КоКоКоКоКоКо...• 02 ноября 2025
Подросток и деньги
Есть дочь подросток, 15 лет. Всегда старалась дать ей хороший уровень жизни. Хорошую одежду, кружки, образование. Сейчас период так себе. Отец не помогает, тяжело болен сейчас. Цены на все растут. Больше зарабатывать не получается. Одежда: летом 2 раза в Киев ездили чисто за шмотками. На ее погулять уходило около 3000 в месяц. Осенью купили несколько свитеров, джинсы, куртку, договорились что остальное купим на распродажах зимой. Так как гулять стала меньше, на карманные договорились вкладываться хотя бы в 1500 на карте, ещё есть наличка гривен 500 обычно. Но эта сумма заканчивается уже числа 20. И нужны снова новые вещи снова и снова. А ещё нужно отложить деньги на лагерь и оплатить английский 3000 грн. Для поминания мой доход чуть больше 30 тыс. Меня уже просто достали эти вечные хотелки, уже глаз дёргается. Разговаривала, вроде понимает, а потом через пару дней снова. Я не понимаю как мне себя с ней вести... Уже глаз дёргается
Кучерявочка• 02 ноября 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Вы серьезно? Это не дочкина квартира, а по факту моя. А по сути мамина. Это наследство папы, и мама тоже его прямая наследница. Поэтому по справедливому одна квартира мне, и я в ней живу. Вторая со временем тоже мне. Ну хотя да, мама с пенсиец в 5000 грн может и поголодать и не лечиться, лишь бы у внучентки были карманные и новая сумочка
Автор ,у вас почти ситуация как моя.Моя зп 18 , дочке на расходы 1500*4 недели( она в Польше) ,ей 18 / 2-3 т маме пенсионерке .Хорошо если останется 6-7 т на себя.
Муж есть ,зарабатывает ,тоже на дочку на столовку 6-7 .Это я не посчитала вещи дочке раз в квартал .Финансовая сторона с ней как-то напрягает.С сыном такого и близко не было.
Хочу барабульки• 02 ноября 2025
Ответ дляЗвезда в шоке
У меня тоже подросток. И ваше хаха айфон 15 и все скинулись заучит странно.
Теж подивувало. У мене є бюджет. Втрати на подарунок цілком регламентована сума, і якщо на бажане не вистачає - чудово підходять гроші. А там дитина сама вже вирішує, куди і скільки витрачати. А тут героїчними зусиллями ’нашкребли’ на телефон (айфон це телефон). Презентують ту цяцьку... Може та дитина грошима б інакше розпорядилась, але ж мама краще знає
Хочу барабульки• 02 ноября 2025
Ответ дляФрекенБок
ви хочете, щоб дитина ввійшла в положення дорослої людини, зрозуміла її і під неї підлаштувалась?
А що в цьому дивного? 14-15 років цілком вже свідома людина.
КоКоКоКоКоКо...
• 02 ноября 2025
Ответ дляКучерявочка
Да это у вас ещё скромно на дочку в Польше. Как вы вообще тянете ее обучение там с такой зп, мне кажется это не реально. Да и дочка у вас походу экономная. Она сама Тула поступила , на бюджет ?
Хочу барабульки• 02 ноября 2025
Ответ дляФрекенБок
Нічого. треба дитині кожного дня повторювати. ’Ми - бідні. грошей немає. виживаємо, як можемо. крутись, як хочеш’
Через якийсь час почне сприймати реальність ’адекватно’. Бо зразу це важко прийняти. Що твоя сімя бідна
Ваші навчаються у гарвардському, куди літають приватним бортом? А що таке? Не хочуть? Одяг люкс і преміум, ламбаргіні на повноліття? А, то вони теж ’не хочуть’))) чи все ж ваші підлітки теж здатні адаптуватись під об´єктивну реальність?
Хочу барабульки• 02 ноября 2025
Ответ дляА шо сталося?
Сейчас напишут, что это не для всех)) Ну конечно, бусинки ведь учить ничего не хотят, откуда ж потом таким подработкам браться
Це справді не для всіх. Що вас дивує, що у людей різна спрямованість і умовний музикант умовні сайти не писатиме? Так і інженер не писатиме. І юрист не писатиме. Це також треба любити і вміти.
пАлАвинкА• 02 ноября 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
То есть про монетизации, про которую вы выше писали речи не идёт?)
В смысле? Люди вообще-то за это обучение платят деньги. И отбивают его потом легко.
Ну это если есть способности и желание.
Девушка в сомнениях, мой ответ для нее, а не для вас, додумывателей и обсирателей.
Ну это если есть способности и желание.
Хочу барабульки• 02 ноября 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Окрім відчуття, що її обожнюють і балують.
А дівчинці без цього дуже важко в житті.
Мене батьки обожнювали. Хоча не дуже ’балували’. Чому у вас ці поняття тотожні?
пАлАвинкА• 02 ноября 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Да поделитесь пожалуйста уже что за ресурс такой секретный? Я давно курсы не смотрела, некогда. Но если бесплатно время найду.
Выше ответила
Прикуси Язика• 02 ноября 2025
Ответ дляХочу барабульки
Бо це одна (!) з ознак безумовної любові для дівчинки. Все виховання і ставлення дівчинка понесе у доросле життя. Буде їй соромно, чи ’назло врагам’, чи балувати себе, вирішить її дитинство.
Хочу барабульки• 02 ноября 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Я хз. Я завжди знала, що найрозумніша, найкрасивіша і взагалі сама -сама. Відсутність гори шмоту якось не дуже впливали. Неправильна вийшла дівчинка))) На перші босоніжки на каблучку заробила сама, бо мама не купила. Це був такий неймовірний досвід, це відчуття власних зароблених грошей. Ну не було у батьків мільйонів. Точнішк мільйони були, але купити за них не можна було нічого. То й що з того, чому це мало означати, що вони мене не люблять? Ви своїй дитині теж таку маєту розказуєте? А що будете робити, як гроші закінчаться чи бажання вийдуть за межі ваших можливостей?
Прикуси Язика• 02 ноября 2025
Ответ дляХочу барабульки
Кількість речей не має значення, а саме ставлення. Коли на прохання дівчинка чує, що вона не заслужила, обнагліла, хоче дурні, лінива, не цінує, а мама в її роки кору гризла і раділа, отримаєте дівчину, що каратиме сама себе все життя.
Але ваша агресія - це цікаво)
Хочу барабульки• 02 ноября 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Але ваша агресія - це цікаво)
Дійсно цікаво, що ви мої пости сприймаєте, як агресію.
Застряла• 02 ноября 2025
Ответ дляПрикуси Язика
жертвенночть матери уж точно не сделает ребенку лучше.
Прикуси Язика• 02 ноября 2025
Ответ дляЗастряла
Ні в якому разі. І обмеження дітям потрібні. Але й розуміння, що дівчинці складно- під загрозою значна частина її життя, батько, ось вона й хапається за її шматки
Прикуси Язика• 02 ноября 2025
Ответ дляХочу барабульки
Ви своїй дитині теж таку маєту розказуєте? - ваше мирне звертання)?
А шо сталося?• 02 ноября 2025
Ответ дляХочу барабульки
Але в принципі знайти підробіток можуть УСІ.
Хочу барабульки• 02 ноября 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Я вкладала здивування, агресію вклали ви. Написані просто слова. Емоційного забарвлення їм надає читач. Чому ви вклали саме агресію... Вам видніше
А шо сталося?• 02 ноября 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Ви хоч ці фігню своїй дочці в голову не вкладайте
Прикуси Язика• 02 ноября 2025
Ответ дляА шо сталося?
Як ви це уявляєте?))) мама сідає і диктує дочці правила?)))
Прикуси Язика• 02 ноября 2025
Ответ дляХочу барабульки
Назвати чужу точку зору маєтою-це не здивування, а негативна некоректна оцінка. Але ж Вам можна, ви найрозумніша )))
Хочу барабульки• 02 ноября 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Так, мені можна. Я знаю значення слова ’маєта’. Воно не має під собою агресивного підтексту. Причому нас таких уже явно дві, які не зовсім розуміють, що мається на увазі під ’безумовною любов´ю’ і її зв´язок з задоволенням усіх прохань.
Прикуси Язика• 02 ноября 2025
Ответ дляХочу барабульки
А Ви розумієте різницю між всіми проханнями і деякими? Між диктатурою і демократією?
Виснажлива, досадна метушня, клопіт або тяжка робота, яка викликає занепокоєння - оскільки це не має жодного стосунку до теми дискусії, всі розуміють, яке слово було замінене
Lisa_ _Alisa• 02 ноября 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Согласна. Это очень экономно. Девочке реально хватает этих 6 тыс?
Моя на бюджете, но живет не в общежитии, снимает комнату ( не квартиру! ) и я считала что она очень экономит 15 тыс на жизнь и 10тыс - на комнату с коммуналкой
Угги_в_горошек• 02 ноября 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Она подросток и хочет новое и красивое, а не ходить в старых неактуальных вещах.
сколько вам лет?
если нет денег, то что делать? Самой ходить голой, а доцю одеть во все модное ?
Угги_в_горошек• 02 ноября 2025
Ответ дляПрикуси Язика
🤦 як добре, що не всі вимірюють любов матеріальним
Прикуси Язика• 02 ноября 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Як добре, що всі вміють читати, НАВІТЬ виділене знаком оклику)
Аноним с кешбеком• 02 ноября 2025
Ответ дляМира всем
Вкус помєнялся?)
Серйозно
А фінансова ситуація не помінялася?
Ну 15 років все таки, старша школа…
Серйозно
А фінансова ситуація не помінялася?
Ну 15 років все таки, старша школа…
Моей 12, то что выпросила купить весной, сейчас носить не хочет. Уже не нравится
Ворую вкусняшки• 02 ноября 2025
Ответ дляLisa_ _Alisa
15 тыс на жизнь одной девочке - это очень экономит???