Мастер Класс• 02 ноября в 20:44

Оцифрування трудової на порталі ПФУ, хто вже зробив?

Чи можназамість сканованих сторінок трудової книжки завантажити фото?
БезВзяток• 02 ноября в 21:08
Ответ дляНа паровозе
У меня первая работа после 2005 года.
А учеба?
Alex_Kri• 02 ноября в 21:08
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А вон люди пишут, что до 2004 нужно что-то самостоятельно вносить. Я училась в ВУЗе до 2000 года. Как мне учебу добавить, кто знает?
Диплом и приложение к диплому отсканировать и отправить
Видящие_помогите• 02 ноября в 21:10
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Відскануйте диплом та надішліть через особистий кабінет на порталі ПФУ. Принаймні я відсканувала та надіслала, у мене все врахували, і трудлву, і диплом в червні цього року
Мона_Лиса• 02 ноября в 21:11
Ответ дляБезВзяток
Дайте пожалуйста ссылку куда это все нужно подать.
На порталі ПФУ (пенсійний фонд України) є ваш особистий кабінет.
Логін його - ваш податковий код
Для входу потрібен цифровий підпис, якій можна зробити дистанційно.
Видящие_помогите• 02 ноября в 21:19
Скани (можна якісне фото) трудової чи диплому надсилаються в розділі ’Відомості про трудові відносини. При цьому обов´язково треба мати електронний цифровий підпис. Простіше всього його можна зробити через сайт Приватбанку. Наче ще в моно є можливість
75В• 02 ноября в 21:29
Я отправила скан трудовой. Не приняли. Написали, что надо подтверждения смены фамилии. Отправили все заново и подтверждения. Не приняли ничего снова. Потребовали скан паспорта. Снова отправила все сканы заново. Ещё нет ответа 20 дней
ДаЗдраПерма• 02 ноября в 21:31
У нас этим занимается отдел кадров. Хоть предприятие и огромное, но они сами всем сканируют и передают в пенсионный, кроме тех кто пришел после 10 июня 2021 года, те должны делать это самостоятельно, хотя и они пристают к отделу кадров, чтобы и им отсканировали.
автор Мастер Класс • 02 ноября в 21:35
І ще питання. Чи можуть це зробити працівники в ПФ? Бо це потрібно ще зробити свекрусі. В неї немає дії, біометрії, рахунку в банку. Тобто зробити електронний підпис - проблема. А вона хоче, аби хтось ( в даному випадку я) все вирішили за неї. В ПФ йти теж не хоче запитати
Радостина• 02 ноября в 21:43
А чому ви самі це все робите? Хіба це не обов´язок відділу кадрів?
В мене і в чоловіка це робить відділ кадрів.
Все є з 1989 року
Зарплата з 1998 року.
Укр_жіночка• 02 ноября в 21:44
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я у 2000 закінчила, мені першим записом у трудовій внесли навчання у ВНЗ.
Але я ще не оцифрувала трудову, не виключаю, що копію диплома теж доведеться додати.
автор Мастер Класс • 02 ноября в 21:44
Ответ дляРадостина
Все є з 1989 року
Зарплата з 1998 року.
Це свекрусі потрібно. Працювала вона лише декілька років за своє життя. Але зараз каже, що їй пенсія положена і просить оцифрувати її трудову
Може ще третю?• 02 ноября в 22:40
В мене помилки і забрали півроку стажу.
Але не можу відправити скани - в мене немає КЕП з файловим ключем, тільки ДІЯ.підпис, а воно хоче, щоб вложили ключ. І я щось ’підвисла’. В банківському застосунку теж тільки хмарний КЕП
Фиктивная• 02 ноября в 22:41
Ответ дляМастер Класс
А вона вже пенсіонерка?
автор Мастер Класс • 02 ноября в 22:42
Ответ дляФиктивная
А вона вже пенсіонерка?
64 роки буде
Фиктивная• 02 ноября в 22:44
Ответ дляМастер Класс
64 роки буде
То ці скани мабуть її не стосуються, вона ж вже була в пфу і не 1 десяток разів, її трудову вже бачили і все внесено працівниками.
Два-три тижні і фсьо• 02 ноября в 23:36
Ответ дляМоже ще третю?
В мене помилки і забрали півроку стажу.
Погуглите, как сделать ключ, там легко. По-моему только с компа надо делать, не в телефоне
Самохвалова• 03 ноября в 16:58
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Диплом и додаток к нему сканирует буде + к стажу
Мира всем• 03 ноября в 19:12
Ответ дляСамохвалова
А армія зараховується?
Самохвалова• 04 ноября в 07:41
Ответ дляМира всем
А армія зараховується?
Так до 2004г тільки.
Мира всем• 04 ноября в 09:16
Ответ дляСамохвалова
Так до 2004г тільки.
Дякую. Це потрібно військовий квиток ?
Самохвалова• 04 ноября в 10:59
Ответ дляМира всем
Дякую. Це потрібно військовий квиток ?
От сканировать всі аркуши додати одним файлом