Работать надо• Изменено 30 октября в 11:57
Дропшипінг,як додатковий заробіток
Добрий день,маю стабільну роботу ,але хочу спробувати торгівлю в інтернеті для додаткового доходу.Який напрямок обрати?постачальників купа,але на чому зупинитись?
сказочное_Бали• 30 октября в 12:00
Почніть з реєстрації підприємницької діяльності, а там може й передумаєте
Краля-Галя• 30 октября в 12:02
Додатковий?
Якщо ви хочете на цьому заробляти це забирає багато часу
Работать надо
• 30 октября в 12:02
Щоб реєструвати фоп,потрібно обрати напрямок,а я не знаю що
Работать надо
• 30 октября в 12:03
Ответ дляКраля-Галя
Додатковий?
Час маю,не можу визначитись чим торгувати.
Бла бла бла• 30 октября в 12:08
Ответ дляРаботать надо
Не поспішайте з фопом, зробите після першого успішного місяця. Заробити на цьому не так просто, як здається, ще й комісії сплатити треба.
Меломанка Маланка• 30 октября в 12:09
Ответ дляРаботать надо
можна обрати декілька кведів, їх може бути і 20 і більше. основний,
47.91 Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет
так само, кведи можна додавати вже в процесі роботи як ФОП
Забобонний фрукт• 30 октября в 12:21
Ответ длясказочное_Бали
Вчера в теме про светульку сказали можно не платить налоги, раз она не платит
Иванка Бур• 30 октября в 12:21
Ответ дляРаботать надо
Як будете збувати? Типу сайт блог в інсті та тік тоці? - це важливо. Або інші варіанти? Треба ринок дослідити, опитування всіляки. Що зараз, навіть у війну беруть постійно? І це не повинна бути туалетна бумага, бо ніхто її в інтернеті так не шукає, беруть вже давно в визначених місцях. Ось від цього і танцюйте
Рву и мечу• 30 октября в 12:23
З реєстрації ФОПа 2 група, ПРРО і договорів з укрпоштою і новою поштою
Работать надо
• 30 октября в 14:09
Ответ дляРву и мечу
Дропшипінг не потребує договорів з поштою,товар відправляє ж не посередник ,так само як оплату отримує постачальник
Работать надо
• 30 октября в 14:11
Я ж так розумію, що я розміщую товари постачальника ,отримую замовлення і передаю постачальнику.Моя при цьому різниця в ціні,хіба не так?то для чого тоді мені фоп,пррр і т д?
Крошка Енот• 30 октября в 16:32
Мама займається дропом більше 10 років. Зараз, каже, індустрія вмерла. Якби не здавала додатково квартиру, ледь зводила б кінці з кінцями
Бабайко• 30 октября в 19:25
Автор, никто вам не скажет, что ходовое, зачем людям конкуренты? Вы и правда такая наивная?
Вон вам уже выше написали, что сфера умерла и т.п.
Рву и мечу• 31 октября в 11:47
Ответ дляРаботать надо
Бо ви отримуєте дохід. Покупець оплачує вам.