KROX@• 30 октября 2025

Замовили в мене з

Сайту олх товар, через олх доставку , покупець товар не забирає.
Що тоді далі?
Посилка повертається і я оплачую доставку туди і назад
Чи як ?
бибизяна• 30 октября 2025
Ничего не платите
Мамзелькіна• 30 октября 2025
Повернення автоматично безкоштовно
Свекруня• 30 октября 2025
Бо нічого таким хитро...м відправляти такою доставкою! Оплата на карту або самовивоз біля вашого будинку! Меньше все проблем буде від такої продаж і податкової в майбутньому!
Швидкоруч• 30 октября 2025
Ответ дляСвекруня
И продаж не будет
Свекруня• 30 октября 2025
Ответ дляШвидкоруч
И продаж не будет
На кожний товар є свій покупець! Диктує умови продавець! Не подобається шукайте іншого продавця. Питання є? Питань нема.
Швидкоруч• 30 октября 2025
Ответ дляСвекруня
На уникальный товар, возможно.
А так в подавляющем большинстве случаев нет проблемы найти тот же товар у другого продавца
Щебетуха• 30 октября 2025
Если не забирает или отказался, то посылка вернётся к вам абсолютно бесплатно на тоже отделение, с которого отправляли.
автор KROX@ • 30 октября 2025
Ответ дляСвекруня
Та ви співачка )
автор KROX@ • 30 октября 2025
Ответ дляЩебетуха
Спасибо
Свекруня• 30 октября 2025
Ответ дляШвидкоруч
На уникальный товар, возможно.
Ну если не устраивают условия продажи данного продавца, то пожалуйста. Всем в итоге легче будет и не будет таких тем
Швидкоруч• 30 октября 2025
Ответ дляСвекруня
Как и продаж)
Свекруня• 30 октября 2025
Ответ дляШвидкоруч
Как и продаж)
Ну тогда отправляйте все и исполняйте все капризы))) и желательно отправку делайте за свой счёт. Аби купили
Швидкоруч• 30 октября 2025
Ответ дляСвекруня
А вы продолжайте хамить клиентам и сидеть со свои товаром)
Фиона Шрековна• 30 октября 2025
Ответ дляСвекруня
Податкова вже і на виїзді працює. Читала пост чоловіка, який кепку свою продавав. Зустрівся в метро, а йому постанову вручили на штраф.
Попереднь була переписка, питали, чи є оплата на абан.
Фиона Шрековна• 30 октября 2025
Ответ дляСвекруня
Я з Вами згодна, але лосі все одно лізуть, ставляють свої умови і дуже дивуються, що умови роботи продавця, які вказані на сайті, дійсні. Реально багато часу витрачаю на таких ідіотів, просто щоб від них відмахнутися. І чомусь всі мені намагаються донести, що так в мене не буде покупців, а я тільки прошу, щоб вони до мене в клієнтии не набивалися.
мистерЛяпсус• 30 октября 2025
Ответ дляСвекруня
Ви молодець
Так і працюйте далі
Orisana• 30 октября 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Я помню эту ’новость’, У этого продавца был большой ассортимент однотипного товара, а не просто кепочка бу
Свекруня• 30 октября 2025
Ответ дляШвидкоруч
Не переживайте таким как вы я нечего не отправлю и не продам!
Свекруня• 30 октября 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Ну ось тільки що з таким лосем спілкувалася... Роз´ясню йому як можна купити. А він мені всеодно пів суми зараз на карту а на нп ви дасте свої карту і я при отриманні заплачу ще пів суми і нп вам зразу відправить 5 раз йому пояснювала а він всеодно свою лінію гне