KROX@• 30 октября в 19:18

Замовили в мене з

Сайту олх товар, через олх доставку , покупець товар не забирає.
Що тоді далі?
Посилка повертається і я оплачую доставку туди і назад
Чи як ?
бибизяна• 30 октября в 19:19
Ничего не платите
Мамзелькіна• 30 октября в 19:21
Повернення автоматично безкоштовно
Свекруня• 30 октября в 19:27
Бо нічого таким хитро...м відправляти такою доставкою! Оплата на карту або самовивоз біля вашого будинку! Меньше все проблем буде від такої продаж і податкової в майбутньому!
Швидкоруч• 30 октября в 19:28
Ответ дляСвекруня
И продаж не будет
Свекруня• 30 октября в 19:30
Ответ дляШвидкоруч
И продаж не будет
На кожний товар є свій покупець! Диктує умови продавець! Не подобається шукайте іншого продавця. Питання є? Питань нема.
Швидкоруч• 30 октября в 19:31
Ответ дляСвекруня
На уникальный товар, возможно.
А так в подавляющем большинстве случаев нет проблемы найти тот же товар у другого продавца
Щебетуха• 30 октября в 19:31
Если не забирает или отказался, то посылка вернётся к вам абсолютно бесплатно на тоже отделение, с которого отправляли.
автор KROX@ • 30 октября в 19:32
Ответ дляСвекруня
Та ви співачка )
автор KROX@ • 30 октября в 19:32
Ответ дляЩебетуха
Спасибо
Свекруня• 30 октября в 19:34
Ответ дляШвидкоруч
На уникальный товар, возможно.
Ну если не устраивают условия продажи данного продавца, то пожалуйста. Всем в итоге легче будет и не будет таких тем
Швидкоруч• 30 октября в 19:35
Ответ дляСвекруня
Как и продаж)
Свекруня• 30 октября в 19:38
Ответ дляШвидкоруч
Как и продаж)
Ну тогда отправляйте все и исполняйте все капризы))) и желательно отправку делайте за свой счёт. Аби купили
Швидкоруч• 30 октября в 19:39
Ответ дляСвекруня
А вы продолжайте хамить клиентам и сидеть со свои товаром)
Фиона Шрековна• 30 октября в 19:45
Ответ дляСвекруня
Податкова вже і на виїзді працює. Читала пост чоловіка, який кепку свою продавав. Зустрівся в метро, а йому постанову вручили на штраф.
Попереднь була переписка, питали, чи є оплата на абан.
Фиона Шрековна• 30 октября в 19:49
Ответ дляСвекруня
Я з Вами згодна, але лосі все одно лізуть, ставляють свої умови і дуже дивуються, що умови роботи продавця, які вказані на сайті, дійсні. Реально багато часу витрачаю на таких ідіотів, просто щоб від них відмахнутися. І чомусь всі мені намагаються донести, що так в мене не буде покупців, а я тільки прошу, щоб вони до мене в клієнтии не набивалися.
мистерЛяпсус• 30 октября в 19:55
Ответ дляСвекруня
Ви молодець
Так і працюйте далі
Orisana• 30 октября в 20:02
Ответ дляФиона Шрековна
Я помню эту ’новость’, У этого продавца был большой ассортимент однотипного товара, а не просто кепочка бу
Свекруня• 30 октября в 20:07
Ответ дляШвидкоруч
Не переживайте таким как вы я нечего не отправлю и не продам!
Свекруня• 30 октября в 20:10
Ответ дляФиона Шрековна
Ну ось тільки що з таким лосем спілкувалася... Роз´ясню йому як можна купити. А він мені всеодно пів суми зараз на карту а на нп ви дасте свої карту і я при отриманні заплачу ще пів суми і нп вам зразу відправить 5 раз йому пояснювала а він всеодно свою лінію гне