Дуже дуже вумна• Изменено 01 ноября в 20:26
Як же хочеться
Купити косметики, парфумів, костюм якийсь класний фірмовий, нові кросівки, цукерок Моцарт, поїхати в Карпати, побачити озеро Синевір. Жити в гарному будинку з красивим, стильним ремонтом. Ходити в кавʼярню, їсти смачні десерти. В кафе хоч інколи, хоч раз в два тижні їсти суші. Аааа, як хочеться бути дуже багатою, щоб все, що хочеться можна було купити.
Дуже дуже вумна
• 01 ноября в 20:56
Ответ дляВкуси мене
Ну як є? В 2022 в травні місяці в мене був один чемодан з зимовими речами.
Ну я за зараз говорю
Дуже дуже вумна
• 01 ноября в 20:58
Ответ дляПростоваля
Радійте, що хоч не потрібно думати чим гасити кредитку щомісяця, бо їжу доводиться купувати тільки нею, і є де жити.
Та я дякую кожен день і людям, і Богові за все, що в нас є
Вкуси мене• 01 ноября в 21:00
Ответ дляДлинноНожка
Дякую. У Вас вийшло? Інколи здається, що інакше вже не буде((
Вийшло! Чому я неймовірно тішусь.
Зараз я свою психіку бережу не менше ніж зуби.
Я довела себе що тупо лежала не мита не чесна ще й товстіла.
Шлях нагору здавася недосяжним.
Я сама собі подумала. Я не за один день довела до депресії себе, і не за один день вибиратись.
Елементарна зарядка 5 хвилин!
Важко, тяжко і назад в ліжко.
Потім зарядка і вправи на дихання по 5 хвилин.
І так поступово по хвилинці збільшувала навантаження.
Потім супер задача - прийняти ванну.
Потом капець! - вийти на вулицю!
Ну добрий рік в мене вийшов. Від овоча до людини
Шлях нагору здавася недосяжним.
Елементарна зарядка 5 хвилин!
Важко, тяжко і назад в ліжко.
Потім супер задача - прийняти ванну.
Потом капець! - вийти на вулицю!
Вкуси мене• 01 ноября в 21:02
Ответ дляДуже дуже вумна
Ну я за зараз говорю
Так ми ж про емоційний стан говоримо.
Я пам´ятаю як приїхала в 2022 і побачила креветки норвен в атб ( я їх так любила!)
Я просто ходила в атб на них подивитись.
І коли я отримала першу невеличку зарплату.
В мене не було в житлі тертки. А ле я купила собі ці креветки.
Святатабожа• 01 ноября в 21:40
Ответ дляПростоваля
Мені 42. У 20 я теж мала багато мрій, а зараз на самому дні і стала безхатьком. Ні про що давно вже не мрію. Просто відчай.
обіймаю вас. 42 це не 52 і не 62. ви ще молода і ще все може змінитися у вашому житті.
Я_не_аноним_100%• 01 ноября в 22:00
Ответ дляПростоваля
держитесь! Я второй раз бомж, мне 50. На работу уже не берут даже с 2 высшими) и опытом.
Надо ’держать строй’, потому что есть дочь- подросток, муж, который сильно запереживал от всего безумия.. Стал пить.. Зп в другом городе нищенская, аренда квартиры высокая, 3 раз свое жилье в этой стране покупать не буду никогда, единственное желание- скорее уехать в счастливую жизнь без гестапо. Где мужики ходят на работу не озираясь по сторонам в состоянии постоянного ужаса((((. Мне жаль, что раньше не уехала(, наивно верила((...
Лиса Патрикевна• 02 ноября в 01:54
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Близка ваша ситуация. Я почти в свои 50 стала репетитором английского, какой-никакой заработок, смотрю ютуб как доходчиво объяснить и с ии составляю урок. Думала быть репетитором математики, но как-то английский ближе. А сейчас столько ютубов, как интересно и современно, легко и с юмором можно все объяснить. Стимул тот же - дочка-подросток, нужно одеть и профинансировать.