Потребую апгрейду• 02 ноября в 19:55

Промокод на Фліксбас де знайти?

Підкажіть на яких ресурсах можна знайти такий промокод на знижку або може хто може поділитись.
Голова колгоспу• 02 ноября в 19:57
На порнлхаб, за перегляд роліків дають
Семенівни сусідка• 02 ноября в 20:04
M3S83YBZZ4A

на 15% скидки
Семенівни сусідка• 02 ноября в 20:10
Я тут беру:
https://online.sovendus.com/
Печальки.нет• 02 ноября в 20:58
Не зв´язуйтеся з Фліксом. Вони часто людей залишають на заправках ,запізнюються і скасовують рейси
Вірю, я повірив• 02 ноября в 21:15
Недавно на Ютубе ролик был про этого перевозчика, несколько сотен чемоданов утерено с ценными вещами и техникой, выпихивали людей из автобуса ,даже детей 10-12 лет оставляли на заправках и уезжали не реагируя на возмущения пассажиров.
автор Потребую апгрейду • 02 ноября в 21:38
Ответ дляСеменівни сусідка
M3S83YBZZ4A

на 15% скидки
ДЯКУЮ!!!
Душа компанії• 02 ноября в 21:46
Ответ дляПечальки.нет
Людям треба швидше сцяти.
Бо постійно підуть в туалет і там марафетяться чи підмиваються, а весь автобус їх чекає
Бамбарбия! Кергуду.• 03 ноября в 13:24
Ответ дляСеменівни сусідка
M3S83YBZZ4A

на 15% скидки
Скажіть, будь ласка, код багаторазовий? До якого числа дійсний код?
Семенівни сусідка• 04 ноября в 11:24
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Дійсний до 18/12/2025
Не знаю чи багаторазовий, не вказано
автор Потребую апгрейду • 04 ноября в 12:34
Ответ дляСеменівни сусідка
Дійсний до 18/12/2025
Не знаю чи багаторазовий, не вказано
А де ви берете ті промокоди? Може на якомусь сайті?
Бамбарбия! Кергуду.• 04 ноября в 16:37
Ответ дляСеменівни сусідка
Дійсний до 18/12/2025
Не знаю чи багаторазовий, не вказано
Дякую)
На привозе• 09 ноября в 18:58
Ответ дляПечальки.нет
а по Європі чим їздити?
Печальки.нет• 09 ноября в 19:42
Ответ дляНа привозе
а по Європі чим їздити?
Що Ви маєте на увазі? З України в Європу їде велика кількість перевізників. Не тільки Фліксбас.
На привозе• 10 ноября в 17:22
Ответ дляПечальки.нет
ПО Європі? В межах країн Європи невелика кількість перевізників, і саме у Фліксбаса найбільша кліькість машрутів
Печальки.нет• 10 ноября в 22:07
ПО Європі саме і їхала,коли скасували мій рейс. І як ’чудово’ я себе почувала,коли водій німець,висадив нас в Польщі без жодних коментарів. Вся інформація була на пошті . Проїхали,як то кажуть. Тепер тільки іншими компаніями.