СкрипяСердцем• 28 октября в 22:21
Хто там розказував, що в Німеччині дешевші продукти?
І одяг доступний? Це лише банальні яблука
Амелі на мілені• 28 октября в 22:35
Ответ дляЖертва интернета
Это понятно
Но в любом случае цена за пиво плюс цена за банку выше, чем вы написали
Я писала тільки за пиво
А те, що банки здають - то правильно
І все вертають
А не викидають тоннами на смітники
А те, що банки здають - то правильно
І все вертають
А не викидають тоннами на смітники
Дівчина Гілмор• 28 октября в 22:35
Ответ дляМетровий сантиметр
Ой Гілмор, ви все з форуму знаєте краще ніж я
Без понятій, якщо чесно
Жертва интернета• 28 октября в 22:35
Ответ дляМожу брикнути
Муж работает и хорошо зарабатывает, я на работаю Teilzeit на хоумофисе, себе на косметику и косметолога🙂
Поэтому вы и не смотрите
А была бы у вас большая семья и один работающий, то ещё как смотрели бы на цены, которые достаточно высокие
Квітка папороті• 28 октября в 22:35
Банальні вони в Україні, в Німеччині яблука досить дорогі, зате багато чого дешевче чим у нас.
Стервочка• 28 октября в 22:35
Ответ дляСкрипяСердцем
Джинси 100€ мін
Я менша тисячі не бачила, де ви такі дешеві знайшли?
Луноликая Вика• 28 октября в 22:35
Ответ дляМожу брикнути
Ну джинсы) джинсы могут стоить от и до, Зара 29,99, например.
Смотря какие бренды.
И в Германии глупо покупать без скидок, стоит подождать пару недель и всегда будут скидки. Я не так давно купила за 120€ те, что были 280.
Смотря какие бренды.
Мой размер до распродаж не доживает 🤷🏻♀️
А если что остаётся в моем размере, то оно ужасно сидит на мне
Амелі на мілені• 28 октября в 22:36
Ответ дляЧудо в декрете
При том, что в Германии миллион яблочных садов.
Цінують працю робітників
Тих, хто вирощує
Борисфенка• 28 октября в 22:36
Ответ дляЧудо в декрете
А вони загадкові, може то суцільне ’еко’.
Я до яблук байдужа, ні разу не купувала. Груши взимку беру по 3 євро.
Джинси по 10-20 євро, по 50-60 євро прямо класні.
Чудо в декрете• 28 октября в 22:36
Ответ дляКусюче сонечко
а почем дешевое пиво у немчуры в супермаркетах??
Самое дешевое 50 центов 0,5л. С НГ будет подорожание.
Можу брикнути• 28 октября в 22:36
Ответ дляЖертва интернета
Поэтому вы и не смотрите
Ну кто заводит прям большую семью, они же знают, на что идут))
И почему бы женщине не работать хотя бы Teilzeit? Я до декрета работала Vollzeit всегда.
Нічого вдягти• 28 октября в 22:37
Ответ дляМасяня Я
Автор, це були люди з Країни рожевих поні! Вони розказували і не знали, що ви поїдете по Німеччинах та Іспаніях. Вони просто писали легенди, красиві та смачні. А як копнути ближче, то воно то й недешево. Тут ще про пенсії писали. Але багато хто мовчить про податки, а в деяких країнах, тій же всіма любимій Іспанії вони величезні, та від податкової не сховаєшся. Тобто неплатити й щось мутити - не варіант. Ну а ціни на нерухомість. А оренда житла, і вигризти це житло, щоб його погодилися здати в аренду. Ех… Міф про Поніленд одразу зникає. І зʼявляється сувора реальність. Хоча… в деяких країнах є турецькі чи марокканські лавки з фруктами, і там можуть бути яблучка і подешевше:-)
Вас завжди чекають додому. В щасливу, успішну, країну мінімальних цін і величезних можливостей. Повертайтесь.
Тётя Хрюша• 28 октября в 22:37
Ответ дляКавуся
Рак. Подходит?
Ппробуем выехать,лимфома,оформляем документы
Чудо в декрете• 28 октября в 22:38
Ответ дляКавуся
При зарплате в 2 тыс евро?
Вы посчитайте сколько у вас с той зарплаты после всех оплат останется. Да и 2000 наши не все получают.
Масяня Я• 28 октября в 22:38
Автор, додам. В Німеччині є Lidl, популярна мережа, нашим елітним дівчаткам воно як для ніщєбродів, тут писали, але німкені не гребують, бігають, купляють, акції чекають, взагалі, в ЄС акції полюбляють, їм не соромно, чому нашим соромно, хтозна. Так от в тому Lidl і одяг є, він недовговічний, але є. Тому це все різні сегменти, від мінімуму до максимуму вже в більш кращих магазинах. От з одягом то й же бренд c & a, також популярний. А мій знайомий нідерландець з Нідерландів часто їздить до Німеччини, туса в них так, так і пляшки порожні в Німеччину іде здавати, бо більше дають, о як! Це в людини і робота, і житло, і дві машини в Роттердамі, і йому не лінь, хоч людина і не бідна. Тому отакі реалії. Пишу не для висновків, а просто поговорити.
Луноликая Вика• 28 октября в 22:38
Ответ дляМасяня Я
Самое удивительное, что когда пишешь, с какими трудностями можно столкнуться, выехав в Европу, тебе сразу прилетает ’если все так плохо, то почему вы ещё там?’
Можу брикнути• 28 октября в 22:38
Ответ дляЛуноликая Вика
Не надо ждать распродаж, каждые выходные какие-то скидки спонтанные, приватные распродажи для владельцев клиентских карт и аккаунтов. Я наверно вообще ничего из одежды не купила тут без скидки, просто нет смысла, если 1-2-3 недели и цена будет снижена
Нічого вдягти• 28 октября в 22:39
Ответ дляЛуноликая Вика
То чому ви ще там?
Кавуся• 28 октября в 22:39
Ответ дляСтервочка
Як потрапили на лікування?
Сначала к семейному. Потом анализы и т д.
ЛеньГуглить_правда• 28 октября в 22:40
Ответ дляЧудо в декрете
В Польше в этом году переурожай картошки. Фермеры вынуждены продавать её по 5 грошей- из новостей. В магазине картошка в два раза дороже чем в прошлом году. По 4 злотых за кг
Кавуся• 28 октября в 22:40
Ответ дляТётя Хрюша
Удачи вам! И чтоб скорее ваши документы были готовы!
СкрипяСердцем
• 28 октября в 22:40
Ответ дляКавуся
Мне интересно где автор берет джинсы по 100 евро и почему аналогичные в Украине. Жду пока она напишет почем левис в Украине.
Ніколи в Україні їх не брала.
Жертва интернета• 28 октября в 22:40
Ответ дляМожу брикнути
Работы нет, учеба идёт
И по поводу заведения большой семьи - никто ж не знал, что будет война и так просядет доход
Домашня Зюзя• 28 октября в 22:40
Ответ дляДівчина Гілмор
А скільки там пособіє?
563 евро, из них проїзд 58 євро, інтернет 60 євро, телефон 20 євро, світло 70 євро, а на залишок - джинси і яблука вийдуть.
Кавуся• 28 октября в 22:41
Ответ дляЧудо в декрете
В смысле ’посчитайте ’? Я на неё живу.