Ща как дам• 30 октября 2025

В яких аптеках Києва вам продають рецептурні ліки без рецепту?

Намагалась купити Озельтамівір, і навіть його не хотіли продавати, хоча це просто противірусне( оці мені реформи «як в Європі»! Зла не вистачає!
Золота орда• 30 октября 2025
Ответ дляЩа как дам
Це сексизм. Однозначно.
я хз ))) рецепт в нас є ,ліки дитині ,а не мені (щоб я якось не так поводилась чи виглядала ) просто буває рецепт в одного з нас а купити треба іншому і виходить що берем так ,або кіт з´їв його (це теж було)
Золота орда• 30 октября 2025
Ответ дляЩа как дам
Правда? І навіть антибіотики? Ви пробували?
навіть ад ,нейролептики і нормотоніки ))))або вони ж на нову пошту і теж без проблем.Ми так батькам в село замовляємо все
автор Ща как дам • 30 октября 2025
Ответ дляЗолота орда
Та ви з рецептом. Вам курʼєр все віддасть і так. А може то вони типу під камерами у себе в аптеках бояться продавати? А курʼєру пофіг, йому головне замовлення віддати?
Золота орда• 30 октября 2025
Ответ дляЩа как дам
кур´єр не питав рецепт і ми так замовляємо ,коли рецепта нема .Йому пофіг
автор Ща как дам • 30 октября 2025
Ответ дляЗолота орда
От ніфіга, я спробувала. Дивіться. Як ви це робили - не знаю.
Золота орда• 30 октября 2025
Ответ дляЩа как дам
нам так писало тільки коли препарат має зберігатись особливо якось ((( ще є ліки 24 чи якось так
Золота орда• 30 октября 2025
перевірила ад і Озельтамівір замовити можна,а антибіотики вже ні
автор Ща как дам • 30 октября 2025
Ответ дляЗолота орда
Покращання! Покращання!
Золота орда• 30 октября 2025
Ответ дляЩа как дам
Покращання! Покращання!
та я просто в аптеці брала місяць тому собі антибіотик ,єдине що фармацевт запитала чи мені виписали їх чи самолікування і щоб я знала як точно приймати їх
Золота орда• 30 октября 2025
Ответ дляЩа как дам
Покращання! Покращання!
ліки 24 спробуйте ,там наче проходить
автор Ща как дам • 30 октября 2025
Ответ дляЗолота орда
ліки 24 спробуйте ,там наче проходить
Дякую, уже пробую. Націночка у них, звісно, дай Боже… але жити захочеш - не так розкорячишся
В рот не ложи• 30 октября 2025
Я врач. Хотите, выпишу рецепт.
100pudov• 30 октября 2025
Ответ дляЩа как дам
От всі тут про таке розказують, це яка міська легенда? Де таке буває? Хоч район назвіть
Мне врач вообще говорила что во время войны обязаны без рецепта все продавать, а если будут отказываться надо угрожать что будете жаловаться
Донька подруги• 31 октября 2025
Ответ дляЩа как дам
Я в центрі купляла і антибіотик, і антидепресант. Але у мене вибору нема, бо не в Україні живу і отримати по рецепту і вчасно - mission impossible
Fansi• 02 ноября 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Я врач. Хотите, выпишу рецепт.
Здраствуйте можете выписать пожалуйста? Отблагодарю вас!