Тарабарщина• 29 октября в 09:23
Допоможіть розібратися (без лікаря). Болить рука, що це може бути, напрямок
Я думала звернутися до ревматолога. Бо колись було таке з обома руками. І згодом тоді з‘явилися шишки на нозі. Рік походів по лікарям. Виявилось що скласти 2+2, при наявності хворих на стрептокок гландів - це початкові симптоми ревматоідного артриту чи щось таке, до кінця не углублялися, бо сказали йти до ЛОРа. Операція, все ок, все пройшло. Тоді допоміг аналіз АСЛО.
Що маємо зараз. Болить подібним чином одна рука, місяць. І здалося пару днів, що є одна мізерна шишечка на нозі. Але пройшло три дні, нові не видізли, ця не збільшилася, зникла, відчуваю трохи біль там, може взагалі ушиб якийсь.
До ревматолога що: первинна консультація, аналізи штук 5, друга по рез. к-ція. Безкоштовно це до ішачої паски я чекать буду. А платно я попаду на 3-4-5т бо мені шишка показалася. Не хочу.
Гланд нема вже. Не хворію нічим таким, що стрептокок застарілий би міг бути. Но не виключено, розумію.
Отже питання таке: що це може бути в теорії таке; що мені здати в ділі, щоб виключити взагалі ревматологію, і йти вже прицільно - куди правда.
Якщо я здам ревматоідний фактор, асло, црб, ренген - і там нема нічого? то це не він? ЗАК є у мене свіжий. Чудовий.
Дуже не хочеться йти просто і спустошувати кишеню до реаматолога, якщо я себе накрутила. Бо на цю хворь мені лише шишка вказала, яку я , можливо, придумала.
Куплю орехи• 29 октября в 09:37
Ну у вас по опису немає класичної картини РА. Бо починається все з ранішньої скутості і болей в мілких суставчиках рук і ніг. Аналіз а-сср достовірно показує ревматоїдний артрит або його виключає. Артритів велика купа різновидів. Для походу до ревматолога вам потрібні всі аналізи по ревмофактору+ а-сср і я би вам порадила аналізи на інфекції, бо вони також спричиняють запалювання. Іноді достатньо позбутися трихомонади і запалювання пройде само по собі. Ну це як приклад.
Тарабарщина
• 29 октября в 09:40
Ответ дляЯниЯ
Подагра?
Не знаю таких. Чула що це кістка біля великого пальцч ноги..
У мене нема і близько🤷♀️
Тарабарщина
• 29 октября в 09:57
Ответ дляКуплю орехи
Що таке:
Мілкі суставчики?
«Всі аналізи» по артриту?
А-ссср це назва найзагальнішого аналізу на артрит?
І який це аналіз на «інфекцїї»? Ну в моєму розумінні 1інфекція=1 аналіз. Чи це бакпосів якийсь? Звідки? З горла ще ж сенс?
Може спитайте мене щось таке, щоб я хоч додумалася що да, є такая-то симптоматика, там-то пошукати
Ну рішитєльно нічого на ум не приходить
А загострення по спині з віддачею в руку уже б за міс триста разів би пройшло🤷♀️
У мене кашель хіба що довго. Три тижні думаю. Але він з мокротою, рідкою, не болить, рідко. Просто ніяк остаточно не пройде. Я перпхворіла точно як мінімум грві, але так склалося що я робила гінекологічну невелику операцію, і призначили курс антибіотика(він по інструкціі і на дих шляхи працює), тобто якщо був процес якийсь запальний в орг дихання, то в принципі я із ним автоматично попрацювала. Хворіла з 37.2, нічого такого, нежить, боліло як при трахеіті моєму любимому, болючий кашель який потім перейшов в мокротиння та й усе. І ходжу досі покашлюю і плюю.
Скутості нема. Тупо болить рука, при чому виключно при таких-то «амплітудах». Робиш інший рух, навіть із навантаженням - не боляче. Тобто я спокійно можу підняти дитину з підлоги, але лежачі поруч із нею коли вона спить у покотилася до краю ф от просто іі на себе посунути - не можу, ривком і з болем. Плавно - просто не вийде. І сіль якщо беру - сіль на столешні під стінкою - боляче. Спеціі з верхньї полки - спокійно. Не можу ковдру струсити. Не можу светр зняти. Почесати спину боляче. Гантельку - не боляче якщо це класичний кач бісепса. А от розведення в сторону, як плече качаєш - взагалі анріал.
Мілкі суставчики?
«Всі аналізи» по артриту?
Ну рішитєльно нічого на ум не приходить
Тарабарщина
• 29 октября в 09:58
Ответ дляНу ниче се
Мрт лучше сделать и сдать перечисленные вами анализы
Мрт чого?
Тарабарщина
• 29 октября в 09:58
Ответ дляНу ниче се
Всього?))
Тарабарщина
• 29 октября в 10:00
Ответ дляКуплю орехи
Перед операцією мені робили мазок. Є запалення на шийці матки. У вигляді лейкоцитів в мазку.
Думаю може невролог все таки нада? Неврологи здатні призначати АНАЛІЗИ на запалення ?
Тарабарщина
• 29 октября в 10:02
Ответ дляКуплю орехи
Но у мене правда нема 36.6. Якась вєчно 36,9 хоча б
ЭмчЭндЭм• 29 октября в 10:43
Сходите к инфекционисту
Больше похоже на инфекцию
Да и стрептококк мог остаться
Также инфекционист проверит вас на паразитоз
И ещё проблемы с желчным могут такое давать
Больше похоже на инфекцию
Да и стрептококк мог остаться
Весела бджілка• 29 октября в 10:55
автор, вам нужно обследоваться, может действительно мрт сделать? это в барокамере, полностью организма..а биохимия крови у вас есть? хотябы что вообще там?
Ответ дляВесела бджілка
Так що дослідити. Аналізи (прості) здаю ща разу при грві різних; ренгег раз в рік-два, щовесни щитовидку і деякі параметри типу рівня феритину , віт Д, заг.білок, залізо, ще може щось - дивлюся.
Ліпідограма є свіжа. Мазок жіночій. Узд жіноче.
Раз в три роки фгдс, хелікобактери.
Ну поняття обстежити ВСЕ - це нереально. Плюс скарга - болить рука🤷♀️. В тому і складність.
Біохімію там де печінка почки? Здаю рідко, бо там жодного разу нічо не було, то я і не трясуся особо над цим
Раз в три роки фгдс, хелікобактери.
Ответ дляЭмчЭндЭм
Сходите к инфекционисту
Больше похоже на инфекцию
Да и стрептококк мог остаться
Больше похоже на инфекцию
Да и стрептококк мог остаться
Ну стрептокок не залишитися міг (бо та історія - це 2018 рік ще), а новий прийти хіба що
ЭмчЭндЭм• 29 октября в 13:11
Ответ дляTeonaa
Руку може давать, да?
Может
У Вас определённые суставы болят на руке?
На одной? А сое какое?
Ответ дляЭмчЭндЭм
Может
На одной? А сое какое?
Ні, це взагалі по відчуттям - не суглоби. Болить усе передплічча (від локтя до плеча).
Як я розумію що не суглоб? Насправді я не розбираюся, но болить велика ділянка, а рух ліктем - на це не впливає. Воно болить коли “не той рух» зробив. Я навіть не розумію що це точно болить😭😭😭😭
ЭмчЭндЭм• 29 октября в 13:23
Ответ дляTeonaa
Оно
Анализы отличные
И при артрите были бы не такие анализы
Так а как именно болит ваша рука?
Где, когда?
Конкретнее
Какие суставы? Или не суставы вообще?
Горячее? Визуально больше?
Хруст есть?
При сгибании или в покое?
И при артрите были бы не такие анализы
Так а как именно болит ваша рука?
Где, когда?
Конкретнее
Какие суставы? Или не суставы вообще?
Горячее? Визуально больше?
Хруст есть?
При сгибании или в покое?
Ответ дляЭмчЭндЭм
Может
На одной? А сое какое?
Я тут питала що таке црб. Визначилися на тому, що црб це гарний марке запалення. Якого хочеш. Може його здати да і все? Якщо чисто, то йти до невролога спину дивитися, масажи ітд..
ЭмчЭндЭм• 29 октября в 13:28
Ответ дляTeonaa
Ну это проще
Сходите к травматологу
Он назначит узи или МРТ нужной области
Назначит лечение (возможно вместе с неврологом если там что-то с нервными окончаниями) и всё пройдёт
Ревматолог вам похоже не нужен
Сходите к травматологу
Он назначит узи или МРТ нужной области
Ревматолог вам похоже не нужен
Ответ дляЭмчЭндЭм
Анализы отличные
И при артрите были бы не такие анализы
Так а как именно болит ваша рука?
Где, когда?
Конкретнее
Какие суставы? Или не суставы вообще?
Горячее? Визуально больше?
Хруст есть?
При сгибании или в покое?
И при артрите были бы не такие анализы
Так а как именно болит ваша рука?
Где, когда?
Конкретнее
Какие суставы? Или не суставы вообще?
Горячее? Визуально больше?
Хруст есть?
При сгибании или в покое?
Тривало. Близько місяця! Без жодних видимих причин, так як захворіла я вже з болящою рукою.
Вся верхня частина. Якщо стати рука вздовж тулуба висить вниз, да, і вот ти іі вперед підіймаєш - можу підняти нижче рівня «перпендикулярно підлозі» ; в сторону відводиш - біль починається після «перпендикулярного» рівня. Але не сильно. От після вказаних «перевищень вказаного рівня» - біль. Не пускає. Хруст відсутній геть. Як нерв/м‘язи.
Просто суолоби не боліли, я не знаю як це😭😭😭😭
Ответ дляЭмчЭндЭм
Анализы отличные
И при артрите были бы не такие анализы
Так а как именно болит ваша рука?
Где, когда?
Конкретнее
Какие суставы? Или не суставы вообще?
Горячее? Визуально больше?
Хруст есть?
При сгибании или в покое?
И при артрите были бы не такие анализы
Так а как именно болит ваша рука?
Где, когда?
Конкретнее
Какие суставы? Или не суставы вообще?
Горячее? Визуально больше?
Хруст есть?
При сгибании или в покое?
Згибання ні до чого взагалі. От не пускає підніти/відвести вбік руку;
Також не дає якщо я на боку лежу на «лікці»(голову підпираю) і зочу вмоститися зручніше, і спираюся на цю руку щоб же ж «моститися», то при опорі на руку/напруженні - боляче;
Якщо дитина покотилася і на краю спить, я от лежу поруч - ії просто тяну до себе, тоже больно. Плавно не можу, ривками тягну.
Розтягнути руку не можу, чи що. Не розумію сама толком же ж
ЭмчЭндЭм• 29 октября в 13:35
Ответ дляTeonaa
Ну это точно нужен травматолог
Не невролог! И не массажист!
Когда обследование пройдете и если нужен будет реабилитолог хороший я могу вам в Киеве порекомендовать специалиста
Ну это если что-то серьёзное будет.
Не невролог! И не массажист!
Ну это если что-то серьёзное будет.
Ответ дляЭмчЭндЭм
Анализы отличные
И при артрите были бы не такие анализы
Так а как именно болит ваша рука?
Где, когда?
Конкретнее
Какие суставы? Или не суставы вообще?
Горячее? Визуально больше?
Хруст есть?
При сгибании или в покое?
И при артрите были бы не такие анализы
Так а как именно болит ваша рука?
Где, когда?
Конкретнее
Какие суставы? Или не суставы вообще?
Горячее? Визуально больше?
Хруст есть?
При сгибании или в покое?
Візуально таке саме. Колір і темп звичайні
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ну это точно нужен травматолог
Не невролог! И не массажист!
Ну это если что-то серьёзное будет.
Не невролог! И не массажист!
Ну это если что-то серьёзное будет.
Це я могла потягнутт і травмувать сама типу?
Зараз я іду до безплатного свмейного. Буду це все розказувать. Подивимося як вона розбереться
ЭмчЭндЭм• 29 октября в 13:38
Ответ дляTeonaa
Просите направление к травматологу!