СкрипяСердцем• 28 октября в 22:21

Хто там розказував, що в Німеччині дешевші продукти?

І одяг доступний? Це лише банальні яблука
как тебе такое илон маск• 29 октября в 21:00
Ответ дляСкрипяСердцем
В levis
Так в Украине Ливайс столько же стоят
Масяня Я• 29 октября в 22:23
Ответ дляХочу в БАНю
Я не сказала что я небедная в ЕС)
Этот принципиальный возврат бутылок просто из жлобства и менталитет,плюс вдолбленные типа уроки финансовой грамоты и экологии.Ибо экономнее вообще не покупать особо напитки в бутылках)А,и потом они нормально идут в бар и выпивают за вечер 50€ + на одного🤣
Так, в чомусь згодна. Я зовсім не засуджую, але вперше, коли дізналась, то дуже здивувалась. Але потім якось звикла, що там так.
Борисфенка• 29 октября в 23:02
Підсумовуючи тему - автор хотіла дешевих продуктів, яблук, курячих ший і хліба.
Але гумор ситуації в тому, що в Німеччині вони найдорожчі, а дешеві ананаси, тунець і авокадо. Отака гримаса харчових традицій і цін.
Те саме з джинсами Левіс, американські товари значно дорожчі, чим німецькі.
Khmelnichanka• 29 октября в 23:12
Ответ дляБорщик
Это на сколько людей ?
Трое взрослых ( я и 2 совершеннолетних ребенка - 18 и 19 лет).
Борщик• 29 октября в 23:37
Ответ дляKhmelnichanka
Ясно.
Вы экономная хозяюшка.
Кринжова баба• 30 октября в 03:37
так це дешеві продукти, ось у моєму Івано-Франківську яблука по 70-80 грн, а у Німеччині зп більше
Луноликая Вика• 30 октября в 11:56
Ответ дляДама с заначкой
А вони засекречені?
Кому вони не цікаві, той їх не дивиться
Особисто я не маю уявлення в якій крайні які виплати. На відміну від вас. То хто там на виплатах?
Ядвига Юсьлегко• 01 ноября в 13:01
Ответ дляЛялька в колисці
6160/184 робочі години в цьому місяці=33,48 грн за годину праці. Таких цін на яблука нема.
Плохо ищите. Мы по 25 брали, в АТБ по 32 были