ХикориДикори• 31 октября в 12:44
Квартиранти залишили ..не знаю навіть як назвати. Я в шоці
Кухню 2 роки як поставили. Рік мама жила, рік квартиранти. Подивіться на столешню. В ванній - немає дзеркала. Викинули ніжки від столу. Сьояв розібраний письмовий стіл. Ніжок нема. Срач само собою. Замок на вхідних дверях погано працює. Трубку , ясно, не беруть.
Чи реально мені знайти їх або їх нових орендодавців? По-перше щоб якось «знайти» їх, по-друге - може людей застерегти.
На границе• 31 октября в 14:39
Ответ дляХикориДикори
Да, двері теж, теж зараз. Просто петлі це не є проблемою як на мене, іе дрібниці.
Это показатель качества ’новой’ кухни
ХикориДикори
• 31 октября в 14:41
Ответ дляБриджит_Фрикандо
В 2023 вы ее установили, а купили с рук. Вы уверены что тогда уже не было микротрещин? И не сравнивайте быт одинокой пожилой женщ ны и молодой семьи.
Вона не була в використанні. Запакована кухня. Знайомі собі іі робили. Але вирішили не встановлювати чи не знаю що..то не мої друзі. І запропонували. Кухня по довжині +- підійшла лише нам. Не чітко, бо вона йде як:мийка, столешня, місце для плити (окремої), ну і далі ще високі дві частини. Там немає навісних шкафчиків. І в оті високі два шкафа - складати все.
На границе• 31 октября в 14:42
Ответ дляХикориДикори
А як, як перепрошую, служать найдешевші кухні роками?
І це не є найдешевшую.
Скока денег отдали за кухню?
ХикориДикори
• 31 октября в 14:43
Ответ дляБезникаяЯ
Ціна цієї стільниці на Вічні - 5-6 тис. Це найдешевше ДСП, яке розмокає від вологи, що і сталось біля мийки.
Купіть нову з завдатку і не робіть собі нерви.
Про ніжки від старого розібраного столу - просто смішно ...
Ну а що смішного? Ну для чого викидати? Ти не хотів щоб оглобля та стояла, бо ви «уроки» не робите. Ну зібрав. Ок. Ну не захотів зібрати перед виїздом. Ну лиши хоч🤷♀️
Але це мамина версія.
Моя версія подзвонити і запитати, куди він поклав. Бо сенсу викидати - жодного не бачу
Але це мамина версія.
ХикориДикори
• 31 октября в 14:44
Ответ дляНа границе
Стиль люко дашвар человек копирует
Ну перепрошую, як всі такі ніжні і матів ніколи не чули
На границе• 31 октября в 14:44
Ответ дляТрамвайGirl
У нас тоже был опыт, когда от дряхлости развалилась старая 25-летняя табуретка, и это был повод не возвращать весь залог.
Ко мне одна шибанутая придралась что ее жалюзи!, от солнца!, прилипли немного к окну и остались как разводы
Хз чем они покрыты были. Мы там жили всего 3 месяца
ХикориДикори
• 31 октября в 14:45
Ответ дляНа границе
И шо? Покажите фото всей кухни .
І що це нам дати має? Виявити ціну?
На границе• 31 октября в 14:46
Ответ дляХикориДикори
Ціна оренди за 1міс.
Я ж їх не змушувала. Були інші об‘яви. Інші квартири. Хлам, - це Ваша дитяча квартира, добре? Мама здала ща 14000 за два дні, то мабуть не для всіх - це хлам? Чи Ви у нас тут одна - біла людина, а ми так, третій сорт?
Жаль людей, которые вынуждены за такой бабушатник всю зарплату отдавать
А потом ещё и слушать вынос мозга что дешманская кухня треснула
Желаю им обрести свое жилье и больше никогда такого не слушать
БезникаяЯ• 31 октября в 14:47
Ответ дляХикориДикори
Але це мамина версія.
Відпустіть це антикварне сміття зі свого життя.
Здаючи квартиру, краще викинути увесь ´´антикваріат´´ , він ціни не додає, аніж виїдати потім орендарям ложечкою мозок.
Я теж здаю квартиру, в якій народилась і виросла, але перед здачею був зроблений ремонт, замінені меблі і техніка, викинутий злам, який роками на балконі і в коморі збирався. З поваги до людей і самої себе.
ХикориДикори
• 31 октября в 14:47
Ответ дляНа границе
Это показатель качества ’новой’ кухни
Ви зрозумійте. Я ні її ціну не знаю. Ні особо не тямлю в «якостях». Я знаю на рівні як мама мені сказала, і то половину не помню - «хочуть продати свою кухню символічно кому підійде, бо їдуть з Укр.; класна нова дорога кухня». Все🤷♀️
Для кожного ж поняття «дорого» - своє.
БезникаяЯ• 31 октября в 14:49
Ответ дляХикориДикори
Для кожного ж поняття «дорого» - своє.
Ця кухня ніколи не була дорогою. Не обмінюйте хоч сама себе.
ХикориДикори
• 31 октября в 14:50
Ответ дляНа границе
Слухайте, не вигадуйте. Я навіть не знаю чи мама хоча б раз їх набрала.
Каже да, набрала, не взяв.
Але в цілому іі настрій «пішли вони з богом, взагалі не хочу говорити ні про що. Квплю дзеркало, поміняю замок, зроблю столешню, гроші на руках є»
Що ви жилієте там? Хто їх чіпає?
Каже да, набрала, не взяв.
Що ви жилієте там? Хто їх чіпає?
Рятівник Малібу• 31 октября в 14:51
Прочла только первую страницу, но мнение, как тут принято, уже сложилось
- по фото в старт посте складывается впечатление, что на какую-то пожившую кухню положили самую дешевую поверхность с плинтусом, который лаже не доведен до края, как следует. Что сразу характеризует «мастерство» установщика. Хотя, пол и рабочая стенка явно новые. Короче говоря, кухня выглядит странно и прям пожившей. То, что там до квартирантов жила год мама, вообще ни о чем не говорит. Мама могла мыть две тарелки в день. А потом там год жила семья, где, например, все работали из дому удаленно и каждый день варилась кастрюля борща, жарились пирожки, резался оливье и после этого всего надо было мыть, мыть и мыть. На что эта столешница за 1200 грн из Эпицентра не была рассчитана.
- Зеркало, ножка, письменный стол - это все, конечно, обидно, но, раз был внесен залог в размере, как я понимаю, месячной аренды, то он как раз это все с головой покрывает. Хотя, за год «уграть» квартиру - это не очень хорошо, потому что адекватные квартиранты живут годами с одним и тем же зеркалом в ванной
- Я так понимаю, автор темы далеко от этой квартиры, может даже через границу, и всем занималась мама. Ну, тогда автор может предъявлять претензии только к себе. Договор, скорее всего, чисто номинальный, налоги не платились, договоренности о том, что мама раз в квартал, хотя бы, имеет права на поверхностную инспекцию, предупредив заранее - не было. Люди жили, сбрасывали на карточку деньги и выехали по тихому, не сообщая. Это все риски сдачи квартир в черную.
- Утверждение, что в квартире срач, может быть очень субъективным. Вы сдавали квартиру после профессионального клининга? Тогда, такой же клининг до выезда должен был быть прописан документально. Но, судя по тому, как квартиранты попрощались и даже трубку не берут, никаких условий оговорено и подписано не было.
- Такая же спорная ситуация с замком в дверях. Даже самые неадекватные люди не будут намеренно портить входную дверь в квартире, где они живут. Если замок был такого же «качества», что и столешница, то вам будет проще его заменить. Ну, или искать дядю, который вам его закрепит хорошенько и вставит новую сердцевину перед новыми квартирантами. Вам в любом случае надо было бы это делать.
- Ищите тетю, которая тряпкой помашет везде, покупайте зеркало и новую столешницу, журнальный столик можно на олх за пять копеек найти. Все это все равно будет дешевле 12000, которые у вас остались на руках.
ХикориДикори
• 31 октября в 14:51
Ответ дляНа границе
А стіл значить побоку. Вірно?
Чи не розумієте, що ми не знайши просто ніжки? І без нього - і не знайдем.
На границе• 31 октября в 14:54
Ответ дляХикориДикори
І що це нам дати має? Виявити ціну?
Понять качество и возраст
ХикориДикори
• 31 октября в 14:54
Ответ дляБезникаяЯ
Що за антикваріат?
Мама працювала тоді в Манделіс Юкрейн. Коли воно в Укр закрилося, власники не знали кули крісла і столи дівать.
Нам цей стіл - нічого не коштував. Я це зараз кажу стосовно «антикваріату». Що ні, не антикваріат абсолютно. Гарний сучасний стіл, як в офісах не самих бідних міжнародних компаній. Не з юска, не з епіка.
На границе• 31 октября в 14:54
Ответ дляХикориДикори
Для кожного ж поняття «дорого» - своє.
Но 12 тыщ знаете как удержать
На границе• 31 октября в 14:55
Ответ дляХикориДикори
Каже да, набрала, не взяв.
Що ви жилієте там? Хто їх чіпає?
Каже да, набрала, не взяв.
Що ви жилієте там? Хто їх чіпає?
Мне их жалко что за такую сумму приходится старье снимать
БезникаяЯ• 31 октября в 14:55
Ответ дляХикориДикори
Що за антикваріат?
Зрозуміло. Ви з мамою усе сміття, яке люди викидають, в дім несете
На границе• 31 октября в 14:56
Ответ дляХикориДикори
А стіл значить побоку. Вірно?
Столу пора на мусорку
На границе• 31 октября в 14:57
Ответ дляБезникаяЯ
Как там: успешная рантье
ХикориДикори
• 31 октября в 14:58
Ответ дляРятівник Малібу
Я в 20 хвилинах їзди.
Так. Там «колхоз», дали кухню ночу, а ремонту нема. За дешево кинвли перший ліпший ламінат, стіну ту. І встановили🤷♀️
Я позавчора туди поїхала, я, мама, чоловік і моя дитина. У нас електрики не було, там перечекати вирішили. Я бачила поооовне відро сміття - з під дивану одного. Там старий одноразовий тапок пильний, кришечки, заколки, пляшок пару, пару іграшок, ну і пил і павутиння.
БезникаяЯ• 31 октября в 14:59
Ответ дляХикориДикори
Я в 20 хвилинах їзди.
Вміст сміттєвого відра - це дуже цікава інформація.Фото буде?
Я таке знаю• 31 октября в 15:01
Где Вы 2 года назад нашли совдеповскую кухню? Это раритет, за него нужно брать ещё больше. Из чего сделана та столешница, просто интересно, из какого картона?
ХикориДикори
• 31 октября в 15:01
Ответ дляНа границе
Ну ми теж не можемо здавати за 5000🤷♀️ це двокімнатна, велика, теплий бвдинок. Метро. Поділ. Київ.
Все що можемо - сдати робоче наразі. Чисте. Ціле.
При бажанні - можно в рахунок оренди щоб квартиранти вдосконалили щось. Навіть так краще - без простою. Особливо якщо смак мають.
На ремонт і простой - можливості у мами немає. А я в декреті, особливо допомогти мені нічим зараз.
БезникаяЯ• 31 октября в 15:03
Ответ дляЯ таке знаю
То дорога якісна кухня, куплена за символічну суму у людей, які збирались її викинути
Я таке знаю• 31 октября в 15:03
Ответ дляБезникаяЯ
ХикориДикори
• 31 октября в 15:03
Ответ дляБезникаяЯ
А треба купляти в юск? Чи деінде? Але аби відмовитися від офісних меблів? Ну кожному своє. Просто ви не бачили річ, назвали іі сміттям. Не знаю чи це правильно.
Я тут с краю постою• 31 октября в 15:04
Ответ дляХикориДикори
А, поняла. Тобто час експлуатаціі кухонь у нас - рік
Мабуть треба сушити «речі» просто не ра ній? Є сушка, є в решті рршт рушник, витерти посуд і скласти. А не мить і 24/7 щось стікає на столешню.
проблема в том, что не свое - не жалко. Много людей-свиней. Поэтому или ставить неубиваемое качество, или дешевое с рассчетом, что не жалко заменить
ХикориДикори
• 31 октября в 15:04
Ответ дляЯ таке знаю
Тю
Прийдеться прям іото мабуть таки робити. Де ви там савдепію побачили я не знаю