Позаземний розум• 30 октября 2025
Из-за чего при весе 55 и росте 160 выглядит тело не худым?
Чарівна патика• 30 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
А как правильно питаться? Варёное только?
Про правильне харчування, то не до мене. По собі бачу, навіть при занадтій худобі,якщо вживати багато вуглеводів, то талії нема
ФФФФристайла• 30 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
Ну просто соотношение роста и веса как мне кажется нормальное.
Я вижу лишние кг. Но сиськи печально. И так висят а то вообще ужас будет
Та ні , у вас маленький ріст, за всіма індексами максимум 50 виглядають нормально. Вийняток - спортивне тіло , але це теж не ваш випадок
Позаземний розум
• 30 октября 2025
Ответ длявре_Динка
нормальне співвідношення це -110
Думаю 5 кг там много не изменит.
Позаземний розум
• 30 октября 2025
Ответ длявре_Динка
змінять. я сама 160 зросту і зараз 50 кг.. але спортивних 50 кг. то навіть 2 кг набряку роблять свою нехорошу справу
а у вам і спорт треба, і харчування збалансоване
Подскажите, как мне лучше питаться. ?
Пиу!Пиу!• 30 октября 2025
Ответ дляПлекаю думи
165 см и 54 кг тоже не худышка,стройной выгляжу при 50 кг
Жирна, от якби 40
Кусюче сонечко• 30 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
Вот так выглядит. Вес 55
Потому что это жир, а не мышцы
Відповів всім• 30 октября 2025
Нифига се. У меня при весе 60 кг и росте 176 тело выглядит не худым, а вы про 160 см пишите.
Ненька наша• 30 октября 2025
Ответ длявре_Динка
нормальне співвідношення це -110
Так, але я, наприклад, навіть при співвідношенні -115 не виглядаю стрункою. Мені здається, залежить від багатьох факторів.
Ответ дляНенька наша
звісно... може ви астенік
-110 це стандартно при якому вигляд має бути більш-менш. але якщо тіло запущене, дрябле то хоч -130 буде не ок
Едимнаморе• 30 октября 2025
Ответ дляФФФФристайла
Бо це велика вага для такого росту
Для кого? Для ребенка?
Позаземний розум
• 30 октября 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Потому что это жир, а не мышцы
И что мне делать? Спорт? Почему жир не ушел при похудении?
Відповів всім• 30 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
Думаю 5 кг там много не изменит.
5 кг очень многое меняет даже на моем высоком росте, а на вашем низком и подавно.
Котомафия• 30 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
Вот так выглядит. Вес 55
Бо ви прямокутник. Якщо б був пісочний годинник, то була б стройняшка.
Позаземний розум
• 30 октября 2025
Ответ длявре_Динка
тому що жиру у вас ще багато лишилось, і води
Спорт?
П´яна вишня• 30 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
Вот так выглядит. Вес 55
Тут траба спорт. Це брюзгле тіло, навіть якщо скмнете ще 4 кг, буде та сама картина. Обвисає тіло і його треба вже тримати спортом, а не скидати вагу.
Відповів всім• 30 октября 2025
Ответ длявре_Динка
таак. чим нижче зріст тим менше зайвих кг потрібно для того щоб бути помітними(
Да. Однозначно. И астеники / нормостеники по-разному выглядят. Я астеник, и даже -116 уже не делает меня стройняшкой, как раньше. Спорта почти нет, т.к. физически не выносливая.
ЛолитаНеРазлита• 30 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
а как вы худели?
П´яна вишня• 30 октября 2025
Ответ дляФФФФристайла
Так, бо я теж такого росту і мій максимум це 48
Ого, я при 48 буду просто дістрофаном. Я зараз 52 і реально худюща, ребра світяться.
Ответ дляВідповів всім
фізична висносливість це навичка. якщо будете займатися спортом то потороху вона буде у вас зʼявлятися. почніть навіть вдома... 5 хв, завтра трохи більше, і так кожен день трохи більше - і самі офігієте що за місяць ви вже зможете
Відповів всім• 30 октября 2025
Ответ длявре_Динка
Согласна. Спасибо за пинок, таки начну.
Оскорбляю всячески• 30 октября 2025
Так тут нет мышц. Вот и весь секрет
Я 155/52 и у меня нет вообще лишнего веса, но спорт регулярно