ХикориДикори• 31 октября в 12:44

Квартиранти залишили ..не знаю навіть як назвати. Я в шоці

Кухню 2 роки як поставили. Рік мама жила, рік квартиранти. Подивіться на столешню. В ванній - немає дзеркала. Викинули ніжки від столу. Сьояв розібраний письмовий стіл. Ніжок нема. Срач само собою. Замок на вхідних дверях погано працює. Трубку , ясно, не беруть.
Чи реально мені знайти їх або їх нових орендодавців? По-перше щоб якось «знайти» їх, по-друге - може людей застерегти.
автор ХикориДикори • 31 октября в 13:44
Ответ дляПес Патрон
Речь шла не о вашей квартире
А боже😅
Бриджит_Фрикандо• 31 октября в 13:44
Ответ дляАдминко
Это надо было сначала раздолбать её, чтоб вода внутрь попала, чтоб так разбухло. Там же покрытие сверху специально.
Ничего раздалбывать не надо, если изначально материал дешевка. У нас тоже так правда не за год. И когда уезжать будем ничего не буду менять.
автор ХикориДикори • 31 октября в 13:45
Ответ дляПес Патрон
Речь шла не о вашей квартире
Ну все одно. Пишуть багато таким тоном якимось. Наче нада лише дорого-богать робити.
Мама винайняла тоже житло, вона і кіт. Все як було так і лишилося. Ніде жодної тріщинки
Бриджит_Фрикандо• 31 октября в 13:46
Ответ дляХикориДикори
А, поняла. Тобто час експлуатаціі кухонь у нас - рік
Мабуть треба сушити «речі» просто не ра ній? Є сушка, є в решті рршт рушник, витерти посуд і скласти. А не мить і 24/7 щось стікає на столешню.
Это у вашей кухни год.
Білий Лосик• 31 октября в 13:46
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Вы тоже снимаете?
Бриджит_Фрикандо• 31 октября в 13:46
Ответ дляБілий Лосик
Вы тоже снимаете?
Да
ТрамвайGirl• 31 октября в 13:47
Ответ дляХикориДикори
Так. А що, не можна? Кухню купили готову. Стару тоже продали, цю поставили. Сама кухня нова була. Ціла і свіжа, рік б/у перед ними.
Ну да, квартирантам можно и из говна налепить, а потом удивляться, чтио оно разлезлось через 2 года.
Білий Лосик• 31 октября в 13:47
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Да
Понятно. Готовьтесь к т тому, что хозяин вычтет из залога. Потому что при бережном отношении столешница даже самая дешевая не разбухает. Разве что у варваров
Бриджит_Фрикандо• 31 октября в 13:48
Ответ дляБілий Лосик
Так в том то и дело что я очень аккуратная с вещами.
автор ХикориДикори • 31 октября в 13:49
Ответ дляТрамвайGirl
Там кухня середнього як мінімум сигменту. Нормальна. Не з епіцентра. Не «готова».
ТрамвайGirl• 31 октября в 13:49
Ответ дляХикориДикори
І який механізм?
Є вірогідність, що вони орендували чергову кв в цьому ж районі, бо я знаю що їм тут ок, роботи поруч ітд
Вы ищете их, чтобы вернуть им залог?
автор ХикориДикори • 31 октября в 13:50
Ответ дляТрамвайGirl
Вы ищете их, чтобы вернуть им залог?
Хочу новим хазяївам показати це все. І ножки від стола спитать ДЕ блін
автор ХикориДикори • 31 октября в 13:50
Ответ дляТрамвайGirl
Сдали те, в чому самі жили.
автор ХикориДикори • 31 октября в 13:51
Ответ дляТрамвайGirl
Свині просто
ТрамвайGirl• 31 октября в 13:51
Ответ дляХикориДикори
Надеюсь, их хоть не ваша мама выкинула, а теперь стрелки на квартирантов перевела?
ТрамвайGirl• 31 октября в 13:51
Ответ дляХикориДикори
Сдали те, в чому самі жили.
Ну так оно бы и у вас разлезлось бы.
тогда б вы были бы свиньи? или мама ваша?
Білий Лосик• 31 октября в 13:52
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Хм, любопытно. У меня дешевые фабричные столешницы из ДСП в трех квартирах - своей, маминой и под аренду. Даже самая старая в прекрасном состоянии, ничего не разбухло.
Бриджит_Фрикандо• 31 октября в 13:52
Ответ дляПес Патрон
У меня кухне 20 лет, бюджетная. Такого , как на фото , нет. Это что надо делать, что б размокла вся, а не только возле мойки
20 лет назад качество было совсем другое
Пес Патрон• 31 октября в 13:53
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Да обычный мдф. Вы ещё напишите про советское качество
Сунуся в чужі справи• 31 октября в 13:54
Тю, а тут же так розписують, що орендатори мають право і замки міняти і хазяйку не пускати без своєї присутності, навіть коли газ прийшли ремонтувати
Буде наукам усім власникам
ТрамвайGirl• 31 октября в 13:54
Ответ дляПес Патрон
Верю. Только оно не за ночь таким стало. Если где-то начались проблемы, то почему не поставили в известность хозяйку и не попросили устранить?
Опять же, как там год жила мама автора и все осталось целое? Думаете, она год кран не открывала?
Так может мама и уграла ту кухню, а потом сдала и свалила всё на квартирантов.
Бриджит_Фрикандо• 31 октября в 13:57
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Я не розказую сказкі, я поселила людей 2 тижні тому, в мене диван коштує 1000$ приходжу дивлюсь подушка від дивану на підлозі, питаю що це? Собачка на ній спить. Ну ви не оху….ли з вашою собачкою?
Ну так это вы 1000 отдали, а им то что. Им нужна была лежанка.
Сунуся в чужі справи• 31 октября в 13:58
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Ну я є в ріелторських розсилках в вайбері, тг, є в групі « чорний список орендарів» я б їх швидко знайшла по розсилці.
Можна посилання на них?
А я нівроку• 31 октября в 13:58
Ну, так треба було якусь клейонку постелити і попередити людей, що дешеві матеріали, від вологи зіпсується...
Заздрість то погано• 31 октября в 13:59
Ответ дляБілий Лосик
Неправильно установленная столешница, даже качественная и у самых аккуратных людей может разбухнуть
Злюсь до кипіння• 31 октября в 14:00
Ответ дляСунуся в чужі справи
Можна посилання на них?
Для чого ?
Сунуся в чужі справи• 31 октября в 14:01
Ответ дляХикориДикори
Ну механізми я насправді знаю, що дорогі. Матеріал столешні хз.
Вода там «стояти» не повинна. Треба було витирати.
Враховуючи гору сміння (відро!!!) з-під ліжка, «хузяйка» там проживала жопорука
А хузяїн?
13чудоСВЕТА• 31 октября в 14:03
Ответ дляМишка-шалунишка
Никто не видел фото до, поэтому весь этот галдеж не имеет смысла.
Правильно, неизвестно как выглядела столешница до заселения квартирантов после мамы
А ось і я• 31 октября в 14:03
Ответ дляХикориДикори
Якісь хворі. Що вз столешнею можна було робити? Щоб за рік так …
наверное практиковали секас и не раз:))))
автор ХикориДикори • 31 октября в 14:05
Ответ дляТрамвайGirl
В сенсі
Ніхто не виганяв. Договір коли доходив кінця, вона домовилися на 2т підняти плату.
Через деякий час вони сказали що все. Мама приїхала - вони ще два міс комуналку винні були. А мама - задаток. Зустрілися, подивилися. Мама сказала що вичте з залога.
Ваечері мама аж доперла, що дзеркала тоже нема. Ну і замок ледве працює. А потім як прибирати вже поїхала, то ще всяке по дрвбницях познаходила, як от ножки стола.