ХикориДикори• 31 октября 2025

Квартиранти залишили ..не знаю навіть як назвати. Я в шоці

Кухню 2 роки як поставили. Рік мама жила, рік квартиранти. Подивіться на столешню. В ванній - немає дзеркала. Викинули ніжки від столу. Сьояв розібраний письмовий стіл. Ніжок нема. Срач само собою. Замок на вхідних дверях погано працює. Трубку , ясно, не беруть.
Чи реально мені знайти їх або їх нових орендодавців? По-перше щоб якось «знайти» їх, по-друге - може людей застерегти.
Жирафовое варьенье• 31 октября 2025
сначала пихают в квартиру дешевую мебель ,а потом удивляются. это еще хорошо сохранилась..
На границе• 31 октября 2025
Ответ дляНетутешня
Кухню 2 роки як поставили. такие кухни были в 1998 году) шо вы тут заливатете автор
Там столешница уже от старости протерлась и пожелтела
автор ХикориДикори • 31 октября 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Так может мама и уграла ту кухню, а потом сдала и свалила всё на квартирантов.
Мама моя зайшла і охуїла.
Ну сенс спихати і мені тут ляси точить, чесне слово. Тим більше завдаток - є. У нас. Сенс спихать-то. Ми ж не просимо оплатити ремонт, саме у нас ці гроші🤷‍♀️
КонФФетОшка• 31 октября 2025
Ну я понимаю кухню можно угробить , но замок? Как можно испортить замок, автор?
ТрамвайGirl• 31 октября 2025
Ответ дляХикориДикори
Мама моя зайшла і охуїла.
Так сколько реставрация столешницы стоит?
автор ХикориДикори • 31 октября 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
Неправильно установленная столешница, даже качественная и у самых аккуратных людей может разбухнуть
Знаєте що таке «правильно»?
автор ХикориДикори • 31 октября 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
А хузяїн?
Ну тоже, певно. Но він мужик ж типу. Думаю вона там більш за господиню була.
На границе• 31 октября 2025
Ответ дляХикориДикори
Що за жлобські замашки такі, вибачте? Ви бачете 1/6 кухні, тобто нічого. І намагаєтеся якось зафукать що кухню, що людину. Но Ваша справа. Просто мені, як-то кажуть, нє понять. Вже люди не знають де злобу свою вилити. Що ж. Шкода.
У вас даже двери перекошены на фото

Новая кухня
автор ХикориДикори • 31 октября 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Правильно, неизвестно как выглядела столешница до заселения квартирантов после мамы
Ну я спробую знайти🤷‍♀️може у мами є «старе» , перше оголошення
автор ХикориДикори • 31 октября 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Хоча нашо
Я ж тут не суд ідьот роблю
автор ХикориДикори • 31 октября 2025
Ответ дляЖирафовое варьенье
Це вже писали. Там не зовсім дешева. Така як у 60-70% людей
13чудоСВЕТА• 31 октября 2025
Ответ дляХикориДикори
Хоча нашо
Я ж тут не суд ідьот роблю
Вы такая неприятная, хамовитая в переписке
Вот эти ваши коверкания языка, много слов в кавычках, маты ни к чему
автор ХикориДикори • 31 октября 2025
Ответ дляНа границе
Ну у нас в 1998 стояли меблі в дрібну «клітинку» таку (сама фактура), крашені стіни, і «пенал». І окремі «блоки», без ніякої взагалі столешні
ЯблокоРаздора• 31 октября 2025
Ответ дляХикориДикори
22 роки служиоа стара кухня. Нам.
Рік - оцим уйобкам
Судіть самі🤷‍♀️ на всіх кухнях вона. В усіх людей. Вони що, щороку ремонти роблять?
Що за тон
Фу, ну і людина ж
автор ХикориДикори • 31 октября 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Так це ж я теж питаю.
Бив ногою в закриті двері,думаю
автор ХикориДикори • 31 октября 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Дивлячись як робити - заміну чи поклеіку-переклейку
автор ХикориДикори • 31 октября 2025
Ответ дляНа границе
У вас даже двери перекошены на фото

Новая кухня
Да, двері теж, теж зараз. Просто петлі це не є проблемою як на мене, іе дрібниці.
Пес Патрон• 31 октября 2025
Ответ дляТрамвайGirl
И квартиранты не озвучили это автору, а согласились оплатить переклейку? Святые люди
ТрамвайGirl• 31 октября 2025
Ответ дляПес Патрон
А кому бы она поверила - квартирантам или маме?
автор ХикориДикори • 31 октября 2025
Ответ дляНа границе
У вас даже двери перекошены на фото

Новая кухня
Кухня 2023 р. І досить вже шерлоків зображати, нафіг мені щось тут вигадано оновлювати перед всіма.
Пес Патрон• 31 октября 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Поэтому даже не стали пытаться. Ну точно святые
ТрамвайGirl• 31 октября 2025
Ответ дляПес Патрон
Они оставили залог. Что они еще должны были сделать, ноги целовать или руки?
автор ХикориДикори • 31 октября 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Яка є
Мене вже теж дратують ці пости «там не нове, там оно «петлі» покосилися», «старье» ітд.
По-перше - я сказала абсолютно точно - зима 2023 - ще кухні не було;
По друге - якщо навіть старйо - це не причина для небережливого ставлення, як на мій погляд. І я не шукаю поганих слів в адресу тих орендарів саме по причині вшатувпння НОВОГО. Було б воно 10ти річне - я б написала просто - гляньте як ушатали, було ЦІЛЕ. Старе, але ціле.
Було б 5 років - написала б ушатали , але ми за 5 років не ушатали якось.
Я написала по факту як є. Для чого ці шукання чим заперечити мою типу «новізну». Ну я не розумію🤷‍♀️
І головне - завдаток у мами. Тут навіть не стоїть питання щоб доводити квартирантам чи тим більше тут - що столешня зіпсована саме ними.
Ну які мотиви мені тут брехати
Плюс я питаю по великому рахунку чи можна їх нових господарів знайти
Пес Патрон• 31 октября 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Точно святые. И автор им должна целовать руки или ноги. Правильно?
Омлетик• 31 октября 2025
Ответ дляЦикавенная
Розмокла, бо дсп. А як ви хотіли?
Хотіла дешеве і вічне
автор ХикориДикори • 31 октября 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Хто повірив? Я?
Я туди їздила шосуботи взагалі-то. Мама жила там, ми по вихідних з малою в гості їздили🤷‍♀️ це моя кв взагалі-то
Угги_в_горошек• 31 октября 2025
Від чого шок?Ну то ж дешева плита обклеєна плівкою.
Ванна Тазиковна• 31 октября 2025
Тобто ви встановили саму дешеву кухню і місце, куди постійно потрапляє волога, втратило свій початковий вигляд (що очевидно), а у вас претензії до орендарів?
Ви б ще папером обклеїли раковину, а потім бідкались, що вона розмокла
автор ХикориДикори • 31 октября 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Повідомити що почалася порча🤷‍♀️
А не розводять руками при віддачі ключів. Що «ну вот как-то так получілось»
автор ХикориДикори • 31 октября 2025
Ответ дляОмлетик
Хотіла дешеве і вічне
Буду знать що дсп - це на пів-року. Буду мармур шукати.