Зубачистка• Изменено 23 октября в 07:59
Треба переклеїти обої. Сама не вмію, майстри не хочуть
Прозвонювала, кажуть що беруть об´єкти на яких можна заробити. Мені треба поклеїти обої на кухні 6.3. кв.м і коридор 6.2. кв м. , житло під оренду. Обої здерла і сижу і не знаю, що його робити, допомогти нема кому( Мені треба переїджати і нема часу, ще блін вчора с 8 до 21 було світло 1 годину.
Можливо у вас є такий майстер? Київ
Тримбулька• 23 октября в 08:01
там ничего сложного.посмотрите на ютубе.Лучше ,конечно,вдвоем это делать.Мы с сестрой еще в школе сами клеили в своей комнате.За такой объем вряд ли кто возьмется из профи
Зубачистка
• 23 октября в 08:01
Ответ дляАнонім Перший
На кабанчику може розмістіть обʼяву?
А яку ціну пропонувати? Мені професійно не треба, вирівнювати стіні, шпаклівка, шпалери.
Накладні мюслі• 23 октября в 08:01
на лохе муж на час или кабанчике, даже есть обьявления поклею обои
Точная копия плова• 23 октября в 08:01
На Кабанчику.
Серйозні майстри за таке не візьмуться в Києві.
Це і 5 років назад було проблемою.
Особливо покласти плитку.
У них супермаркети по 1000 м.
8 м.їм нецікаво.
Та і мало зараз таких майстрів по зрозумілій причині(
Мені на одній з квартир взагалі жінка клеїла шпалери з Кабанчика.
Все ок
Це і 5 років назад було проблемою.
Особливо покласти плитку.
У них супермаркети по 1000 м.
8 м.їм нецікаво.
Все ок
Зубачистка
• 23 октября в 08:04
Ответ дляТримбулька
А грунтовка обов´язкова? В квартирі +16, чи просозне вона? Переживаю, що я як поклею, то все відпаде))
Донька подруги• 23 октября в 08:04
Я делала мокрые обои на даче сама.
Руки из ж, но получилось хорошо. Уже 3 года прошло, дача зимой без отопления, с обоями все норм.
18 метров комната, потолки 2,5, заняло 2 дня без напряга, даже понравилось.
Тримбулька• 23 октября в 08:05
Ответ дляЗубачистка
сейчас да,холодно,пойдет пузырями( Мы без грунтовки тогда клеили,даже на клейстер))) Но сейчас много новых матералов. Посмотрите ролики,там девочки вообще крутые ремонты сами делают.Мы на самом деле на многое способны,если не опускать руки.У нас из инструментов были только тряпки и ножницы).И обои без рисунка
Зубачистка
• 23 октября в 08:08
Ответ дляТримбулька
Дякую. Зараз такий стан, близький до зриву. Треба щось попити заспокійливе і включити голову
Холодная каша• 23 октября в 08:10
Ответ дляЗубачистка
Це ви з вирівнюванням хочете на 12 кв?
Заліковий троль• 23 октября в 08:12
Ответ дляЗубачистка
Автор, моя подруга когда-то нашла 2-х таких работниц в ЖЭКе. Сама из другой страны приехала на период продажи квартиры, нужно было жилье подлатать после квартирантов.
Еще в городском/районном/домовом чате можно поспрашивать
Горлаю зрання• 23 октября в 08:12
У нас в місцевий районних групах знаходили так майстрів, якщо хто поряд живе то може зголоситься
неДоЖиру• 23 октября в 08:12
Ответ дляЗубачистка
подругу зовите и справитесь
Зубачистка
• 23 октября в 08:13
Ответ дляХолодная каша
Це ви з вирівнюванням хочете на 12 кв?
Просто поклеїти. А майстри тільки професійно роблять, поэтапно. Мені це дорого і навіть не для себе
Холодная каша• 23 октября в 08:13
Ответ дляЗубачистка
Який район?
Які шпалери?
Зубачистка
• 23 октября в 08:15
Ответ дляХолодная каша
Який район?
Які шпалери?
Борщагівка. Шпалери не знаю які, в кухню напевно миючі, в коридор якісь рельєфні, щоб нерівності скрити
Холодная каша• 23 октября в 08:16
Ответ дляЗубачистка
Тоді вибачте, локація не підходить
Кудрі кручу сама• 23 октября в 08:21
Ответ дляЗубачистка
Поясню чому. Спочатку усі так кажуть ’та мені професійно не треба’, а потім потік претензій і негативні відгуки
Кудрі кручу сама• 23 октября в 08:23
Ответ дляЗубачистка
Якщо ви ще не купили шпалери, подивіться у бік самоклеючихся, їх можна поклеїти самостійно
Первая ласточка инфляции• 23 октября в 08:28
Ответ дляЗубачистка
Думаю тут якщо попросити хтось з порадниць вам допоможе за оплату
Анонім Перший• 23 октября в 08:28
Ответ дляЗубачистка
Хз яка ціна
ПАЦАНКА О• 23 октября в 08:28
Всю жизнь советские люди клеили сами обои и линолеум сами клали
У вас стремянка есть или стол устойчивый?
Простецкая• 23 октября в 08:30
Мені робила майстриня з Кабанчика малесеньку спальню на 12м, можу дати її контакти
Біле пальто• 23 октября в 08:30
Ответ дляКудрі кручу сама
100%
Черный Ловелас• 23 октября в 08:32
Пока холодно, сыро и нет отопления лучше не проводить этот ваш ремонт. А если еще и без света то все будет косо криво оно вам надо.
Гл. Амурная• 23 октября в 08:35
Ответ дляЗубачистка
Если нет отопления то лучше его дождаться. Или ставить обогреватели. Клеить вообще не сложно. Потолок если то нужен второй человек. Как клеить-найдете видео в ютубе. Обои на флизилиене берите и клей хороший.
Прогрунтовать очень желательно. Как минимум пыль и мусор уберете
Вчителька з мікрорайону• 23 октября в 08:36
Ми ледь на 3к кв знайшли майстрів, всі хочуть багато роботи і робити весь об´єкт.
А вам -дивіться прліки на ютуб та клейте самі, шо ж робить
КоролеВешна• 23 октября в 08:38
Ответ дляУпругая попка
Може зафарбувати валіком?
Если там неровности на стене то все повылазит
Колупалочка• 23 октября в 08:42
Ответ дляЗубачистка
Ідіть на обойку, там купа людей з табличками ’ремонт’.
Наш майстер забухав страшно, а я в пологовому. Мама з чоловіком пішли на обойку, найняли якусь пару і вони до моєї виписки все чітко зробили.