КондуктЕр тролейбуса• 02 ноября 2025
Выпечка из рисовой муки
Кто готовит, где берете проверенные рецепты?
Или из других видов муки, кроме пшеничной
Пишу, не читаю• 02 ноября 2025
По темі не підкажу, але в мене АІТ.
Поки на дієті пару місяців і інколи купую собі печиво з рисової/гречневої/кукурудзяної муки без глютену.
Автор, Ви краще спочатку спробуйте, що вам зайде.
Бо на смак і по консистенції вони дуже різні.
КондуктЕр тролейбуса
• 02 ноября 2025
Ответ дляПишу, не читаю
По темі не підкажу, але в мене АІТ.
Знаю
Але потрібно перейти на таку випічку
І краще самому то готувати
Бо відмовитись взагалі від випічки я не можу, а на звичайному борошні - мені не можна (
Але потрібно перейти на таку випічку
І краще самому то готувати
Дайте вподобайок• 02 ноября 2025
Бисквитное печенье, тыквенное печенье, даже пробовала делать печенье из белков рисовой муки и орехов тоже неплохое, так ещё и вместо сахара использую сироп топинамбура.
Дайте вподобайок• 02 ноября 2025
Можно брать почти любой рецепт, где есть обычная мука, вместо не его рисовую добавлять, но её нужно чуть меньше, потому что она набухает. Ну и учитывать, что она не клейкая.
КондуктЕр тролейбуса
• 02 ноября 2025
Ответ дляДайте вподобайок
А что добавлять, чтобы склеивалось все? Яйца?
Дайте вподобайок• 02 ноября 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Не поможет, просто смотря что делаете, пельмени например, я делала, понравились, но их очень трудно лепить, нужна сноровка. Просто еще, у нас обычную рисовую муку в магазинах продают, вот я смотрю у китайцев корейцев там кажется совсем другая мука, более клейкая, и какой-то крахмал ещё добавляют.
МЕСТО_Встречи• 02 ноября 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Знаю
Але потрібно перейти на таку випічку
І краще самому то готувати
Але потрібно перейти на таку випічку
І краще самому то готувати
Колись я в то гралась. Кращі бісквіти виходять з рисової і вівсяної муки. Але піднімаються вони за рахунок яєць, тому до яєць особлива увага) В юбтубі є Ирена Тарвид, краще неї немає нікого в цьому питанні. Мені то все набридло з часом, і я взагалі відмовилась від випічки. Я люблю пухку випічку, а без пшеничного борошно вона у 80% гливка якась.
КондуктЕр тролейбуса
• 02 ноября 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
О, я теж пухку люблю)
Ну кекси, наприклад, якісь, вони ж не завжди повинні бути пухкими - є і вологі
Я раз тільки хліб з вівсяного і рисового борошна спекла - з´їла, але то жах був)))
Ось думаю, може хтось гарно то робить і порадить щось
КондуктЕр тролейбуса
• 02 ноября 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Дякую за Тарвід)
Зробила печиво за її рецептом - досить смачне вийшло)
МЕСТО_Встречи• 02 ноября 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Дякую за Тарвід)
Яке саме? Вона молодець, все продумано, проекспериментовано, зважено і відміряно. Тільки роби)
МЕСТО_Встречи• 02 ноября 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
О, я теж пухку люблю)
Я такий жах не можу їсти, бо в мене низька кислотність шлунку і воно каменем лягає, не в змозі перетравитися. Може вам буде цікаво, в Метро є безглютенове італійське борошно.
КондуктЕр тролейбуса
• 02 ноября 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Саме звичайне - пісочне