Гореотума• 28 октября 2025
Дітей запросили на свято, але є нюанс
Дітей - 11 і 6 років запросили на свято Хелоуіну.
Діти чекають цього і вже мало не за два місяці готувались.
В тих, хто запросив, великий приватний будинок і багато різних локацій для розваг.
Обидві дитини знайомі з родиною, яка запрошує, але я не хочу відпускати шестирічну дитину, так як можуть виникнути якісь складнощі (наприклад, відвести в туалет) , або хтось з інших дітей, які прийдуть на вечірку, образить меншу дитину. А на старшого сина покластися не можу, так як він інколи конфліктує з меншою дитиною і може лишити її без нагляду.
Я не знаю, як мені вчинити. Піти з дітьми я можу, але мені не зручно, адже свято готується саме для дітей і моє перебування там буде не доречним.
Меншу дитину одну не пущу, але і не пустити не правильно, адже вона образиться, так як теж чекає на вечірку. Не пустити обох значить «наказати» підлітка з-за того, що менша в силу віку не піде.
Як варіант я думала в той самий час піти з меншою в ігровий центр на тематичне святкування, спочатку завезти старшого, а потім з меншою піти в ігрову на дитячу дискотеку, але запрошення на вечірку о 18, а в ігровому центрі заходи на 14 годин і о 18:30 вже буде зачинено.
Що б Ви порадили у такому випадку ? Як вірно вчинити, щоб усі були задоволені ?
Результат:
вже голосів:
256 (68.63%)
Відпустити обох дітей
82 (21.98%)
Відпустити підлітка одного
17 (4.56%)
Результат
14 (3.75%)
Свій варіант (в комент)
4 (1.07%)
Не йти і влаштувати вдома
мистерЛяпсус• 28 октября 2025
Ответ дляЭлектричка
В чужом доме вполне вероятно что не может
И что, наделает в штаны или мозгов всё-таки хватит спросить, где туалет?)
сладкий_ноябрь• 28 октября 2025
Ответ дляГореотума
Ще забула дописати, що будинок має два поверхи і я переживаю, адже дитина може сама вибігти на балкон. А через велику кількість дітей господарі не будуть слідкувати за кожним.
Старший буде зайнятий з друзями, тому я не покладусь на нього
У вас дитина не нормотипова чи як?
сладкий_ноябрь• 28 октября 2025
Ответ дляГореотума
Дякую за відповідь.
Багато хто не бачить проблеми. Ніби не розуміють, що старші діти можуть вести себе по різному і я не можу вгадати, який контингент прийде і чи не ображатимуть меншу
Тривожна мати - горе в сімʼї
сладкий_ноябрь• 28 октября 2025
Ответ дляГореотума
Я дивлюсь у всіх шестирічні діти самостійно ходять по гостям
Автор, ви зробили проблему там, де її не повинно бути
aljonyshka• 28 октября 2025
Ответ дляГореотума
Дякую за відповідь.
Читаю комментарии и понимаю, что осознанное материнство дано не всем, и правильно во многих странах просто запрещено оставлять детей одних до 12 лет) Чтобы не объяснять всем последствия) Я бы точно не рассчитывала на 11тилетнего ребенка, и 6тилетку не отпустила бы) Попробуйте заменить ей чем то другим, предложите альтернативу)
МояХатаЗкраю• 28 октября 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
При чем тут школа вообще? Что Вы все в нее вцепились?
Так у нас в 6 лет дети в школу ходят) сами там попу вытирают и по лестницам бегают))
сладкий_ноябрь• 28 октября 2025
Ответ дляЭлектричка
Ви серйозно? Тобто дитина 6 років просто навалить в штани, бо не зможе запитати де туалет? Чи в куток піде може сходить?
aljonyshka• 28 октября 2025
Ответ дляSo_so
У меня есть свои правила - не возить ребенка без ак, не оставлять её одну в чужих домах (включая дома моих или её друзей), ни на секунду не отвлекаться от неё на воде.
Это то, что я в свое время почерпнула от врача детской реанимации. Мне всё равно что думают другие.
И это абсолютно правильно)
Мой_ужин• 28 октября 2025
Ответ дляПопразендовна
Маму не приглашали. Праздник для детей
Обычно, если приглашают шестилеток, за ними присматривают хозяева или допускается присутствие мамы
МояХатаЗкраю• 28 октября 2025
Ответ дляГореотума
Надо же. То случай , когда ник подходит идеально)))
Ленне-Рейма• 28 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
В лоток кота
Вибачте. Не стрималася, згадала ту бородату давню тему тут, як дівчина наклала в лоток кота, бо, здається, води у ухОжора вдома не було. А виявилося кіт здох тиждень тому.
Смячиком• 28 октября 2025
Ответ дляГореотума
Дякую за відповідь.
Автор, вам правильно вже порекомендували.
Будьте поряд, подивіться в машині фільм) але поряд.
Я би двох відпустила, адже приймаючи сторона має наглядати за дітьми, я би як би приймала дітей, несла би відповідальність за дітей, бо це мій будинок.
Кундалина• 28 октября 2025
Авторе, я б не пустила і справа не в туалеті. Син в першому класі сам дома не залишався, так то вдома, де все знайоме і все можна передбачити плюс-мінус. Є різні діти, старші можуть підговорити малечу зробити капость, або брати ’на слабо’, а шестирічка це ще зовсім мала дитина. З великою вірогідністю все буде ок, але все ж... По досвіду знаю що там де багато дітей ніхто прямо за кожним не дивиться постійно і уважно.
Замрійлива• 28 октября 2025
Ответ дляГореотума
так он и не должен ему 11,он не няня
Замрійлива• 28 октября 2025
Ответ дляГореотума
где -6 летки -да, но там и надзор есть
Глас_Народа• 28 октября 2025
Искренне надеюсь, что тема - плод фантазии автора.
Шестилетка, которая не знает, как попроситься в туалет и 11-летний «подросток», который реально рискует остаться без праздника, потому что у его мамы кукушка улетела
....
Баррикадница• 28 октября 2025
Ответ дляГореотума
Я ще не обіцяла нікому нічого.
Просто діти чекають святкування, так як знають, що скоро Хелоуін.
Поки що не казала, що запросили.
Спочатку обдумую, як вірно вчинити.
Поки що не казала, що запросили.
Спочатку обдумую, як вірно вчинити.
Я би не пустила навіть 11 річного самого, не кажучи вже за малого, але я чітко та принципово маю свою позицію, та не б питала чужої думки.
Чи довіряти вам ваших дітей цій родині без вашого нагляду, то ваша особиста справа, але відповідальність за своїх дітей при будь якому форс-мажорі будете нести лише ви, як батьки
Карусель-весель• 28 октября 2025
Ответ дляГореотума
Идите с детьми
сладкий_ноябрь• 28 октября 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
В лоток кота
😂😂😂😂😂
Глас_Народа• 28 октября 2025
Ответ дляГореотума
Прочитала этот тревожный бред и вспомнила, как несколько лет назад тут была тема о том, что женщина не хочет вести ребенка к другу на др, потому что там большой дом со двором и бассейном, а хозяева дома на все праздники открывают террасу, оставляя свободный проход между пространством внутри и снаружи. И из-за этого дети будут бегать из бассейна в дом и обратно, создавая СКВОЗНЯК. И от этого ее ребенок заболеет отитом
Голубая фишка• 28 октября 2025
Ответ дляГореотума
зачем вообще они приглашали шестилетку? там дети будут какого возраста? Или идите вместе с детьми, или оставляйте шестилетку дома. Думаю, что хозяева будут рады вашему присутствию, как раз поможете присматривать за всеми.
Директор Пляжу• 28 октября 2025
Ответ для60 метрів сметани
У меня пятилетний сам во дворе играет и сам домой идёт, иногда и по гостям шастает, но потом получает, если разрешения не спросил. Ему с сентября в школу, пусть учится сам за себя отвечать, там няньки рядом ходить не будут.
Вы этим гордитесь?
Какая то семья маргиналов.
бибизяна• 28 октября 2025
Нет, я б 6 летнего не отпустила, дело не в туалете. Ребенок еще маленький , мозгов толком нет, а старший будет веселиться и может не уследить
И искренне не понимаю почему издеваются над автором, при том это большинство,все беспечные? И балкон это опасность, дети и постарше выпадают.
А если что то случится с ребенком эти же советчицы тут ее закидают тапками, как она могла отпустить одного в шесть лет в дом к чужим людям. Вот даю 100%
Нічого вдягти• 28 октября 2025
Ответ дляВинник
В 6 лет ребенок не может сам в туалет. Во умора
Моему шесть и он не может. Поэтому я понимаю автора.
Папина дочка• 28 октября 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
В прямом смысле. Вожу сейчас млашую дочь на подготовку к школе и никто не бросает ребенка у дверей ’взрослый уже, разберёшься сам, если что у кого-то спросишь’. А сидят все примерно под классами всю подготовку и при необходимости в туалет водят родители.
Жесть. А потом удивляются, откуда столько инфантилов
ОливьЕЖечка• 28 октября 2025
Ответ дляГореотума
Дякую за пораду.
Шкода, що у Вас щось трапилось (
Конфлікт між дітьми був ?
Шкода, що у Вас щось трапилось (
Конфлікт між дітьми був ?
Автор, ви дуже тривожна. Вам написали 20 повідомлень про позитивний досвід, але ви вишукали те одне, де був негативний в відповідаєте на нього. Вся ця тривожність, в комплекті з недовірою світу передасться вашій дитині. Повірте, це тяжкий багаж, коли людина хоче досягти успіхів в житті.,
Ленне-Рейма• 28 октября 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Вы этим гордитесь?
Какая то семья маргиналов.
Це ви вчора в темі про яйця писали про сім´ю маргіналів? А потім ще в якійсь темі?
Один в один повідомлення. І здається значення слова ’маргінал’ ви не знаєте.
Не вмію заміряти• 28 октября 2025
Можливо з батьками поговоріть,щоб придивились.Ще можна дати моб.телефон меншій,якщо,що підїдете,заберете