Блакитна устриця• 01 ноября в 15:05
Стент урологічний. В кого був, зайдіть, будь ласка
Були дуже сильні приступи. Камінь був у невдалому місці, довелося поки ставити стент.
Поставили вчора, усю ніч був катетер ( надавив і намуляв дуже) і тепер в середині неприємні відчуття в одній точці. Я не розумію,чи це так буде постійно чи поки не пройде після катетера(
Блакитна устриця
• 01 ноября в 17:18
Ответ дляflekder
ну он натирает, когда снимут - сразу пройдёт
вот мне ставили в мочеточнике, так две недели ходишь кровью - это всё из-за стента. Как только сняли, уже в тот же день функция почек и мочевого восстанавливается и кровь больше не идёт.
Урологический вроде до выписки держат.
Ні, в мене теж від 3 тижнів