Пацелуйнитуда• 29 октября в 12:42
Відчуваю, що не відповідаю займаній посаді. У кого був синдром самозванця?
Влаштувалась у починаючу компанію , яка утворилась с декількох людей.
Почали стрімко рости. Так стрімко, що зараз вже 300 людей персоналу.
Відчуваю, що роботи стає дедалі більше, і я знаю дуже мало на фоні інших людей.
Питань до роботи немає, але я постійно дивуюсь, як мені можуть надавати серйозні задачі.
Перші півроку вважала себе супер профі, але згодом почала дізнаватись про нові галузі, посади, багато людей звільняли після випробувального (не пройшли), багато хто йшов по своїй волі, і я зрозуміла, що надзвичайно дурна і недосвідчена.
Як боротись з цим?
Працюю вже півтора року. Такі почуття почались півроку тому, коли у моїх руках зʼявилась відповідальність за гроші. Великі. Сотні млн.
Як боротись з цим?
Мадам Тю-лю-лю• 29 октября в 12:44
В мене цей синдром десЯть років.
Попустило тоді коли зрозуміла що в абсолютній більшості випадків знаю готові відповіді краще за джпт..
Глас_Народа• 29 октября в 12:45
Вгомоніться. Раз Ви там - то Ви на своєму місці. Ніхто б на простофілю таку відповідальність не поклав би . Хоча треба дивитися-може, і поклав би, щоб повісити потім усіх собак. Слухайте серце
Сорока-ворона• 29 октября в 12:49
А скільки вам років? Весь час навчатись, відкривати нове для себе, розширювати бачення - норма
Швидкоруч• 29 октября в 12:50
Вероятно, вы не получаете признания ваших результатов. Отсюда и нет понимания вектора, кто я как профессионал, точно ли мною довольны? Вам надо инициировать 1-2-1 с вашим руководителем и получать фидбек. Это поможет вам расти профессионально и ваша самооценка будет улучшаться. А еще смотрите на тех, кто у вас как ролевая модель, часто оказывается что ничего необычного они не делают и вы можете не хуже.
Ну и еще. Каждый раз как что-то получается, записывайте в заметки. Будет список личных достижений, которые тоже будут поднимать вашу самооценку.
Ужгород• 29 октября в 12:50
Как вариант найдите курсы повышения квалификации, семинары
И продолжить к начальству и предлагайте что-то вас туда отправили
Это будет вас характеризовать очень хорошо
Зажуженная Жужжа• 29 октября в 12:51
Мат отв всегда давит.
Переключайтесь или начинайте новый проект хобби (свои).
Так легче и так вы устраните синдром. Тк там вы сама себе хозяйка.
А вообще у нас рчень токсичное общество.....нк просто очень.
И нарратив’ Акелла поомахнулся’ - просто база. Я сталкивпюсь даже дома
Милота• 29 октября в 12:52
Это не важно, знали ли вы сначала, как делать работу. Ведь всему можно научиться! Главное, что мозг работает как надо
Зажуженная Жужжа• 29 октября в 12:52
Ответ дляШвидкоруч
Обратная свчзь с ее рукководителем может тать плохой результат ;)
Зажуженная Жужжа• 29 октября в 12:53
Автор и посоушайте интевью с мавроди....кргда у него в комнате лежали миллионы и персонал мог туда зайти....
Столічна штучка• 29 октября в 13:00
З Вами все добре. Такі думки властиві людям з інтелектом вище середнього і відчуттям відповідальності. Більш простіші люди таким голову собі не забивають.
Пацелуйнитуда
• 29 октября в 13:04
Ответ дляШвидкоруч
Керівник задоволений мною більше, ніж на 100%. Завжди хвалить.
Як і генеральний
Швидкоруч• 29 октября в 13:06
Ответ дляПацелуйнитуда
Як і генеральний
Значит качество похвалы не воспринимается вами внутренне как похвала. Есь причины ваших сомнений в себе. Вам надо их понять.
Даю справку• 29 октября в 13:09
Ответ дляПацелуйнитуда
Як і генеральний
Можливо, фінансово ви недоотримуєте? Особливо, порівняно з іншими, ’ключовими бійцями’ (так каже наш директор, сприймаючи бухгалтерію виключно як обслугу).
Телепузик• 29 октября в 20:24
Ответ дляПацелуйнитуда
Як і генеральний
Клас! Як вам це вдалося? Ви проявляєте ініціативу на роботі? Чи просто сумлінно виконуєте доручення? Який ваш керівник? Як він ставить перед вами завдання?
Пацелуйнитуда
• 29 октября в 20:27
Ответ дляТелепузик
Не встигаю проявляти ініціативу, роботи так багато, що хоч би це виконати)
Проявляю тільки якщо це допомагає показати себе ще з кращого боку
Бере і ставить))