ХикориДикори• 31 октября 2025

Квартиранти залишили ..не знаю навіть як назвати. Я в шоці

Кухню 2 роки як поставили. Рік мама жила, рік квартиранти. Подивіться на столешню. В ванній - немає дзеркала. Викинули ніжки від столу. Сьояв розібраний письмовий стіл. Ніжок нема. Срач само собою. Замок на вхідних дверях погано працює. Трубку , ясно, не беруть.
Чи реально мені знайти їх або їх нових орендодавців? По-перше щоб якось «знайти» їх, по-друге - може людей застерегти.
автор ХикориДикори • 31 октября 2025
Ответ дляПес Патрон
Речь шла не о вашей квартире
А боже😅
Бриджит_Фрикандо• 31 октября 2025
Ответ дляАдминко
Это надо было сначала раздолбать её, чтоб вода внутрь попала, чтоб так разбухло. Там же покрытие сверху специально.
Ничего раздалбывать не надо, если изначально материал дешевка. У нас тоже так правда не за год. И когда уезжать будем ничего не буду менять.
автор ХикориДикори • 31 октября 2025
Ответ дляПес Патрон
Речь шла не о вашей квартире
Ну все одно. Пишуть багато таким тоном якимось. Наче нада лише дорого-богать робити.
Мама винайняла тоже житло, вона і кіт. Все як було так і лишилося. Ніде жодної тріщинки
Бриджит_Фрикандо• 31 октября 2025
Ответ дляХикориДикори
А, поняла. Тобто час експлуатаціі кухонь у нас - рік
Мабуть треба сушити «речі» просто не ра ній? Є сушка, є в решті рршт рушник, витерти посуд і скласти. А не мить і 24/7 щось стікає на столешню.
Это у вашей кухни год.
Білий Лосик• 31 октября 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Вы тоже снимаете?
Бриджит_Фрикандо• 31 октября 2025
Ответ дляБілий Лосик
Вы тоже снимаете?
Да
ТрамвайGirl• 31 октября 2025
Ответ дляХикориДикори
Так. А що, не можна? Кухню купили готову. Стару тоже продали, цю поставили. Сама кухня нова була. Ціла і свіжа, рік б/у перед ними.
Ну да, квартирантам можно и из говна налепить, а потом удивляться, чтио оно разлезлось через 2 года.
Білий Лосик• 31 октября 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Да
Понятно. Готовьтесь к т тому, что хозяин вычтет из залога. Потому что при бережном отношении столешница даже самая дешевая не разбухает. Разве что у варваров
Бриджит_Фрикандо• 31 октября 2025
Ответ дляБілий Лосик
Так в том то и дело что я очень аккуратная с вещами.
автор ХикориДикори • 31 октября 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Там кухня середнього як мінімум сигменту. Нормальна. Не з епіцентра. Не «готова».
ТрамвайGirl• 31 октября 2025
Ответ дляХикориДикори
І який механізм?
Є вірогідність, що вони орендували чергову кв в цьому ж районі, бо я знаю що їм тут ок, роботи поруч ітд
Вы ищете их, чтобы вернуть им залог?
автор ХикориДикори • 31 октября 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Вы ищете их, чтобы вернуть им залог?
Хочу новим хазяївам показати це все. І ножки від стола спитать ДЕ блін
автор ХикориДикори • 31 октября 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Сдали те, в чому самі жили.
автор ХикориДикори • 31 октября 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Свині просто
ТрамвайGirl• 31 октября 2025
Ответ дляХикориДикори
Надеюсь, их хоть не ваша мама выкинула, а теперь стрелки на квартирантов перевела?
ТрамвайGirl• 31 октября 2025
Ответ дляХикориДикори
Сдали те, в чому самі жили.
Ну так оно бы и у вас разлезлось бы.
тогда б вы были бы свиньи? или мама ваша?
Білий Лосик• 31 октября 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Хм, любопытно. У меня дешевые фабричные столешницы из ДСП в трех квартирах - своей, маминой и под аренду. Даже самая старая в прекрасном состоянии, ничего не разбухло.
Бриджит_Фрикандо• 31 октября 2025
Ответ дляПес Патрон
У меня кухне 20 лет, бюджетная. Такого , как на фото , нет. Это что надо делать, что б размокла вся, а не только возле мойки
20 лет назад качество было совсем другое
Пес Патрон• 31 октября 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Да обычный мдф. Вы ещё напишите про советское качество
Сунуся в чужі справи• 31 октября 2025
Тю, а тут же так розписують, що орендатори мають право і замки міняти і хазяйку не пускати без своєї присутності, навіть коли газ прийшли ремонтувати
Буде наукам усім власникам
ТрамвайGirl• 31 октября 2025
Ответ дляПес Патрон
Верю. Только оно не за ночь таким стало. Если где-то начались проблемы, то почему не поставили в известность хозяйку и не попросили устранить?
Опять же, как там год жила мама автора и все осталось целое? Думаете, она год кран не открывала?
Так может мама и уграла ту кухню, а потом сдала и свалила всё на квартирантов.
Бриджит_Фрикандо• 31 октября 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Я не розказую сказкі, я поселила людей 2 тижні тому, в мене диван коштує 1000$ приходжу дивлюсь подушка від дивану на підлозі, питаю що це? Собачка на ній спить. Ну ви не оху….ли з вашою собачкою?
Ну так это вы 1000 отдали, а им то что. Им нужна была лежанка.
Сунуся в чужі справи• 31 октября 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Ну я є в ріелторських розсилках в вайбері, тг, є в групі « чорний список орендарів» я б їх швидко знайшла по розсилці.
Можна посилання на них?
А я нівроку• 31 октября 2025
Ну, так треба було якусь клейонку постелити і попередити людей, що дешеві матеріали, від вологи зіпсується...
Заздрість то погано• 31 октября 2025
Ответ дляБілий Лосик
Неправильно установленная столешница, даже качественная и у самых аккуратных людей может разбухнуть
Злюсь до кипіння• 31 октября 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
Можна посилання на них?
Для чого ?
Сунуся в чужі справи• 31 октября 2025
Ответ дляХикориДикори
Ну механізми я насправді знаю, що дорогі. Матеріал столешні хз.
Вода там «стояти» не повинна. Треба було витирати.
Враховуючи гору сміння (відро!!!) з-під ліжка, «хузяйка» там проживала жопорука
А хузяїн?
13чудоСВЕТА• 31 октября 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Никто не видел фото до, поэтому весь этот галдеж не имеет смысла.
Правильно, неизвестно как выглядела столешница до заселения квартирантов после мамы
А ось і я• 31 октября 2025
Ответ дляХикориДикори
Якісь хворі. Що вз столешнею можна було робити? Щоб за рік так …
наверное практиковали секас и не раз:))))
автор ХикориДикори • 31 октября 2025
Ответ дляТрамвайGirl
В сенсі
Ніхто не виганяв. Договір коли доходив кінця, вона домовилися на 2т підняти плату.
Через деякий час вони сказали що все. Мама приїхала - вони ще два міс комуналку винні були. А мама - задаток. Зустрілися, подивилися. Мама сказала що вичте з залога.
Ваечері мама аж доперла, що дзеркала тоже нема. Ну і замок ледве працює. А потім як прибирати вже поїхала, то ще всяке по дрвбницях познаходила, як от ножки стола.