Гореотума• 28 октября 2025
Дітей запросили на свято, але є нюанс
Дітей - 11 і 6 років запросили на свято Хелоуіну.
Діти чекають цього і вже мало не за два місяці готувались.
В тих, хто запросив, великий приватний будинок і багато різних локацій для розваг.
Обидві дитини знайомі з родиною, яка запрошує, але я не хочу відпускати шестирічну дитину, так як можуть виникнути якісь складнощі (наприклад, відвести в туалет) , або хтось з інших дітей, які прийдуть на вечірку, образить меншу дитину. А на старшого сина покластися не можу, так як він інколи конфліктує з меншою дитиною і може лишити її без нагляду.
Я не знаю, як мені вчинити. Піти з дітьми я можу, але мені не зручно, адже свято готується саме для дітей і моє перебування там буде не доречним.
Меншу дитину одну не пущу, але і не пустити не правильно, адже вона образиться, так як теж чекає на вечірку. Не пустити обох значить «наказати» підлітка з-за того, що менша в силу віку не піде.
Як варіант я думала в той самий час піти з меншою в ігровий центр на тематичне святкування, спочатку завезти старшого, а потім з меншою піти в ігрову на дитячу дискотеку, але запрошення на вечірку о 18, а в ігровому центрі заходи на 14 годин і о 18:30 вже буде зачинено.
Що б Ви порадили у такому випадку ? Як вірно вчинити, щоб усі були задоволені ?
Результат:
вже голосів:
256 (68.63%)
Відпустити обох дітей
82 (21.98%)
Відпустити підлітка одного
17 (4.56%)
Результат
14 (3.75%)
Свій варіант (в комент)
4 (1.07%)
Не йти і влаштувати вдома
Попа как у Кардашьян• 28 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Який розвиток 11річного в компанії 6-річних? Отріцательний?
Позитивний, це навички спілкування незалежно від віку
Однозначная• 28 октября 2025
Ответ дляГореотума
Я дивлюсь у всіх шестирічні діти самостійно ходять по гостям
У всіх розуміють, що надто велика різниця у віці і що 6-річка не вписується в компанію. Якщо там не буде ровесника, 5-7 років. А підлітки не повинні її бавити. Доведеться комусь із господарів доглядати. Вони прям мріяли про це всі 2 місяці. Вони взагалі в курсі, що ваші обидва прийдуть?
ЗавЛабСнаб• 28 октября 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Или из разряда ’пригласили аниматоров, каждому уделят время’
Но вам ближе ваш вариант, как я понимаю
А после аниматоров что делать? Или аниматоры будут ходить за 6леткой до конца праздника? Да и как может быть одинаковая программа у аниматоров для 11-летних и 6-летки?
Екатерина27• 28 октября 2025
Ответ дляГореотума
Я ще не обіцяла нікому нічого.
Просто діти чекають святкування, так як знають, що скоро Хелоуін.
Поки що не казала, що запросили.
Спочатку обдумую, як вірно вчинити.
Поки що не казала, що запросили.
Спочатку обдумую, як вірно вчинити.
Так вы ж написали, что оба ребенка уже чуть ли не месяц готовятся к вечеринке
ЗавЛабСнаб• 28 октября 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Можливо з батьками поговоріть,щоб придивились.Ще можна дати моб.телефон меншій,якщо,що підїдете,заберете
Господи, зачем? Какой такой уникальный опыт получит ребенка, что стоит таких напрягов? Да и как и о чем можно договариваться с родителями, которые принимают компанию 11-ти и 9-летних детей? Им нечем заняться кроме няньчания младшего? К ним, конечно, тоже вопрос, зачем приглашали, но то уже такое.
Мама Никитки-2• 29 октября 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Позитивний виключно для 6річок. Для старших ніт. Но я вас зрозуміла. Старші діти примусово були няньками в менших. Вам так було зручно і вигідно
Гореотума
• 29 октября 2025
Ответ дляЕкатерина27
Діти самого так званого свята чекають: вдома чи в ігровій відзначити, чи піти в гості.
100pudov• 29 октября 2025
Автор підтримую Вас, у мене такі самі діти як у вас.Я не відпускаю меншого самого, бо по-перше старший не зобовʼязаний за меншим дивитися, по-друге теж конфліктують, що старший вдаре меншого і той може поранитися, або з нього прикалуватися. Менший може впісятися, терпіти соромитися не піти в туалет.Це 1 клас і в нас в класі пару дітей впісювалися, на перерві старші не пускають дітей менших, а на уроці вчителька просить не ходити лишній раз.
Я за те щоб поговорити з батьками дітей що запрошують, чи можна щоб ви були на святі, смачненьке принесете і попʼєте кави, по фотографуєте, подивитеся за меншим. Я роблю так.
мистерЛяпсус• 29 октября 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
С таким настроем сидите уже дома и не пускайте никуда детей до пенсии.
Прям конец мира наступит, если ребенок пойдет в гости
Ленне-Рейма• 29 октября 2025
Я вище питала як можна привести дитину,яку не запрошували (стосувалося не ситуації Автора, а повідомлення іншої форумчанки). А тут радять ще й мамі нав´язатися і приперлися без запрошення. Я в шоці повному.
Попа как у Кардашьян• 29 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Для чого 6-ти нічному нянька ? Що саме мають робити старші для нього?
ЗавЛабСнаб• 29 октября 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Легко бездумно распоряжаться чужими детьми. Вы к своим так же бездумно относитесь, или у вас их просто нет?
мистерЛяпсус• 29 октября 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Так думайте, а не бездумно распоряжайтесь, очень советую вам, помогает от тупых сообщений
Моему 12. В школу пошел в 6, на подготовку пошел ровно в 5. Никто за ним не бегал и попу не вытирал. Как и все родители в классе за своими
Ребенок в 6 лет, если он не болеет, вполне в состоянии найти туалет или обратиться за помощью. Мама ребенка уж точно в состоянии пояснить, что делать.
Разговор закончен
ЗавЛабСнаб• 29 октября 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Разговор закончен
Зачем 6-летке идти на праздник к 11-летним? Вы явно пишите лишь бы писать. Туалет-не туалет, просто зачем это делать, в чем смысл?
мистерЛяпсус• 29 октября 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
А в чем смысл его оставлять дома, если его пригласили и ребенок хочет? Чтобы что?
Автор как раз акцентирует внимание не на целесообразности похода в гости, а на то, что ребенок там не справится
И да, на туалете тоже
Мама Никитки-2• 29 октября 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Дійсно, для чого 6 річці нянька. Вона ж у вас в 3 місяці сама сіла на горщик, а в рік вже читала
🤦🏻♀️
Мама Никитки-2• 29 октября 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Разговор закончен
А в класі у нього були старші на 5-6років діти, чи всеж таки ровесники?
Попа как у Кардашьян• 29 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
🤦🏻♀️
То для чого нянька в 6 років, можете пояснити?
мистерЛяпсус• 29 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
А ребенок автора в гости так же часто и так же надолго ходит, как в школу?
И как 11 детки помешают 6 летке пойти в туалет в гостях?
Такое уже мелят, шопопало