Дуже дуже вумна• Изменено 01 ноября в 20:26

Як же хочеться

Купити косметики, парфумів, костюм якийсь класний фірмовий, нові кросівки, цукерок Моцарт, поїхати в Карпати, побачити озеро Синевір. Жити в гарному будинку з красивим, стильним ремонтом. Ходити в кавʼярню, їсти смачні десерти. В кафе хоч інколи, хоч раз в два тижні їсти суші. Аааа, як хочеться бути дуже багатою, щоб все, що хочеться можна було купити.
ЯяяКакаджамбо• 01 ноября в 20:26
Что вы для этого делаете?
ПлакалаВАвто• 01 ноября в 20:27
Там там все депрессивное, но вы стремитесь, что вы сделали сегодня что б приблизится к своей мечте, и суши вам быстро надоест так часто есть, как и красная рыба
Святатабожа• 01 ноября в 20:27
все буде.
пригадую, у мене теж були такі бажання в мої 20 років, все сталося.

крім ремонту, блін. чоловік впирається)
parele• 01 ноября в 20:27
Просто хочеться, чи Ви щось робите в цьому направленні?)
автор Дуже дуже вумна • 01 ноября в 20:27
Сиджу в глухомані, в старій потрісканій хаті і намагаюсь не чокнутись, поки моє селище зносить русня, за хату хвилююсь
Простоваля• 01 ноября в 20:29
Ответ дляСвятатабожа
все буде.

крім ремонту, блін. чоловік впирається)
Мені 42. У 20 я теж мала багато мрій, а зараз на самому дні і стала безхатьком. Ні про що давно вже не мрію. Просто відчай.
автор Дуже дуже вумна • 01 ноября в 20:31
Ответ дляparele
От до коронавірусу я прямо почала трохи себе балувати, бо в мене пішли справи на краще, нормально заробляла і могла щось собі придбати. А потім, як пішло-поїхало, тепер думаю хоча б було куди повернутись. Друг вчора став бомжем, шахед в будинок прилетів. Отак вмить, і питається за що. Економити доводиться зараз на всьому, вже не памʼятаю коли я каву в кавʼярні пила
Паспортний стіл• 01 ноября в 20:31
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Что вы для этого делаете?
А что можно сделать живя в этой стране?
Вы такие вопросы задаёте..ей богу
Лиса Патрикевна• 01 ноября в 20:33
Вот и я такая же) было столько хотелок, на первом месте - ремонт в санузле, но точно не решусь, так как живу в Днепре, потому что кто знает, что день грядущий нам готовит. Вон как в Запорожье на окраинах людей из их же домов выгоняют.. А на ремонт насобирала), эх.. Если что за границей не понравилось, хотя только в двух странах была - Болгария и США (Калифорния, Флорида).
Почекуха• 01 ноября в 20:33
Ответ дляПаспортний стіл
А что можно сделать живя в этой стране?
Вы такие вопросы задаёте..ей богу
Те саме що і в будь якій іншій
Щас ухожу• 01 ноября в 20:33
Ответ дляДуже дуже вумна
Слава Богу що живим залишився.
Мого знайом з фронту привезли . От де біда .
автор Дуже дуже вумна • 01 ноября в 20:38
Ответ дляЛиса Патрикевна
Правильно, поки нічого не робіть, краще себе побалуйте. Ми кожну копійку вкладали в двір і в будинок і довелось залишити все, в мене там такий сад красивий, туї в плетених горшках, все залишилось. Тепер думаю, краще собі б якийсь флакон парфумів дорогих придбала, його хоч вивезти можна було б
Лялька в колисці• 01 ноября в 20:38
Ответ дляДуже дуже вумна
Самое сложное из Ваших желаний - это дом со стильным ремонтом. Всё остальное решаемо.
Зліпок ступні• 01 ноября в 20:39
Так всего хочеться, а заробляю тільки на харчування
автор Дуже дуже вумна • 01 ноября в 20:40
Ответ дляЩас ухожу
Слава Богу що живим залишився.
Я йому вчора те саме сказала, але це треба пережити. Все рівно, залишитись без даху над головою - це дуже страшно. Ми в нашій країні нікому не потрібні
автор Дуже дуже вумна • 01 ноября в 20:41
Ответ дляЛялька в колисці
Зараз навіть оту коробку цукерок не купиш, бо треба кожну копійку берегти, хто знає, що буде завтра.
Вкуси мене• 01 ноября в 20:46
Ответ дляДуже дуже вумна
Я вам як переселенка скажу.
Треба жити.
Зараз вже мем.
Купувати плаття з лелітками і вигулювати Патрона в міжярї
Жарт.
Але оскільки моє житло вже розхерячили.
То я насолоджуюсь Карпатами, їм цукерки і купую собі наряди та косметики.
Бо життя коротке
Вкуси мене• 01 ноября в 20:48
Ответ дляДуже дуже вумна
Ви не повірте. Але я зараз винаймаю квартиру з видом на гори карпатські.
Відпускати матеріальне тяжко.
Але коли відпустила. Я змогла цими горами насолоджуаатись
Зліпок ступні• 01 ноября в 20:50
Ответ дляДуже дуже вумна
Я захотіла шоколадку купити до кави і була в шоці, з яких пір його ціна по 70 гривень. Недавно був по 45,так і не купила
Лялька в колисці• 01 ноября в 20:50
Ответ дляДуже дуже вумна
Там Вам уже написали, я тоже напишу. Тоже переселенка, город был в оккупации, сматывались под обстрелами в 22-ом
Ничего, отошли, дальше живем, работаем, покупаем всё, радуем себя - жизнь одна
автор Дуже дуже вумна • 01 ноября в 20:51
Ответ дляВкуси мене
Я вам як переселенка скажу.
Треба жити.
Зараз вже мем.
Жарт.
Але оскільки моє житло вже розхерячили.
Бо життя коротке
То значить у вас є за що і це дуже добре. Бо в нас трохи є, але треба ж їсти щось і комунальні платити. Впустили нас люди безкоштовно, дякую їм. Але якщо буде окупація чи ще гірше, як в мого друга, то треба буде якусь хатину купити, хай без умов і т.д. , якби було щось своє, тоді спокійніше буде жити… мабуть
ДлинноНожка• 01 ноября в 20:52
Як же класно, що вам хоть щось хочеться. Це признак емоційного здоровʼя. Як же я хочу хотіти, але… останнє сподівання на АД. Все в порівнянні.
Вкуси мене• 01 ноября в 20:52
Ответ дляДуже дуже вумна
Ну як є? В 2022 в травні місяці в мене був один чемодан з зимовими речами.
Вкуси мене• 01 ноября в 20:53
Ответ дляДлинноНожка
О! Знайомо. Проходили.
Так психотерапевт.
І витягувати. Себе мікрокроками.
Простоваля• 01 ноября в 20:54
Ответ дляДуже дуже вумна
Радійте, що хоч не потрібно думати чим гасити кредитку щомісяця, бо їжу доводиться купувати тільки нею, і є де жити.
автор Дуже дуже вумна • 01 ноября в 20:54
Ответ дляЗліпок ступні
Мене колись, мабуть роки три- чотири тому пригостили отими марципановими цукерками Моцарт, і вони мені так сподобались, але вони тоді коштували 120 грн. і я не купила собі їх, бо тоді було дорогувато для мене, а зараз вони вже вдвічі дорожче і становище вдвічі гірше, та й таке)
ДлинноНожка• 01 ноября в 20:55
Ответ дляВкуси мене
О! Знайомо. Проходили.
Так психотерапевт.
І витягувати. Себе мікрокроками.
Дякую. У Вас вийшло? Інколи здається, що інакше вже не буде((
СамавиховуюКота• 01 ноября в 20:55
Ответ дляДуже дуже вумна
Ну насправді вартість саме коробки цукерок нічого не змінить - сміливо купуйте!
муха в кедах• 01 ноября в 20:56
Ответ дляЗліпок ступні
А скільки ж було навчань від блогерів. По типу головне дуже захотіти і воно прийде
Мабуть не так все просто з хотінням і візуалізацією бажань
автор Дуже дуже вумна • 01 ноября в 20:56
Ответ дляДлинноНожка
І все життя, всього хочеться, а не все можеться. Бажаю Вам одужання, легкого заходу на таблетки! Хай допоможуть