Идеальная оптимистка• 29 октября 2025
Після пілінгу з кислотами обличчя наче пече
Це нормальна реакція?
ДлинноНожка• 29 октября 2025
Зачем? Чтоб найти на свою голову покраснение и раздражение кожи и ходить как рак?)
Зайченя• 29 октября 2025
Если вы только вышли от косметолога и сразу печет лицо, значит пилинг плохо смыли и срочно нужно промыть лицо. У меня такое было, по факту получила ожог((
Ответ дляЗайченя
Разная реакция есть. Моя кожа реагирует на все покраснением, через пару процедур привыкает. Потом меняем препарат
Бюст Березуцкого• 19 ноября 2025
по перше, це вам має пояснити косметолог, а не ми, порадниці)) по друге мабуть так, суб´єктивно за моїм досвідом, печіння, шелушіння та почервоніння шкіри після пілінгу в мене було. Прибрати це, а точніше полегшити не приємний стан, мені допомогло регулярне нанесення крему Медік8 CALMWISE COLOUR CORRECT. Він нейтралізує почервоніння, але насамперед заспокоює і загоює шкіру.