Сумка з негодою• 02 ноября 2025

Как заставить мужчину захотеть давать денег (регулярно)?

Така бойова Я• 02 ноября 2025
Ответ дляШмоточницаца
Если он зарабатывает деньги, но не делиться с женой - значит он НЕ зарабатывает.
А яким боком тут дружина?
Така бойова Я• 02 ноября 2025
Ответ дляСумка з негодою
Я навпаки майже не зустрічала жінок не на утриманні чоловіка. І батько забезпечував матір, і дядьки тіток і чоловіки подружок тощо.
А, то приживальство і трутень- то у вас спадкове?
Така бойова Я• 02 ноября 2025
Ответ дляСумка з негодою
я это понимаю. Вопрос с мужиком закрыт. Больше с ним не буду контактировать.
Та йому від вас і кадилом не відмахатись, поки не знайдете на кого переповзти))))
Така бойова Я• 02 ноября 2025
Ответ дляСумка з негодою
мені не дуже смішно. Без грошей я ледве виживаю і важко живу.
Природний відбір
автор Сумка з негодою • 02 ноября 2025
Ответ дляТака бойова Я
Природний відбір
Я не маю права помирати, ще не прийшов мій час.
Хвець-тець• 02 ноября 2025
Ответ дляСумка з негодою
А що тоді Вас тримає поруч з цим мужиком?Житло?
автор Сумка з негодою • 02 ноября 2025
Ответ дляТака бойова Я
Добре, що чоловік хоч розумний і не вляпався
в чому він розумний?
автор Сумка з негодою • 02 ноября 2025
Ответ дляТака бойова Я
В сенсі? А навіщо взагалі потрібні тоді відносини чи шлюб жінці? якщо самій треба заробляти
автор Сумка з негодою • 02 ноября 2025
Ответ дляТака бойова Я
Нормальный мужчина обеспечивает. Тупой жлоб или пополамщик это не мужчина.
автор Сумка з негодою • 02 ноября 2025
Ответ дляТака бойова Я
да ладно, я не прилипчивая
автор Сумка з негодою • 02 ноября 2025
Ответ дляТака бойова Я
Природний відбір
я важнее для меня и мира чем вы, например. Потому мое выживание важнее и важно.
автор Сумка з негодою • 02 ноября 2025
Ответ дляХвець-тець
Тримали з ним спогади про часи коли він був добріший, більш молодий, гарний та щедрий.
автор Сумка з негодою • 02 ноября 2025
Ответ дляХвець-тець
був потяг та почуття до нього, але охолола внаслідок його дій чи бездіяльності.
Хвець-тець• 02 ноября 2025
Ответ дляСумка з негодою
На жаль все міняється , краще бути самостійною, як би важко це зараз не звучало для вас. Чомусь тільки тоді , коли жінка добре заробляє , де хто стає щедрим мов я теж можу тобі щось дати, але це вже не актуально:(
автор Сумка з негодою • 02 ноября 2025
Ответ дляХвець-тець
згодна з вами 🫶
Шмоточницаца• 02 ноября 2025
Ответ дляТака бойова Я
А яким боком тут дружина?
Я предпочитаю не терять время на ’духовный поиск’
Снежнакомка• 02 ноября 2025
Ответ дляСумка з негодою
супер. но пока это в мечтах. Деньги нужны, а не дает.
Жлоба ничего не исправит. Этого бросать и искать другого
БлинчикБезСметанки• 02 ноября 2025
Озвучити свої умови
Сегодня не целуюсь• 02 ноября 2025
Ответ дляСумка з негодою
Мне не нужен мужчина если при нем надо работать. Какой бы он ни был.
И если я работаю, то к отношениям нулевой интерес, я сосредоточена тогда на выживании.
И долго вы ищете мужчину,сколько вам лет
размахер• 02 ноября 2025
Ответ дляСумка з негодою
Озвучить желания, посмотреть реакцию
Коленная ложечка• 02 ноября 2025
Ответ дляШмоточницаца
Кошелек?
платиновую карту
Коленная ложечка• 02 ноября 2025
Ответ дляСумка з негодою
нет смысла мучаться со жлобом. он не переделается.
ищите другого.

П.С. Я у своего только что попросила денежку на завтра на маникюр-педикюр. Дал в 2 раза больше, чем я озвучила, ’на всякий случай’ )))
Он не жлоб. И знает, что я или булочек его любимых притащу, или еще чем-то приятным его порадую по пути домой.