Шукаю трусики• 29 октября в 09:55
Лінзи. Надягла, але не задоволена результатом.
Вперше замовила собі лінзи.
Маю -2.5 обидва ока.
З лінзами справилась нормально. Тепер бачу вдалині добре, але при тепер в них нічого не бачу перед носом, навіть на відстані руки вже все пливе.
Це так і має бути? Чи щось не те у мене?
Дякую за допомогу.
Маю -2.5 обидва ока.
Дякую за допомогу.
Шукаю трусики
• 29 октября в 09:58
Ответ дляЦарівна Жабка
Лінзи повинен підібрати офтальмолог. Ви це самі робили?
Ні звичайно.
Київлінза, перевірка зору, рекомендували такі, як замовила
Любви вам!• 29 октября в 10:01
Ответ дляШукаю трусики
В окулярах своїх бачу добре і поруч і на відстані.
А окуляри з тою самою силою? Хоча лінзи мають бути трохи слабші окулярів, наскільки я знаю.
Те, що ви описуєте, буває при занадто сильних лінзах що в окулярах, що в к.лінзах
Аль де Барановна• 29 октября в 10:01
Ответ дляШукаю трусики
А скільки Вам років?
Я в лінзах більше 30 років, така проблема стала десь після 45, коли до міопїї приєдналася дальнозоркість
Шукаю трусики
• 29 октября в 10:02
Ответ дляАль де Барановна
А скільки Вам років?
Аль де Барановна• 29 октября в 10:04
Ответ дляШукаю трусики
Скоріш за все у Вас вже є дальнозоркість, я теж її тільки в лінзах відчуваю. Хоча краще перевіритись, можливо Вам просто ці лінзи не підійшли. А що за лінзи?
Шукаю трусики
• 29 октября в 10:04
Ответ дляЛюбви вам!
Да, окуляри теж2.5
Свисток ля-минор• 29 октября в 10:05
Ответ дляШукаю трусики
Ні звичайно.
я вас вітаю. вам лінзи підібралинеправильно. не в Київлінзі треба підбирати а у лікаря. отже,якщо у вас -2,5. то окуляри беруться -2,5,а лінщи -2,25. Це ази підбору лінз.
Свисток ля-минор• 29 октября в 10:05
я вас вітаю. вам лінзи підібрали неправильно. не в Київлінзі треба підбирати, а у лікаря. отже, якщо у вас зір -2,5. то окуляри беруться -2,5,а лінзи -2,25. Це ази підбору лінз.
дитина має -3,75. окуляри -3,75.лінзи -3,5.
я маю -1,5. лінзи -1,25
Кусюче сонечко• 29 октября в 10:06
Ответ дляШукаю трусики
Да, окуляри теж2.5
Ношу лінзи 20 років. У мене -6 лінзи, -6.5 окуляри. У лінзах бачу краще. Можливо вам краще спробувати трошки слабші
ПлакалаВАвто• 29 октября в 10:07
Ответ дляШукаю трусики
Мабуть вже пішли вікові зміни( астигматизм не ставили?
Свисток ля-минор• 29 октября в 10:07
Ответ дляШукаю трусики
вам лінзи підібрали неправильно! не можуть окуляри і лінзи бути з однаковим мінусом. Це це якийсь нонсенс. окуляри далі від очей,тому мінус більший. а лінза в оці,отже,лінзи беруть слабші на 0,25. Це ази азів.
Шукаю трусики
• 29 октября в 10:08
Ответ дляАль де Барановна
Так у мене вже років 20 короткозорість була, невже вона змінюється на дальню?
Лінзи, назву не пам´ятаю, є в чеку, але дома
Аль де Барановна• 29 октября в 10:08
Ответ дляСвисток ля-минор
я маю -1,5. лінзи -1,25
Я теж так думала, в мене мінус 7,5, а лінзи мінус 6.5. У доньки мінус 3, лінзи також -3, залежить від діоптрій, чим менше діоптрії, тим менше різниця.
Аль де Барановна• 29 октября в 10:09
Ответ дляСвисток ля-минор
Можуть, при малих діоптріях
Шукаю трусики
• 29 октября в 10:09
Ответ дляСвисток ля-минор
Дякую!
Аль де Барановна• 29 октября в 10:09
Ответ дляШукаю трусики
Так, з віком змінюється
Свисток ля-минор• 29 октября в 10:10
Ответ дляАль де Барановна
Можуть, при малих діоптріях
я маю малі діоптрії. Це нічого не міняє. є загальні правила і вони не змінюються. маю 40 років. -1,5. лінза -1,25. окуляри -1,5.
визначали в Л.Гузара ,3.Центр мікрохірургії ока. Там зразу сказала лінзи беруться на 0,25 меші. там цілий плакат висить по підбору лінз.
Шукаю трусики
• 29 октября в 10:10
Ответ дляСвисток ля-минор
я маю -1,5. лінзи -1,25
Тобто ви бачите чітко і далеко і близько однаково?
ХуАнита• 29 октября в 10:11
Ответ дляШукаю трусики
Змінюється, я в 45 це відчула. 20 років я носила звичайні лінзи, у мене -7,5. А 1,5 року тому їздила підбирати мультифокальні, там декілька зон для далі і для читання. І згодна з іншими, лінзи мають бути слабшими за окуляри.
Аль де Барановна• 29 октября в 10:11
Ответ дляСвисток ля-минор
Є пацієнт, під нього підбирають, немає правила що для всіх діоптрій 0.25, в мене різниця 1, я лінзи більше 30 років ношу
Шукаю трусики
• 29 октября в 10:12
Ответ дляСвисток ля-минор
Піду шукати правила. І міняти лінзи.
Дякую
Свисток ля-минор• 29 октября в 10:12
Ответ дляШукаю трусики
ні. я погано бачу зблизька
маю +1,5. лінзи +1,25
Шукаю трусики
• 29 октября в 10:13
Я вже засмутилася, подумала, що так і треба і всі таке відчувають з оком.
Аль де Барановна• 29 октября в 10:13
Ответ дляХуАнита
О, і як Вам в мультіфокальних? Бо подруга спробувала, не підійшло.
Свисток ля-минор• 29 октября в 10:14
Ответ дляШукаю трусики
ні. у лікаря підбираються окуляри. дає рецепт. лінзи беруться на 0,25 слабше .неважливо чи + чи -. але не Київлінзі безкоштовно,а в нормального лікаря. бо скупий платить двічі. ви витратились на лінзи ,і тепер їх викинути. а вони недешеві.
Аль де Барановна• 29 октября в 10:15
Ответ дляШукаю трусики
Після 40-45 практично всі
Аль де Барановна• 29 октября в 10:17
Ответ дляСвисток ля-минор
Лікар дає і на лінзи і на окуляри рецепт, просто потрібно сказати про це.
Якщо я при -7.5 візьму -7.25 це буде жесть. Не пишіть якщо не знаєте
Свисток ля-минор• 29 октября в 10:19
Ответ дляАль де Барановна
ні мені,ні доньці окремо не підбирали лінзи. ми брали обидві на 0,25 слабші за окуляри. але точно не такі як окуляри. лінзи мають бути слабші