ХикориДикори• 31 октября в 12:44
Квартиранти залишили ..не знаю навіть як назвати. Я в шоці
Кухню 2 роки як поставили. Рік мама жила, рік квартиранти. Подивіться на столешню. В ванній - немає дзеркала. Викинули ніжки від столу. Сьояв розібраний письмовий стіл. Ніжок нема. Срач само собою. Замок на вхідних дверях погано працює. Трубку , ясно, не беруть.
Чи реально мені знайти їх або їх нових орендодавців? По-перше щоб якось «знайти» їх, по-друге - може людей застерегти.
ХикориДикори
• 31 октября в 13:11
Ответ дляМайструю крила
серьезно? возле мойки и яким чином размокла? видимо потому, что там часто вода попадала)
22 роки служиоа стара кухня. Нам.
Рік - оцим уйобкам
Судіть самі🤷♀️ на всіх кухнях вона. В усіх людей. Вони що, щороку ремонти роблять?
Рік - оцим уйобкам
Мишка-шалунишка• 31 октября в 13:11
Ответ дляХикориДикори
22 роки служиоа стара кухня. Нам.
Рік - оцим уйобкам
Так, а фото до будет?
ХикориДикори
• 31 октября в 13:11
Ответ дляКоролева спама
Вода имеет свойство течь.
Откуда тєчь? Якщо поломка і десь щось «прлтікає», то що, сидіти склавши руки? Може ще чекати поки сусідів заллєм?
Злюсь до кипіння• 31 октября в 13:12
Ответ дляМишка-шалунишка
А 80% процентов сдающих рассказывают сказки, оно же было хорошее, всего 20 лет назад купили.
Я не розказую сказкі, я поселила людей 2 тижні тому, в мене диван коштує 1000$ приходжу дивлюсь подушка від дивану на підлозі, питаю що це? Собачка на ній спить. Ну ви не оху….ли з вашою собачкою?
ХикориДикори
• 31 октября в 13:12
Ответ дляЗалатавая
Моей больше 10 было и она не такая страшная((
Моїй попередній 22 роки було.
Залатавая• 31 октября в 13:13
Ответ дляХикориДикори
Ну бачете. Нада «харошу» куплять. Щоб квартиранти могли заливати 24/7. А поставив дешеву, сам винуватий
Автор,у меня обычная дешёвая столешница прослужила лет 10.Но когда вылетели окна,то на кухне было сыро,она как-то просела+ возле раковины под краном набухать стала.Сверху без трещин,просто материал внутри набрал влагу.Вот кусок старой столешницы,она не дорогая.То люди свиньи просто
ХикориДикори
• 31 октября в 13:13
Ответ дляНетутешня
Кухню 2 роки як поставили.
такие кухни были в 1998 году) шо вы тут заливатете автор
Я помню як без світла 4 дні сиділи. Під юсб-лампою на кухні робили новорічні прикраси по вечорах. На старій кухні. Тобто 2023 ще стара була 100%
Майструю крила• 31 октября в 13:13
Ответ дляХикориДикори
22 роки служиоа стара кухня. Нам.
Рік - оцим уйобкам
Старая кухня видимо была сделана из качественных материалов. И такие дешманские столешницы далеко не у всех, себе люди делают нормальные, качественные.. ну и следят за ними как за своими)
Однозначно• 31 октября в 13:14
дивлюся я на вашу ’нову’ кухню і така в мене ностальгія за дитинством. а мені, на секундочку - 47 років
Пес Патрон• 31 октября в 13:14
Ответ дляМишка-шалунишка
А что мешает снять квартиру , которая новострой и первая аренда?
Майструю крила• 31 октября в 13:14
Ответ дляХикориДикори
слушайте, ну вы моете руки и тем более посуду и у вас все идеально сухо вокруг? не верю!
ХикориДикори
• 31 октября в 13:14
Ответ дляЭкспертиза
Зеркало скорее всего разбили( про ножки от стола не поняла) они открутили ножки от стола, а стол как тогда функционировал? Они на полу ели?
Письмовий стіл. З кімнати. Вони його розібрали видно, бо не користувалися. Столешня є, тумба є. Ніжок нема
ХикориДикори
• 31 октября в 13:15
Ответ дляВсе возможно
То значить, просто не віддаєте залог. Сподіваюся, його вистачить на столешню та дзеркало. А навіщо стояв розібраний стіл?
Ну мебльовано було так. В малій кімнаті диван, шафа і письмовий стіл. Вони самі вже його розібрали
Пес Патрон• 31 октября в 13:16
Ответ дляМайструю крила
У у вас после этого вода по всей столешницей?
Заздрість то погано• 31 октября в 13:16
Ответ дляПес Патрон
В большинстве такого жилье звуки ремонта от соседей
ХикориДикори
• 31 октября в 13:17
Ответ дляПес Патрон
А зеркало у них тоже от влаги треснула и испарилось? Вместе с ножкой стола?
Мені кажеться, вони не дуже хороші «благонадійні» люди
Таке врадення що у них скандали були. Билися зеркала, літали мебоі; вона його «не пускала» додому, він вишибав двері вхідні ногами
Майструю крила• 31 октября в 13:17
Ответ дляПес Патрон
поверьте, гавняному материалу достаточно будет брызг от мытья... и да, воды хватает.. не думаю, что у всех все прям сухо-сухо...
ХикориДикори
• 31 октября в 13:18
Ответ дляМишка-шалунишка
Даже если бы они взяли трубку, что вы хотите то? Залог забрали и все, найдете их и что дальше))?
Так згадають за залог, будуть нерви мотати
Залатавая• 31 октября в 13:19
Ответ дляХикориДикори
Моїй попередній 22 роки було.
Вот сюда может вода попасть и она разбухнет,а у вас явная трещина от удара
Все возможно• 31 октября в 13:19
Ответ дляХикориДикори
Тоді зрозуміло. Просто іноді господарі полюбляють просто непотріб зберігати, бо більше немає де. Але у вашому випадку, не цей варіант. Скоріше за все, вирішили, що раз напортачили, то завдатку їм не бачити, так хоч більше шкоди зроблять. Ніжки можна зробити окремо, дешевше буде, ніж весь стіл, можна у виробника спробувати замовити.
І так, столешню таки роздовбали. В мене теж з дешевого матеріалу - все гаразд, то якісь неадекватні повідписувалися.
Куратор дебошей• 31 октября в 13:20
Ответ дляХикориДикори
Якісь хворі. Що вз столешнею можна було робити? Щоб за рік так …
в мене така сама фігня зі столешкою, але не повною, а шматочок був збоку від мийки, я теж не розумію, що можна було робити щоб вона так розмокла
Білий Лосик• 31 октября в 13:20
Ответ дляПасти Ла
Така якість
ви ж, мабуть, найдешевшу обрали.
В мене дешева столешня 11-й рік служить. Але в дикунів звичайно стільки б не прослужила...
Автор, під оренду саме дешеве краще не ставити, бо квартиранте чуже не бережуть взагалі, користуються як вандали. Так що з залогу купіть кращу стільницю
Залатавая• 31 октября в 13:20
Ответ дляХикориДикори
Посчитайте убытки и пошлите на хер.
БЦАшка• 31 октября в 13:21
Не розумію, чого так всі захищають квартирантів. Воні ж до такого довели. По-людські, по-нормальному - ти бачиш, що починається щось з цим столом, набираєш хазяйку і кажеш - ’Марія Іванівна, тут щось зі столом, прийдіть подивіться, щоб не стало гірше’. Але ж легше занедбати вкінець та збігти.
Куратор дебошей• 31 октября в 13:21
Ответ дляКарамбулкул
Про остальное не скажу, а что со столешницей, из чего она? Ощущение, что она разбухла от влаги
так це зрозуміло, але що з нею робили? в мене вдома така сама простенька, їй вже 5 років й нічого не розбухає, хоча в мене й діти, то поливають знатно, але так щоб аж розшарування пішло то не знаю, купати її хіба
Куратор дебошей• 31 октября в 13:21
Ответ дляТвоя подружайка
Так а они причём? Дешёвая столешница ДСП разбухла от влаги.
ну не мокне вона! в мене така сама вдома, все з нею добре
Мрію про пончик• 31 октября в 13:22
Ответ дляХикориДикори
новую купить , что еще
Стервочка• 31 октября в 13:22
селяви орендаторская...зато тут куча нытья к требованиям к квартирантам, больших залогов и постоянного контроля )))
Пес Патрон• 31 октября в 13:24
Ответ дляЗаздрість то погано
И поэтому берут бабушатник? Верю
ХикориДикори
• 31 октября в 13:24
Ответ дляСвета С Приветом
Мы с мужем тоже мстим арендодателям за высокую плату. Муж даже нагадил на диван и подтерся
А нашо ви знімаєте за високу для вас плату?