Малая Налегке• 02 ноября в 23:14

Хто може пояснити як воно працює, я взагалі слова не сказала

Збиралась погуляти в парк, сіла в машину і подумала: поїду її помию і попилосошу. І тут вибиває на екрані це, відразу.
Коли я зранку їду на роботу вибиває роботу, додому - вибиває дім, тут все ясно.
Але звідки вона знала що я подумала про мийку?
Гуру троллинга• 02 ноября в 23:16
Это магия... Только в Америке такое возможно...
автор Малая Налегке • 02 ноября в 23:19
Ответ дляГуру троллинга
Ви спочатку написали глупість, потім не полінувалися загуглити мийку і виправили на більшу глупість?
Тектологиня 80lv• 02 ноября в 23:22
Ответ дляМалая Налегке
Якщо хтось тут і написав маячню, то це саме ви. Яке питання, така і відповідь.
Ангелок з ріжками• 02 ноября в 23:22
в мене давно так. а якщо ще й вголос говорити, то взагалі від реклами відбитися не можна ще довгий час)))
Ангелок з ріжками• 02 ноября в 23:24
коротше, воно таке:
час на роботу їхати - ні
час додому їхати - ні
а, точно, мийка, поведу її на мийку)))
Nathalie27• 02 ноября в 23:26
Ваш навігатор знає Ваш приблизний графік і переміщення в певні проміжки часу, тому й пропонує найбільш доречний варіант для подорожі.
Виправлялочка• 02 ноября в 23:28
То ще це працює, принаймні з голосу, це факт. Я б порозважалась. Не хочу мийку краще поїду і на ваш вибір. Дивитись реакцію
Виправлялочка• 02 ноября в 23:30
Ответ дляNathalie27
А в дома ноут знає що я обожнюю? І пхає мені рекламу того, що мені взагалі не потрібне, але про це я з кимось говорила
Дама_с_караваем• 02 ноября в 23:50
Ой в мире столько магии!
Я вот как-то удивлялась, ну как телефон знает, что я ехала в машине и показывает мне место парковки? Откуда он понял, что я ехала не в такси, например?
Потом я поняла, но сразу это было сродни чуду
ГендиреХтор• 02 ноября в 23:57
Знаете какие очереди на мойке в выходные? По статистике, многие именно об этом и думают в воскресенье утром...
автор Малая Налегке • 03 ноября в 00:04
Ответ дляNathalie27
Я погоджуюсь, але в цей графік взагалі не входить мийка авто, яке я рандомно придумала помити в рандомний вихідний
Українська зірочка• 03 ноября в 00:12
Ответ дляВиправлялочка
Аккаунт в гугле. Он на телефоне и на ноуте, а телефон все слышит.