Кокосиха• 30 октября в 23:05

В юності у вас був ментор( наставник, наставниця)?

Всі ми розуміємо, що діти ідуть в самостійне життя, працювати, вчитися. І от хто вам допомагав в життєвих питаннях? Батьки, родичі? Всі хто з моїх знайомих пробилися в житті мали таких людей. Які їм говорили як з фінансами розпоряджатися, куди краще йти працювати і т. Д . Давали хороші поради. Як у вас було?
Дівчина Гілмор• 30 октября в 23:06
Тілівізор, всі були весь час на роботах. Добре, що почали показувати нормальні серіали про підлітків, там і надивилася багато
Помеха справа• 30 октября в 23:07
У меня сейчас есть ментор
Мне 40, но я в другой стране и тут менторы помогают адаптироваться
Дают советы, разъясняют законы
Нашли в капусте• 30 октября в 23:07
Не было, сама карабкалась. Мать в моей жизни не принимала участия со старшей школы, других близких родственников не было
Мама Чели• 30 октября в 23:07
У меня это больше с личными отношениями
В школе была женщина
Она нас девочек очень поддерживала
И ещё сестра двоюродная старшая

А с бизнесом всё сама
автор Кокосиха • 30 октября в 23:10
Ответ дляНашли в капусте
Я теж. Як сліпе кошеня. На своїх помилках. От такий і результат , ніякий так сказати. Я напівсирота, мати померла, батько участі майже не приймав. Поїхала в Київ вчитися і настав треш. Не знала як навіть грошима розпоряджатися бо мені їх ніколи не давали. Жила на стипендію, бідувала, потім після пар працювала. Захворіла в гуртожитку, навіть не знала що робити. Йшла до вахтерів питала, куди йди в яку лікарню. Жах просто...
автор Кокосиха • 30 октября в 23:10
Ответ дляНашли в капусте
І який результат?
автор Кокосиха • 30 октября в 23:12
Елементарно ніхто не говорив що договори різні треба вичитувати. З банком теж з цими кредитками ніхто не вчив. Просто теля була і все. Нічого не знала. Так обідно що не було до кого звернутися і навіть спитати
Мая твая не панимать• 30 октября в 23:40
Мне родители стали такими людьми.
Руда ліса• 30 октября в 23:44
У меня есть я. Так было и так будет. Только я дам себе самый лучший совет, не позавидую и не предам.
автор Кокосиха • 30 октября в 23:46
Ответ дляРуда ліса
В 17-18 років.я мала на увазі. От як ви були без порад старших?
Руда ліса• 30 октября в 23:49
Ответ дляКокосиха
Меня выгнали из дома в 17 лет
Пришлось рано повзрослеть
Мне тяжелее без крыши над головой было, чем без советов старших
автор Кокосиха • 30 октября в 23:53
Ответ дляРуда ліса
Меня выгнали из дома в 17 лет
Пришлось рано повзрослеть
Я така сама. Криша над головою був гуртожиток.
лаМпочка• 31 октября в 09:00
Своего ума хватало.
18 мнеУЖЕ• 31 октября в 09:56
Все советы, которые мне давали родители, полная дичь. Намного больше помогает думать своей головой и не просить советы)))