Зоя Жорівна• 01 ноября 2025

Що ви зазвичай їсте, коли немає настрою готувати?

З горіха зерня• 01 ноября 2025
Завжди маю заготовки в морозильній камері, типу пельмені, фарширований перець, вареники, котлети. Все сама готую і морожу коли є час і натхнення. А коли немає просто дістаю і тушкую, варю, смажу.
Заела_пластинка• 01 ноября 2025
Напівфабрикати купую,мені жінка робить пельмені,тако і інше.Купую по 1 кг,за місяць зʼїдаю і нове.Ну край,сир,йогурт.фрукти,овочі,горіхи,бутерброд,сир,мʼясо копчене чи риба солена,2 яйця варю,випічку з атб люблю і завжди щось є.
НетЕщеНаверное• 01 ноября 2025
Пельмені, яйця варені з майонезом, бутерброд масло, сир, або тунець.
Дама_с_коготками• 01 ноября 2025
Бутер с печенью трески или со шпротами, майонезом и соленым огурчиком
Сплюшка• 01 ноября 2025
Ответ дляЯ в дамках
Так це хвилин 15. Що там готувать. Якщо є бажання, то борщ. Це складна страва, яку треба викохати 😀🤪 це з заправкою від Клопотенка. Смачно не те слово
Це шо таке?
Я в дамках• 01 ноября 2025
Ответ дляСплюшка
Це шо таке?
Що саме?
Сплюшка• 01 ноября 2025
Ответ дляЯ в дамках
Що саме?
Це типу борщ?!
Я в дамках• 01 ноября 2025
Ответ дляСплюшка
Це типу борщ?!
Це борщ! Не типу
Сплюшка• 02 ноября 2025
Ответ дляЯ в дамках
Це борщ! Не типу
а, ой...