ХикориДикори• 31 октября в 12:44

Квартиранти залишили ..не знаю навіть як назвати. Я в шоці

Кухню 2 роки як поставили. Рік мама жила, рік квартиранти. Подивіться на столешню. В ванній - немає дзеркала. Викинули ніжки від столу. Сьояв розібраний письмовий стіл. Ніжок нема. Срач само собою. Замок на вхідних дверях погано працює. Трубку , ясно, не беруть.
Чи реально мені знайти їх або їх нових орендодавців? По-перше щоб якось «знайти» їх, по-друге - може людей застерегти.
Жирафовое варьенье• 31 октября в 14:05
сначала пихают в квартиру дешевую мебель ,а потом удивляются. это еще хорошо сохранилась..
На границе• 31 октября в 14:06
Ответ дляНетутешня
Кухню 2 роки як поставили. такие кухни были в 1998 году) шо вы тут заливатете автор
Там столешница уже от старости протерлась и пожелтела
автор ХикориДикори • 31 октября в 14:07
Ответ дляТрамвайGirl
Так может мама и уграла ту кухню, а потом сдала и свалила всё на квартирантов.
Мама моя зайшла і охуїла.
Ну сенс спихати і мені тут ляси точить, чесне слово. Тим більше завдаток - є. У нас. Сенс спихать-то. Ми ж не просимо оплатити ремонт, саме у нас ці гроші🤷‍♀️
КонФФетОшка• 31 октября в 14:07
Ну я понимаю кухню можно угробить , но замок? Как можно испортить замок, автор?
ТрамвайGirl• 31 октября в 14:08
Ответ дляХикориДикори
Мама моя зайшла і охуїла.
Так сколько реставрация столешницы стоит?
автор ХикориДикори • 31 октября в 14:08
Ответ дляЗаздрість то погано
Неправильно установленная столешница, даже качественная и у самых аккуратных людей может разбухнуть
Знаєте що таке «правильно»?
автор ХикориДикори • 31 октября в 14:08
Ответ дляСунуся в чужі справи
А хузяїн?
Ну тоже, певно. Но він мужик ж типу. Думаю вона там більш за господиню була.
На границе• 31 октября в 14:09
Ответ дляХикориДикори
Що за жлобські замашки такі, вибачте? Ви бачете 1/6 кухні, тобто нічого. І намагаєтеся якось зафукать що кухню, що людину. Но Ваша справа. Просто мені, як-то кажуть, нє понять. Вже люди не знають де злобу свою вилити. Що ж. Шкода.
У вас даже двери перекошены на фото

Новая кухня
автор ХикориДикори • 31 октября в 14:09
Ответ для13чудоСВЕТА
Правильно, неизвестно как выглядела столешница до заселения квартирантов после мамы
Ну я спробую знайти🤷‍♀️може у мами є «старе» , перше оголошення
автор ХикориДикори • 31 октября в 14:09
Ответ для13чудоСВЕТА
Хоча нашо
Я ж тут не суд ідьот роблю
автор ХикориДикори • 31 октября в 14:10
Ответ дляЖирафовое варьенье
Це вже писали. Там не зовсім дешева. Така як у 60-70% людей
13чудоСВЕТА• 31 октября в 14:10
Ответ дляХикориДикори
Хоча нашо
Я ж тут не суд ідьот роблю
Вы такая неприятная, хамовитая в переписке
Вот эти ваши коверкания языка, много слов в кавычках, маты ни к чему
автор ХикориДикори • 31 октября в 14:11
Ответ дляНа границе
Ну у нас в 1998 стояли меблі в дрібну «клітинку» таку (сама фактура), крашені стіни, і «пенал». І окремі «блоки», без ніякої взагалі столешні
ЯблокоРаздора• 31 октября в 14:11
Ответ дляХикориДикори
22 роки служиоа стара кухня. Нам.
Рік - оцим уйобкам
Судіть самі🤷‍♀️ на всіх кухнях вона. В усіх людей. Вони що, щороку ремонти роблять?
Що за тон
Фу, ну і людина ж
автор ХикориДикори • 31 октября в 14:11
Ответ дляКонФФетОшка
Так це ж я теж питаю.
Бив ногою в закриті двері,думаю
автор ХикориДикори • 31 октября в 14:12
Ответ дляТрамвайGirl
Дивлячись як робити - заміну чи поклеіку-переклейку
автор ХикориДикори • 31 октября в 14:13
Ответ дляНа границе
У вас даже двери перекошены на фото

Новая кухня
Да, двері теж, теж зараз. Просто петлі це не є проблемою як на мене, іе дрібниці.
Пес Патрон• 31 октября в 14:13
Ответ дляТрамвайGirl
И квартиранты не озвучили это автору, а согласились оплатить переклейку? Святые люди
ТрамвайGirl• 31 октября в 14:14
Ответ дляПес Патрон
А кому бы она поверила - квартирантам или маме?
автор ХикориДикори • 31 октября в 14:14
Ответ дляНа границе
У вас даже двери перекошены на фото

Новая кухня
Кухня 2023 р. І досить вже шерлоків зображати, нафіг мені щось тут вигадано оновлювати перед всіма.
Пес Патрон• 31 октября в 14:17
Ответ дляТрамвайGirl
Поэтому даже не стали пытаться. Ну точно святые
ТрамвайGirl• 31 октября в 14:19
Ответ дляПес Патрон
Они оставили залог. Что они еще должны были сделать, ноги целовать или руки?
автор ХикориДикори • 31 октября в 14:21
Ответ для13чудоСВЕТА
Яка є
Мене вже теж дратують ці пости «там не нове, там оно «петлі» покосилися», «старье» ітд.
По-перше - я сказала абсолютно точно - зима 2023 - ще кухні не було;
По друге - якщо навіть старйо - це не причина для небережливого ставлення, як на мій погляд. І я не шукаю поганих слів в адресу тих орендарів саме по причині вшатувпння НОВОГО. Було б воно 10ти річне - я б написала просто - гляньте як ушатали, було ЦІЛЕ. Старе, але ціле.
Було б 5 років - написала б ушатали , але ми за 5 років не ушатали якось.
Я написала по факту як є. Для чого ці шукання чим заперечити мою типу «новізну». Ну я не розумію🤷‍♀️
І головне - завдаток у мами. Тут навіть не стоїть питання щоб доводити квартирантам чи тим більше тут - що столешня зіпсована саме ними.
Ну які мотиви мені тут брехати
Плюс я питаю по великому рахунку чи можна їх нових господарів знайти
Пес Патрон• 31 октября в 14:21
Ответ дляТрамвайGirl
Точно святые. И автор им должна целовать руки или ноги. Правильно?
Омлетик• 31 октября в 14:21
Ответ дляЦикавенная
Розмокла, бо дсп. А як ви хотіли?
Хотіла дешеве і вічне
автор ХикориДикори • 31 октября в 14:22
Ответ дляТрамвайGirl
Хто повірив? Я?
Я туди їздила шосуботи взагалі-то. Мама жила там, ми по вихідних з малою в гості їздили🤷‍♀️ це моя кв взагалі-то
Угги_в_горошек• 31 октября в 14:22
Від чого шок?Ну то ж дешева плита обклеєна плівкою.
Ванна Тазиковна• 31 октября в 14:23
Тобто ви встановили саму дешеву кухню і місце, куди постійно потрапляє волога, втратило свій початковий вигляд (що очевидно), а у вас претензії до орендарів?
Ви б ще папером обклеїли раковину, а потім бідкались, що вона розмокла
автор ХикориДикори • 31 октября в 14:23
Ответ дляТрамвайGirl
Повідомити що почалася порча🤷‍♀️
А не розводять руками при віддачі ключів. Що «ну вот как-то так получілось»
автор ХикориДикори • 31 октября в 14:24
Ответ дляОмлетик
Хотіла дешеве і вічне
Буду знать що дсп - це на пів-року. Буду мармур шукати.