28 октября 2025
Ответ дляСусідка знизу
Конечно.
Это передача еще с советского союза практика такая.
Приватизация, наверное, дорого будет. Но то уже другой вопрос.
Цю практику ще 30 років тому застосували і не лише до общаг
Морковна
• 28 октября 2025
Ответ дляНічна ненажера
Прям как вы
Да, я така, ось викуплю своє житло, яке знімаю, і побачите
Сусідка знизу• 28 октября 2025
Ответ дляКраля-Галя
Ще не приватизованих?
Да, много.
Те, что от заводов, учебных заведений.
Никто их не приватизировал.
Выкупают дома, да. Продают потом.
Я просто с этим сталкивалась, поэтому знаю.
Те, что от заводов, учебных заведений.
Никто их не приватизировал.
Выкупают дома, да. Продают потом.
Почекуха• 28 октября 2025
Ответ дляМорковна
Дурень думкою багатіє
Сусідка знизу• 28 октября 2025
Ответ дляЩедрик
Это, чтоб автору наглядней сказать, что такое соцжилье.
Щедрик• 28 октября 2025
Ответ дляСусідка знизу
Да, много.
Те, что от заводов, учебных заведений.
Никто их не приватизировал.
Выкупают дома, да. Продают потом.
Те, что от заводов, учебных заведений.
Никто их не приватизировал.
Выкупают дома, да. Продают потом.
Дайте подуться• 28 октября 2025
Ответ дляСтороння Тиша
Хаа, та навіть якби це стосувалося всіх оренд - людей просто виселяли б кожен дев´ятий рік))
Узнайте кто такие окупасы в Испании, прозреете
Слава Богу у нас такого нет
Почекуха• 28 октября 2025
Ответ дляДайте подуться
Слава Богу у нас такого нет
До речі, з окупасами вже проблема вирішується, та й до цього були важелі не допустити захоплення
Щедрик• 28 октября 2025
Ответ дляДайте подуться
Слава Богу у нас такого нет
Там не масово таке, але є.
Якщо автор дізнається про таке, буде збирати чемодан в Іспанію.
І буде питати чим туди долетіти?
Оновлена версія• 28 октября 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Ну вот, а на днях была, все ржали с автора. Она арендует квартиру лет 20 и хотела бы чтобы та перешла ей в собственность)
Ви така ж сама як автор, неуважно читаєте. Мова про СОЦІАЛЬНЕ житло, на приклад кімната у гуртожитку.
Дайте подуться• 28 октября 2025
Ответ дляПочекуха
Я когда узнала была в шоке. И никаких их не вытравить, надеюсь власти реально как-то решат эту проблему. Потому что это просто жуть.. выйти из дома за хлебом без возможности проникнуть домой, и если за 48 часов не проникаешь и не выселишь, то и полиция уже не поможет. А эти окупасы хитрые, сразу с одеждой и гигиеной заезжают и раскидываются все в первые часы чтоб доказать что там живут дольше 2х суток
Морковна
• 28 октября 2025
Ответ дляЩедрик
Там не масово таке, але є.
І буде питати чим туди долетіти?
А це ідея, до речі.
13чудоСВЕТА• 28 октября 2025
Ответ дляОновлена версія
Вообще-то я смеялась и соответствующие смайлы ставила
’Така ж сама’, за собой смотрите
Щедрик• 28 октября 2025
Ответ дляМорковна
А це ідея, до речі.
Ваша друга тема вище.
Туплю в аеропорту
Оновлена версія• 28 октября 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
У нас есть социальное жилье?
Чисто теоретично так. А головне що зараз воно починає активно будуватись або реконструюватись для ВПО. Тому законопроєкт цілком очікуваний.
Морковна
• 28 октября 2025
Ответ дляЩедрик
Ваша друга тема вище.
Туплю в аеропорту
Неа, не моя. Я не літаю, висоти боюся. Я до Іспанії, якщо що і автобусом можу
Сусідка знизу• 28 октября 2025
Ответ дляОновлена версія
Особенно в Харькове. Учесть сколько тут впо, общежитий и они уже там живут, а вузы не работают.
Щедрик• 28 октября 2025
Ответ дляМорковна
Полетите, як фанера, коли орендодавцю заікнетеся про викуп
Морковна
• 28 октября 2025
Ответ дляЩедрик
Чого?
Оновлена версія• 28 октября 2025
Ответ дляВиннипуховна
Автор, дайте список, де здається соціальне житло
Ось, на приклад в Києві
Центр ’ЯМаріуполь’ (для ВПО з Маріуполя): вул. Антоновича, 39.
Якщо задатися питанням, то насправді доволі багато соціального житла. Туди ж відносяться і притулки для безхатченок
Сон і дрімота• 28 октября 2025
Оно как бы смешно и не очень. Знаете сколько неграмотных с обеих сторон аренды начнут кипишевать и выгонять или требовать в собственность.
Помню как канал г+г сказал, что из оборотов изымают желтые монеты номиналом в 1 гривну. На следующий день многие маршрутчики и маленькие магазины перестали их принимать. Потом все конечно наладилось, но было неприятненько.
Щедрик• 28 октября 2025
Ответ дляОновлена версія
Ось, на приклад в Києві
Ви дійсно вважаєте, що житлова споруда в центрі столиці належить до соц.житла? Ви знаєте хто власник?
Лиса Патрикевна• 28 октября 2025
Все правильно. Якщо квартиру здають, значить вона зайва, у людей є інше житло, можуть обійтись. А ті, хто знімає - потребують житло, їм немає де жити, тому вирішили у багатих забирати і бідним віддавати. А що не так? І пенсії мають діти платити батькам-пенсіонерам, а не з бідною держави доїти ті копійки
Оновлена версія• 28 октября 2025
Ответ дляЩедрик
В тому то і фішка. Законопроєкт не просто так пишеться, дехто на цьому добре заробить. Спочатку отримує від держави кошти за збудування, а потім держава заробить на тому, що хтось захоче через 10 років ті кімнати придбати. А вартість їх буде така, що невигідно буде людям викупати. Тобто можливість буде теоретичною, а фактично це буде геть невигідно для тих, хто там 10 років проживе. Ви ж розумієте хто живе в соціальному житлі?