СкрипяСердцем• 28 октября в 22:21
Хто там розказував, що в Німеччині дешевші продукти?
І одяг доступний? Це лише банальні яблука
Чавонадо• 28 октября в 22:51
Ответ дляАмелі на мілені
І що ?
Беріть мінімалку і середню зарплату
І порівняйте
Ск кг ви купите? Там і там
Беріть мінімалку і середню зарплату
І порівняйте
Ск кг ви купите? Там і там
Так щоб було еквівалентно в кг, то вибирати треба було не проросійських і не популістів, а тих, хто будував би і у нас соціальну державу. Підвищив податки до 40+ процентів, наприклад. А то понаголосовували - а тепер їм то закон не працює, то пенсія мала. Воно все ж пов´язане.
Жертва интернета• 28 октября в 22:51
Ответ дляМожу брикнути
Я живу в благополучном регионе Германии, мне кажется в продуктовом тут точно никто на цены не смотрит. У нас утром под садиком парковка запаркована как под Верховной Радой)
Потому что Порше, Бош, Сименс, Мерседес, Ауди, Шварц, все офисы тут сосредоточены
Значит вы богатая
Я совсем другую картину наблюдаю - люди сметают по акциям продукты и на цены смотрят всегда
Лепетун• 28 октября в 22:51
Ответ дляДомашня Зюзя
563 евро, из них проїзд 58 євро, інтернет 60 євро, телефон 20 євро, світло 70 євро, а на залишок - джинси і яблука вийдуть.
Интернет у всех 39,99. Есть и дешевле. Что вы со светом делаете, что аж 70 евро? Телефон можно и 5-10 евро платить
Кавуся• 28 октября в 22:51
Ответ дляБорисфенка
Спомнила баба, як дівкою була. Багато чого дешево перший рік, а потім дорожчає. Також залежить від того, де саме живете.
Проїзний став 58 євро, і наче стане 62 з наступного року, побачимо.
По сей день мой телефон 10 евро и интернет тоже) за 3 с половиной года вай фай так и не провела) для социальщиков проезд у нас. 32 евро.
Чудо в декрете• 28 октября в 22:52
Ответ дляКвітка папороті
Банальні вони в Україні, в Німеччині яблука досить дорогі, зате багато чого дешевче чим у нас.
Например?
Борисфенка• 28 октября в 22:53
Ответ дляДомашня Зюзя
Перечитайте на яке питання моя відповідь.
Я читала. На їжу вам не вистачає? Одягу мало купили? Чого бідкатися, не розумію.
Мені не вистачає хіба що на подорожі, дитя снігу побачити хоче 3 роки, Альпи дорого, і Норвегія не дешевше. Але хай це буде моя найбільша проблема у житті.
Жертва интернета• 28 октября в 22:53
Ответ дляСкрипяСердцем
Завжди нкономлю.
100 евро за джинсы - это экономия?
Можу брикнути• 28 октября в 22:53
Ответ дляЖертва интернета
Значит вы богатая
Та не я, тут все плюс-минус вокруг живут так. Но я говорю, тут просто концентрация хороших рабочих мест большая.
Понятно где-нибудь в Цвикау ситуация будет совсем иной. Там у них время остановилось на моменте падения Берлинской стены
IQ 80• 28 октября в 22:53
Ответ дляСкрипяСердцем
В Греції, Німеччині, Чехії, Австрії, Франції, Іспанії в усіх супермаркетах ціни на них набагато вищі за наші. В Іспанії в усіх 4 мережах, в яких була від 3 євро.
Ще раз повторюю
В різних магазинах різна ціна
В одному ви може купляти тільки мʼясо
В іншому фрукти
В третьому гарна ціна на молочку і тд
Не потрібно мені тут розказувати що ціна 3 євро
Оскільки, кожен може зайти в магазин онлайн і подивитися ціни
В різних магазинах різна ціна
В одному ви може купляти тільки мʼясо
В іншому фрукти
В третьому гарна ціна на молочку і тд
Чудо в декрете• 28 октября в 22:54
Ответ дляАмелі на мілені
Цінують працю робітників
Тих, хто вирощує
Половина фруктов сгнивает на деревьях.
Кавуся• 28 октября в 22:54
Ответ дляЖертва интернета
Значит вы богатая
Мой фермитер очень обеспеченный человек - с удовольствием гребет по акциям. Сосед - рантье - тоже гребет всё по акциям.
СкрипяСердцем
• 28 октября в 22:54
Ответ дляАмелі на мілені
Слухайте, ви собі уявіть, що то зарплата не 2000 євро еквівалент
2000 гривень, якась соціальна пенсія
І йдіть в магазин
Яблука по 2 євро як 2 гривні
Скільки ви купите? Дууууже багато
А тепер уявіть 2000 грн і яблука по 60
Про що тут далі говорити
2000 гривень, якась соціальна пенсія
І йдіть в магазин
Яблука по 2 євро як 2 гривні
Скільки ви купите? Дууууже багато
А тепер уявіть 2000 грн і яблука по 60
Про що тут далі говорити
Мені при моїй зарплаті в майжем2 тис.євро дорого
IQ 80• 28 октября в 22:56
Ответ дляСкрипяСердцем
І ви хоть розумієте Ціни у Франції і Австрії ? До тієж Чехії і Польщі ???
Борисфенка• 28 октября в 22:56
Ответ дляСкрипяСердцем
Яблука дорого???? Джинси купили і на харчі не залишилося?
Смішно
Жертва интернета• 28 октября в 22:57
Ответ дляКавуся
Ясно
Значит только на советчице не смотрят на цены
Меня много• 28 октября в 22:57
Ответ дляСкрипяСердцем
То ищите по акциям. В пятницу в Edeke купила яблоки по 59 центов. Отличные .
СкрипяСердцем
• 28 октября в 22:57
Ответ дляКвітка папороті
Щось не помітила дешевизни. Шоколадка з хорошим складом 2,29 євро за 125 г, мабуть непогана ціна, бо я в нас брала 200 г за 250 грн і це зі знижкою значною.
СкрипяСердцем
• 28 октября в 22:58
Ответ дляСтервочка
Я менша тисячі не бачила, де ви такі дешеві знайшли?
Гумор 1000 балів
Борисфенка• 28 октября в 22:59
Ответ дляКавуся
А це у них народна забава. Спочатку бігають по акціях, де на 20 центів дешевше, потім купують якусь непотрібну хрень типо осушувач повітря за 3000 євро. І куртку за 500 євро, бо дешевше не то пальто.
Кавуся• 28 октября в 22:59
Ответ дляЖертва интернета
Ясно
Немцы всегда смотрят. Это менталитет. Это не значит, что они покупают самое дешёвое. Но они купят то, что они хотят там, где дешевле
Лепетун• 28 октября в 22:59
Как ни странно, но еда в Германии дешевле, чем в Болгарии и Греции
СкрипяСердцем
• 28 октября в 23:00
Ответ дляКуплю орехи
Еще и подписан каждый сорт с каким вкусом. Красота
Так, це круто, бо мені не всі назви мортів про їх смак, щось говорять.
Кавуся• 28 октября в 23:01
Ответ дляБорисфенка
Мои друзья - немецкие пенсионеры- соседи. Любят покупать по скидкам. Но дедушка в свои 84 купил себе кожаную куртку из английского каталога))) показывал мне) красивая)
Масяня Я• 28 октября в 23:01
Ответ дляСкрипяСердцем
Пардон, ви в якій мережі були в Іспанії? Меркадона - яблучка по 2-2.10, елітні десь по 2.50, якщо пакетом по 1,5 кг, то за кг виходить десь 1.80. Місцеві в лавки фруктові ходять, в супермаркетах фрукти для туристів та приїжджих. В лавках фруктових яблука від 1.30-1.50 і вище. Так в яких ви мережах були? Carrefour, Mercadona, Mas?
Борисфенка• 28 октября в 23:02
Ответ дляСкрипяСердцем
Ви пару місяців тому приїхали? Перший місяць працюєте?
250 гривень - це 5 євро, в чому дешевизна?
ВыФсеВрете• 28 октября в 23:02
Фрукты и овощи дороже значительно, почти в 2-2,5 раза. Бывают редкие исключения -зимой овощи/зелень стоят также как и летом, авокадо, арбузы были дешевле чем в Украине. Инжир и хурма поштучно и дорого. Голубика часто дешевле, а малина в 3 раза дороже!
Молочка дешевле или на уровне. Мясо смотря какое, в принципе также или в 1,5 раза дороже. Яйца одинаковой категории дороже - в 1,5-2 раза.
Бытовая химия и одежда в разы дешевле.
Кавуся• 28 октября в 23:02
Ответ дляЛепетун
Спасибо вам за это сообщение. Собираюсь в Грецию в отпуск . Учту, что цена на еду дороже.
Тихомандражная• 28 октября в 23:02
Ответ дляСкрипяСердцем
Вас чекає Україна 😊
Тихомандражная• 28 октября в 23:04
Ответ дляСкрипяСердцем
В Іспанії вранці в Лідл пакет фруктів - 3 євро. Але швидко розбирають
Там і виноград, персики, яблука, банани
СкрипяСердцем
• 28 октября в 23:05
Ответ дляМасяня Я
Автор, додам. В Німеччині є Lidl, популярна мережа, нашим елітним дівчаткам воно як для ніщєбродів, тут писали, але німкені не гребують, бігають, купляють, акції чекають, взагалі, в ЄС акції полюбляють, їм не соромно, чому нашим соромно, хтозна. Так от в тому Lidl і одяг є, він недовговічний, але є. Тому це все різні сегменти, від мінімуму до максимуму вже в більш кращих магазинах. От з одягом то й же бренд c & a, також популярний. А мій знайомий нідерландець з Нідерландів часто їздить до Німеччини, туса в них так, так і пляшки порожні в Німеччину іде здавати, бо більше дають, о як! Це в людини і робота, і житло, і дві машини в Роттердамі, і йому не лінь, хоч людина і не бідна. Тому отакі реалії. Пишу не для висновків, а просто поговорити.
Лідл знаю, ніжно люблю,завжди, коли в Європі десь не проминаю. Люблю їх білизну, піжами, дитячі речі. Все якісне і довговісне. Акції теж люблю і лише на них і купую. Але в чужій країні, коли все бігом, не зразу зорієниуєшся, не будеш бігати їх вишуковувати.