тогдалия• 01 ноября 2025
Хто вже читав книгу Мухарського "оголені"?
Що там?
Яка легка порнушка?
Бо фото досить відверті
Яка легка порнушка?
Бо фото досить відверті
Ненька наша• 01 ноября 2025
Это какой-то ведущий? Вроде у него там 20 чел детей и другая жена была, не?
Мій не такий• 01 ноября 2025
Ответ дляНенька наша
Ну да,жена была Снежана
Лапка• 01 ноября 2025
Ответ дляНенька наша
Жена его бывшая Снежана Егорова, ,,ждун ,,в Турции живёт. Он не лучше ее ,хоть и носит вышиванку і розмовляє на мові
Сижу_и_плачу• 01 ноября 2025
Кто эта женщина, похожая на мужчину, с одним и тем же выражением лица на всех фотографиях?
ЗновЗдоров• 01 ноября 2025
Цікаво спостерігати за тим, як ця пародія на чоловіка пробиває одне дно за іншим
Реально, це напевно найогидніший для мене персонаж у нашій медіа-тусовці, гидотний абсолютно у кожному своєму прояві
Кудлата хмаринка• 01 ноября 2025
Так, а там типу роман, тобто текст є? Чи лише фото та «розумні» вислови? Не знала, що він щось пише.
Кудлата хмаринка• 01 ноября 2025
Цікаво, для кого цей контент? Кому може бути цікавий цей голий автор-чоловік? Хіба що жінкам, які в нього закохані. Типу фанатки. Та й ті, скоріше за все, давно вже не юні. Словом, здивувала мене ця тема про книгу.
Пліткарка• 01 ноября 2025
Ответ дляЛапка
Он лучше, потому сложно быть хуже Егоровой)
ЗновЗдоров• 01 ноября 2025
Ответ дляПліткарка
Але йому якось вдається
тогдалия
• 01 ноября 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Я так близько боюсь з ним знайомитись.
І вже й не треба
тогдалия
• 01 ноября 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Не знаю,може хоче лаври Лімонова?